IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На тия коне съм заложил аз.

    Мнението има информационен характер и не е препоръка за покупка или продажба на акции.

    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
      и аз .....

      1 T43 - 47 %
      2 6C4 - 40.5 %
      3 4PX - 11.5 %

      кеш - 1 %
      Евала.
      Страхотна диверсификация

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        аз
        и аз .....

        1 T43 - 47 %
        2 6C4 - 40.5 %
        3 4PX - 11.5 %

        кеш - 1 %

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          някой да се похвали с промени?
          аз

          Коментар


          • някой да се похвали с промени?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Човек объркал си имената на половината компании, в които си инвестирал.Сигурен ли си, че знаеш какво правиш?
              Извинявам се за правописните грешки,явно не ми е било ден.А дали съм сигурен-ДА?От 10 г съм на БФБ и смятам,че имам някакъв опит.Предлагам след 1г да изкоментираме дали правил съм структурирал портфейла си.Успешен ден.
              П.с: Не знам защо,но постта ми с портфейла ми го "реже" на половина?!
              Last edited by 000; 28.01.2014, 08:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                И аз да споделя:
                цкб,хим,зърнени -по много
                алкумет,биовет,евройнс,елтос,болборд,трейс,синерго н,арома,фазера-по малко
                катекс,меком.елхим,тодоров -за цвят
                хм, копирал си ми портфейла на над 80%
                Ще яде Асан баница

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  И аз да споделя:
                  цкб,хим,зърнени -по много
                  алкумет,биовет,евройнс,елтос,болборд,трейс,синергон,арома,фазера-по малко
                  катекс,меком.елхим,тодоров -за цвят
                  Скоро освободих-софрма и трейдинга,еубг,стара планина.

                  Човек объркал си имената на половината компании, в които си инвестирал.Сигурен ли си, че знаеш какво правиш?
                  Last edited by B.Graham; 27.01.2014, 21:24.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • И аз да споделя:
                    цкб,хим,зърнени -по много
                    алкумет,биовет,евройнс,елтос,болборд,трейс,синерго н,арома,фазера-по малко
                    катекс,меком.елхим,тодоров -за цвят

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Импе, досега все бедни влизаха във властта и богати ставаха.
                      Нека този път да сложим човек с бизнес и положение. Ти още не си стигнал до там.
                      Човекът във властта трябва да е честен и родолюбив, няма значение е ли е богат или беден.

                      Бизнес и положение - ми нашият приятел г-н Донев като не ще?

                      Аз не ща да ставам богат в политика, но да помогна на своето Отечество.

                      Снаки - ами нелесно - без "гръб"...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000
                        И аз да споделя:
                        цкб,хим,зърнени -по много
                        алкумет,биовет,евройнс,елтос,болборд,трейс,синерго н,арома,фазера-по малко
                        катекс,меком.елхим,тодоров -за цвят
                        Скоро освободих-софрма и трейдинга,еубг,стара планина.
                        Пусто любопитство....
                        много, много-много или много-много-много......
                        Като начало - колко е това "много"( приблизително...)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ного ясно. Представи си на БФБ да се тръгуват поне един мобилен оператор, поне една могъща супермаркетска верига, поне една високотехнологическа фабрика поне около осем планински и балнеологически и исторически курорта, мегаферми за екологическо ядене, винарски къщи, билколечебен концерн, поне една линия на метрото и т.н. - всички - с фрий флоут над 75% и поне 3-4 златодобивни и уранодобивни компании - с фрий флоут поне 35?
                          И всичко туй - в държава, в която редът и законът са над всичко, хората живеят спокойно, инвестирането е учебен предмет в училищата, а Хъхрю копа уран в мината, вместо да граби и коли по селата?

                          Ей-заради туй трябва да ме турите Дуче.
                          И да можешда ги връткаш с 200 лева винаги най-горе на бида и аска, нали? Точно ти не ръси какво трябва на борсата, защото играчори като теб със сигурност не са от най-необходимите...............

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                            Айдеее започна се. Когато и жената иска влога и в акции значи е време да продаваме...
                            Не, ще продаваме, когато мацките в мола, вместо за парцалки, говорят за акции...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ного ясно. Представи си на БФБ да се тръгуват поне един мобилен оператор, поне една могъща супермаркетска верига, .
                              Само ако обещаеш да удължиш офертите поне до 6-тия знак след запетая, за да можем да правим тъговия
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Ами ако отново бъдат листнати Нефтохим,Соди,МДК Пирдоп,Елаците,Девин,Загорка
                                Банско,няма ли капитализацията на борсата да нарасне двойно.

                                Коментар

                                Working...
                                X