IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

    Много добра идея даваш за промотиране на БФБ като заместител на талончетата. Хазартните потребности на един куп народ останаха незадоволени - ето я алтернативата.
    Идеята не е лоша като заместител, обаче за тази цел трябва да направят акциите налични и да ги пуснат за продажба в лафките ! А за промоутъри по телевизията може да поканят Иво Недялков, Майкъл Капустин, Хранков и т.н. и т.н. !
    Last edited by Zdravko; 25.02.2020, 16:34.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

      Много добра идея даваш за промотиране на БФБ като заместител на талончетата. Хазартните потребности на един куп народ останаха незадоволени - ето я алтернативата.
      Мерси! Управителят на инвестиционния салон в кафенето е спец по хазарта. Щом Партията ни подсказва какво е туй борса...ще играем хазартно

      Коментар


      • Е толкова ми стигна акъла. От де да знам, че ще дойде точно корона вирус, не съм очаквал. Да нямаше да продам златото, но пък то си беше и беше доста малко, всичко отиде към бункера.
        Last edited by pepe1234; 25.02.2020, 16:22.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Монти имах малко, но го шитнах с 10% на + преди няколко месеца, в тухли съм в момента и едно старичко здраво возило с идеята да стане ретро след време.
          Бункер ли строиш ?

          Коментар


          • Чакай да зарадвам малко хора
            На -15% съм към момента.. добрите времена се отлагат за по-натам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              Монти имах малко, но го шитнах с малко на 10% на + преди няколко месеца, в тухли съм в момента.
              Нещо нещата с корона вируса не са много ясни и безопастни и требва поне малко застраховка да се прави?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                Много добра идея даваш за промотиране на БФБ като заместител на талончетата. Хазартните потребности на един куп народ останаха незадоволени - ето я алтернативата.
                Като специалист по Софикс ако не бъркам , докъде стигна преоценката ......днес някой разпродава Албенката...само там ли е ?

                Коментар


                • Монти имах малко, но го шитнах с 10% на + преди няколко месеца, в тухли съм в момента и едно старичко здраво возило с идеята да стане ретро след време.
                  Златото си е винаги убежище при криза, а аз си я очаквах миналата година още.
                  Last edited by pepe1234; 25.02.2020, 16:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                    хазартна душа, а талончета за търкане - йок
                    Много добра идея даваш за промотиране на БФБ като заместител на талончетата. Хазартните потребности на един куп народ останаха незадоволени - ето я алтернативата.

                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Сега изглежда не е добре да имаш изобщо портфейл от акции, то кеш май не е хубаво да имаш сега.
                      Злато?

                      Коментар


                      • Сега изглежда не е добре да имаш изобщо портфейл от акции, то и кеш май не е хубаво да имаш сега. Аз нямам и от двете

                        Коментар


                        • на малък плюс (засега), но не знам колко устойчив ще е след седмица, месец
                          купувах днес, с ясното съзнание, че може да пробие дъното и да се насочи към есента на 2009г.
                          кво да се прави - хазартна душа, а талончета за търкане - йок

                          Коментар


                          • +7

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Доста на -, но пък и не се занимавам да засичам, на око около 10% спрямо преди около месец
                              Аз на БФБ от 01/01/2020 съм +2.61%. Ей ми го: https://imgur.com/a/pMS6x1f

                              Е преди вчера беше +3.5% ама след вчера е само +2.61%
                              Last edited by hamorphis; 25.02.2020, 14:20.

                              Коментар


                              • Доста на -, но пък и не се занимавам да засичам, на око около 10% спрямо преди около месец

                                Коментар

                                Working...
                                X