IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Почти всички са такива!
    Синергон и Топливо се надяваш на подобрение на резултатите или разчиташ на обратно изкупуване/увеличение на капитала?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Какво стана с Брефчетата от онзи ден....
      Дългосрочен ,не повече от 24 часа.....
      да се Уточним....
      тежък е живота на спекуланта - все някак трябва да пробутва по някой шит ...
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Почти всички са такива!

        Какво стана с Брефчетата от онзи ден....
        Дългосрочен ,не повече от 24 часа.....
        да се Уточним....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          Има ли позиции в портфейла ти, които са дългосрочни, т.е. да си готов да ги държиш над една година?
          Почти всички са такива!

          Коментар


          • Тоя охлюв, Стоян Мавродиев няма ли да го сменят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              какво значи сериозен играч....
              Обигран, печеливш и знае как да използва форума в своя полза! Играч в положителния смисъл на думата!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                Батя е сериозен играч, спор няма! Само не разбирам какво значение има дали позициите му са дългосрочни, краткосрочни и т.н. Аз лично държа позиции, които мисля, че са подценени. Няма значение дали ще скочат утре или след две години - все по някое време ще качат.
                какво значи сериозен играч....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Съгласи ме!
                  Стоян Мавродиев: Опасни са идеите за активно управление на Сребърния фонд

                  - А как гледате на идеята за инвестиране на средствата от Сребърния фонд на борсата?

                  - Мисля, че е вредна и опасна. Индексът на БФБ-SOFIX се е сринал с над 80% за последните 4 г. Толкова пари щяха да се загубят, ако ги бяхме инвестирали през 2007 г. Освен това БФБ е малка - преди седмица дневният й оборот беше 86 000 лв. Ако изсипем средства от Сребърния фонд или дори само 10% от тях, това ще доведе до пазарна манипулация на цените на акциите на търгуваните компании. А и на кого ще помогнем - на 10-20 спекуланти, загубили огромни средства с хазартно играене на борсата. Затова фондът трябва да се управлява консервативно. Азбучна истина е, че по-високата доходност води до сериозен риск.


                  А иначе Черешаров си е виновен по принцип.

                  Ако ги беше докопал Дянков тея кинти сега нямаше да има леф у тоя фонд .

                  Коментар


                  • Батя е сериозен играч, спор няма! Само не разбирам какво значение има дали позициите му са дългосрочни, краткосрочни и т.н. Аз лично държа позиции, които мисля, че са подценени. Няма значение дали ще скочат утре или след две години - все по някое време ще качат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Похвално, че споделяш отново портфейла си! За мен лично, както и най-вероятно за повечето участници тук, той не буди изненади, но е важно в кой момент го публикуваш. Това е знак, че вече не те притеснява конкуренция по закупуването на визираните от теб акции.
                      Както винаги , излезе прав.....само че как с 2 стотинки направи при БРЕФ 4К.....
                      Продал е 200К.... за един ден....
                      Голяма смешка......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Получих някой запитвания по въпроса с портфейла и поне като ще го обявявам да е публично. А и е нормално на ок. 3 месеца да си ги показваме и мерим..

                        ПИБ - 20%
                        Хим об. - 17%
                        Евроинс - 12%
                        ЦКБ - 12%
                        Синергон - 11%
                        Топливо - 10%
                        Елтос - 6%
                        Билборд - 4%
                        Доверие холд- 3%
                        Биовет - 3%
                        Актив пропъртис - 2%


                        Експозиция в акции на БФБ - 149%
                        Доходност от нач. на годината - ок. 4%

                        Бъди смел, когато другите се страхуват!
                        Има ли позиции в портфейла ти, които са дългосрочни, т.е. да си готов да ги държиш над една година?
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Батя ,Bref-а скалпиране ли беше

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Ограмотявай неграмотниците бе Импе. В последно време не ограмотяваш достатъчно.
                            Батя е ненеграмотник - той има различни цели и затова инвестира по различному.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Нула съвпадения с моят портфейл.
                              Ограмотявай неграмотниците бе Импе. В последно време не ограмотяваш достатъчно.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Нула съвпадения с моят портфейл.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X