IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 17,84% SO5 / SFTRD
    14,75% T57 / TRACE
    12,92% 4CF / CCB
    11,74% 6C4P / 6C4P
    8,29% 5MB / MONBAT
    5,39% 4F6 / FZLES
    5,39% 4O1 / GAZ
    5,19% 4V5 / VPLOD
    4,25% SEVTO/ 3JR / SFARM
    3,93% 3TV / TOPL
    3,78% 4ID / IHLBL
    3,36% 6S7 / PETHL
    3,15% 5BP / BOARD
    14,92% КЕШ


    ето го и моето скромно портмоне )
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      И аз моята брокерка не я заменям за нищо на света
      Думата брокер в женски род звучи невероятно секси, не мислите ли?

      Коментар


      • не казвам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          И аз моята брокерка не я заменям за нищо на света
          Маринела?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Моя е от тройката, ползвам го от 12 г. и съм супер доволен.
            Потърси повредата в твоя телевизор
            Ако първите три, спечелили доверието на най-много клиенти не стават... кой да става...
            И аз моята брокерка не я заменям за нищо на света

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
              Минах през трите най-големи (по брой сделки) - НЕ СТАВАТ... потърсете си друг (дори имената няма да им споменавам).
              Моя е от тройката, ползвам го от 12 г. и съм супер доволен.
              Потърси повредата в твоя телевизор
              Ако първите три, спечелили доверието на най-много клиенти не стават... кой да става...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Минах през трите най-големи (по брой сделки) - НЕ СТАВАТ... потърсете си друг (дори имената няма да им споменавам).

                http://www.economy.bg/business/view/...ednici-za-2014




                Висок критерий имаш. Ако искаш поясни какво не става. Не мога да те разбера.
                Last edited by radon222a; 26.03.2015, 22:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Намери си добър брокер, който да ти уговаря пакетни сделки по тел. За портфейли над 100К на БФБ това е почти задължително

                  Минах през трите най-големи (по брой сделки) - НЕ СТАВАТ... потърсете си друг (дори имената няма да им споменавам).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                    Напълно подкрепям! Брокерът е най-добрият приятел на човека, когато се търси бързо разтоварване. За портфейли от 100к и нагоре това си е просто задължително!

                    Последен пример от август миналата година - тръгнах да разтоварвам сам, но пазарът беше супер умрял и с тази скорост щях да излизам буквално с месеци. С малко помощ от брокера ми изходът се оказа много по-бърз!

                    P.S. Същото важи и при товаренето, разбира се! Едно обаждане до брокера и после той си знае!
                    Всичко е истина, но основният си ти. Трябва да ти е ясно какво правиш и да си уцелил посоката.

                    Коментар


                    • Повечето ми сделки са такива, просто периода не е най-подходящия, аз все още не се хвърлям на по-високи цени, а рядко продавачите се навиват на моите, обикновено имаме разминаване 3-4 %. По план имам да увелича 4-5 позиции, ако всичко е спокойно, ако се развихрят много биците- ще обирам от предлагането, но ще бягам след 2 месеца. Не бих държал повече време Софикс над 700 например.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Намери си добър брокер, който да ти уговаря пакетни сделки по тел. За портфейли над 100К на БФБ това е почти задължително
                        Напълно подкрепям! Брокерът е най-добрият приятел на човека, когато се търси бързо разтоварване. За портфейли от 100к и нагоре това си е просто задължително!

                        Последен пример от август миналата година - тръгнах да разтоварвам сам, но пазарът беше супер умрял и с тази скорост щях да излизам буквално с месеци. С малко помощ от брокера ми изходът се оказа много по-бърз!

                        P.S. Същото важи и при товаренето, разбира се! Едно обаждане до брокера и после той си знае!
                        Last edited by ivandavidov; 26.03.2015, 20:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Имам проблеми с ликвидността и пълня трудно. Преди година излезнах от всичко освен Агрия, Трейс и СФИ. От декември започнах да купувам, но явно се циганя прекалено много и рядко ме огрява.
                          Намери си добър брокер, който да ти уговаря пакетни сделки по тел. За портфейли над 100К на БФБ това е почти задължително

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Защо държиш толкова много кеш? Аз лично държа такъв %, с какъвто допускам пазара да падне. Т.е. ако мисля, че може да падне с 10%, държа толкова и кеш, но никога не съм имал повече от 20%.
                            За акциите нямам какво да кажа, защото не знам кое е добре е кое не, а и хората сме твърде различни и всеки си има индивидуални таргети.
                            Имам проблеми с ликвидността и пълня трудно. Преди година излезнах от всичко освен Агрия, Трейс и СФИ. От декември започнах да купувам, но явно се циганя прекалено много и рядко ме огрява.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Защо държиш толкова много кеш? Аз лично държа такъв %, с какъвто допускам пазара да падне. Т.е. ако мисля, че може да падне с 10%, държа толкова и кеш, но никога не съм имал повече от 20%.
                              За акциите нямам какво да кажа, защото не знам кое е добре е кое не, а и хората сме твърде различни и всеки си има индивидуални таргети.
                              Очевидно защо - чака да се изсипе пазара и да се натъпче до козирката с евтини боклуци !
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Агрия- 7,0%
                                Биовет- 3,8%
                                Трейс- 3,8%
                                СФИ- 3,6%
                                Монбат- 3,3%
                                Доверие- 3,2%
                                БРЕФ- 2,9%
                                Гагарин- 2,8%
                                ЦКБ- 2,4%
                                Емка- 2,1%
                                Химимпорт-1,2%
                                Стара планина- 0,3%
                                Кеш- 63,6%
                                Защо държиш толкова много кеш? Аз лично държа такъв %, с какъвто допускам пазара да падне. Т.е. ако мисля, че може да падне с 10%, държа толкова и кеш, но никога не съм имал повече от 20%.
                                За акциите нямам какво да кажа, защото не знам кое е добре е кое не, а и хората сме твърде различни и всеки си има индивидуални таргети.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X