IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    Бог е този, който налива ликвидност
    Не-е-е-е: Дядо Бог е измислил златцето.

    Евреинът е измислил шареното хартийки.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Винаги можеш да вярваш в Бог. Аз не врявам на никого.
      Това го написах защото продължаваш да твърдиш колко сме били зле тук. Имало проблемни бизнеси и т.н. а тези които продадоха на света кухи инструменти за трилиони долари са много чисти

      Тук поне няма сложни инструменти и може да предполагаме че не са опасни за системата а за тези на запад има деривати за стотици трилиони в момента за много от които сигурно никой не знае какви може да са последствията.

      Аз дори се чудя защо си толкова предубеден за нашият пазар знаейки колко опасности има и на запад

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Винаги можеш да вярваш в Бог. Аз не врявам на никого.
        Бог е този, който налива ликвидност

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Равновесие остави малкото БФБ ами кажи как така се случи кризата от 2007-2009

          Само да ти напомня за няколко банки фалирали или придобити през кризата 2007-2009:

          Bear Stearns, ABN AMRO, Northern Rock, Fannie Mae, Freddie Mac, Merrill Lynch, AIG, Lehman Brothers, HBOS, Washington Mutual, Fortis, Wachovia, Royal Bank of Scotland, Lloyds, UBS, Bankia............................................ ..................... и т.н.

          Всъщност всички големи и значими банки бяха подпомогнати с ликвидност нали така

          Та кажи сега на кой да вярваме
          Винаги можеш да вярваш в Бог. Аз не врявам на никого.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Утре иху от други ден тихо
            Равновесие остави малкото БФБ ами кажи как така се случи кризата от 2007-2009

            Само да ти напомня за няколко банки фалирали или придобити през кризата 2007-2009:

            Bear Stearns, ABN AMRO, Northern Rock, Fannie Mae, Freddie Mac, Merrill Lynch, AIG, Lehman Brothers, HBOS, Washington Mutual, Fortis, Wachovia, Royal Bank of Scotland, Lloyds, UBS, Bankia............................................ ..................... и т.н.

            Всъщност всички големи и значими банки бяха подпомогнати с ликвидност нали така

            Та кажи сега на кой да вярваме

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Само да бутна темата, че утре е време за хвалене.
              Утре иху от други ден тихо

              Коментар


              • Само да бутна темата, че утре е време за хвалене.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Аз броя само това в платформата. Според мен така е най-правилно.
                  +1
                  и според мен така е най-правилно!!!и да не забравяме че е събота вечер

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                    Като си показвате кеш в портфейлите какво имате предвид под кеш?

                    1. Кеша, който е в разплащателните ви сметки (депозити) в банките.
                    2. Кеша, който ви се показва като наличен в платформата.

                    Щото аз например, кеша в банката не го броя в портфейла. Той ми е за текущо ползване или като възглавничка (cushion дет се вика от фйешън анализаторите) при непредвидени обстоятелства или потенциални покупки на нещо по-скъпо.
                    Аз броя само това в платформата. Според мен така е най-правилно.

                    Коментар


                    • Като си показвате кеш в портфейлите какво имате предвид под кеш?

                      1. Кеша, който е в разплащателните ви сметки (депозити) в банките.
                      2. Кеша, който ви се показва като наличен в платформата.

                      Щото аз например, кеша в банката не го броя в портфейла. Той ми е за текущо ползване или като възглавничка (cushion дет се вика от фйешън анализаторите) при непредвидени обстоятелства или потенциални покупки на нещо по-скъпо.
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Брокерка или брокерица?
                        Брокерица, това звучи като: кекерица.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                          "Брокерица" е във Македония, "брокерка" е във южна България, във Перник е само "брокер", там са най-коравите българи....
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Брокерка или брокерица?
                            "Брокерица" е във Македония, "брокерка" е във южна България, във Перник е само "брокер", там са най-коравите българи....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                              Думата брокер в женски род звучи невероятно секси, не мислите ли?
                              Брокерка или брокерица?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Думата брокер в женски род звучи невероятно секси, не мислите ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X