IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
    Ски-скокчето какво ще рече на императорски?
    Абе и ти не си в час ама нейсе
    набил се е имп-шматарока в бреф. Нарича го ски-скок. Най-близката алюзия е "намазвам ти ските". но .... за който разбира
    Импът си е "въобразил", че тук е келепира (има артии). ... ама
    не е препоръка, импе, пак си помисли, дали не ти маж

    Коментар


    • Първоначално изпратено от glory Разгледай мнение
      Фонд имоти - при тази акция почти всички сме на минус /засега / - само Импето е на плюс
      който го може,го може-ние само гледаме и се опитваме да се учим отстрани

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Фонд имоти.
        ясно-мерси за пояснението

        Коментар


        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          Ски-скокчето какво ще рече на императорски?
          Фонд имоти - при тази акция почти всички сме на минус /засега / - само Импето е на плюс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            Ски-скокчето какво ще рече на императорски?
            Фонд имоти.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Не, драги

              Но ето - Ски-скокчето - единственото ми рисково нещо - днес -блестящо.
              Ски-скокчето какво ще рече на императорски?

              Коментар


              • хим прив - 31%
                СФИ - 16%
                БРЕФ - 13%
                Спиди - 12%
                БСО - 11%
                Еubg - 7%
                biovet - 4%
                unifarm - 1%

                кеш - 5%
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  Я сподели за Енемонката, преди гнусливо извръщах глава, ама нещо напоследък каточели на тез цени почва леко да изглежда секси...
                  Ами нормално е. Когато всичко се качва, а тя си кисне на едно ниво..Коефициентите спрямо алтернативите ще стават все по-атрактивни. Ще дойде времето и към нея ще погледнат инвеститорите. В момента се намираме на ниво, на което се формира дъното - поне според мен. Този процес може да трае седмици, дори месеци. Затова само наблюдавам, за да се кача на влака овреме. Ала сега се пълнят още първите вагони.

                  Относно бизнесът им. Не съм запознат в детайли и съм честно казано малко раздвоен в преценката си. Или преди да излязат в Германия толкова са я били забатачили, че това е било единстваната сламка за спасение (да работят без марж, но да работят). Или пък стратегията малко им куца - може би това не са техните пазари. От друга страна градят реноме и имидж и се препоръчват за по-добри проекти. От трета страна рискуват да не им платят (знам как се работи в Германия на това ниво). Така, че времето ще покаже. Знам само, че при проектно-ориентираните бизнеси нещата може да се развият много бързо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    При мен нещата се променят динамично, но към днешна дата:

                    50% Химимпорт обикновени
                    18% Синергон
                    17% ПДНГ
                    15% Евроинс

                    Излязох през последните две седмици с един неголям пакет от Билборд (средна печалба 42%). Това е и средната ми реализирана (т.е. осребрена) доходност от акции от декември насам.

                    Имам апетит краткосрочно към ЧЕЗ и Синергон, а в следващите месеци към Енемона. За жалост нямам кеш, а не ми се разваля никой от портфейлите към момента. След 10-14 дни ще се включа отново.

                    Успех!
                    Я сподели за Енемонката, преди гнусливо извръщах глава, ама нещо напоследък каточели на тез цени почва леко да изглежда секси...
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • При мен нещата се променят динамично, но към днешна дата:

                      50% Химимпорт обикновени
                      18% Синергон
                      17% ПДНГ
                      15% Евроинс

                      Излязох през последните две седмици с един неголям пакет от Билборд (средна печалба 42%). Това е и средната ми реализирана (т.е. осребрена) доходност от акции от декември насам.

                      Имам апетит краткосрочно към ЧЕЗ и Синергон, а в следващите месеци към Енемона. За жалост нямам кеш, а не ми се разваля никой от портфейлите към момента. След 10-14 дни ще се включа отново.

                      Успех!

                      Коментар


                      • На мене 53% от портфейлецът ми е в групата на хима.
                        От целия портфейлец 20% ми е привилегия на хима - да носи и дивидентец.
                        Имам и 16% в една голема спекулация - Енерго-про продажби, къдет може и да отлети до слънцето, а може и да се спихне брутално.
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • Браво Импе- пак ще има довидентец и моренце

                          Коментар


                          • Нов лидер в портфейлът ми: третите станаха пръви - Трейдингът излезе начело, следван от Жабокът и Атерата.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не, драги

                              Но ето - Ски-скокчето - единственото ми рисково нещо - днес -блестящо.
                              Какво е това ски скокче? Пак някоя твоя дупка ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                                тук се надявах да покажеш нещо рисково и да изненадаш всички ни с някоя нова инвестиция,но знае ли човек?!?
                                Не, драги

                                Но ето - Ски-скокчето - единственото ми рисково нещо - днес -блестящо.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X