IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

    Хей D, не зная с колко средства оперираш, и явно си милионер в акции, за което пълен респект, но така мисля, че не трябва да се омаловажава това което е инвестирал някой друг. Изненадан съм че 200к портфейл за теб са нищо но както казах респект и поздрави.
    Аз съм:
    А4L 52.33%
    DUH 40.4%
    NEOH 7.07%
    Cash 0.2%

    За сега 58.99% нагоре с доста по-скромен портфейл от твоя. И това го казвам с най-добри чувства.
    Успех на всички
    Моят портфейл е на 90% Алтерко.
    100% профит направих преди няколко дни.
    Не само не мисля да продавам, ами ще ги направя 1000%

    Коментар


    • Аз почти нямам на БФБ, но това, което имам, е:
      АТЕРА - 40%
      БРЕФ - 20%
      Софарма имоти - 20%
      МС Хидравлик - 20%

      Огромна част от портфейла ми е навън:
      SXR8 - 40%
      VWCE - 38%
      SPYA - 2,7%
      ESP0 - 1,1%
      cash - 18%

      Имах акции на VOW, купени на 117 и продадени на 174....дни, преди да се изстрелят нагоре. Ама - имАло е да става.

      Коментар


      • 36% ХИМ
        20% БДТ
        16% АТЕРА
        14% ЕУБГ
        8% ДОВЕРИЕ
        5-6% разни боклуци
        100 лв КЕШ

        И тъй като ХИМ ми е основна позиция със средна от 1,70 , не съм бил на + от началото на 2018та Оптимист съм като цяло и няма да продам и една ХИМ хартия поне до 1,5.
        Може би най-важното на този етап, че ерата БМБ приключи и се надявам с партията му да стане така.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

          Хей D, не зная с колко средства оперираш, и явно си милионер в акции, за което пълен респект, но така мисля, че не трябва да се омаловажава това което е инвестирал някой друг. Изненадан съм че 200к портфейл за теб са нищо но както казах респект и поздрави.
          Аз съм:
          А4L 52.33%
          DUH 40.4%
          NEOH 7.07%
          Cash 0.2%

          За сега 58.99% нагоре с доста по-скромен портфейл от твоя. И това го казвам с най-добри чувства.
          Успех на всички
          Като гледеам този портфейл ми прилича направо на ракета........честито ......и успехи и за напред....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

            Преди време ви казах, че такова животно "МЕЧКА" на БФБ няма иначе късият фонд щеше да е пълен споръчки.....всички , които се правят на мечки са си чистокръвни бикове, но под прикритие ....
            Абе така си е, но и мечка съм стръвница понякога. Да си кажа да ми олекне

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

              На мен ми е добре на бефебе. "Идялно" даже . Дупе знае 2 и 200
              В петък направих 100% профид, но имам заем. Боли ме обаче щепсела. Нема такъв як бизнес като
              Бефебе, щом реши да расте. Забравих да кажа, че сега не съм мечка и яко бича
              Бефебе фoревър
              Преди време ви казах, че такова животно "МЕЧКА" на БФБ няма иначе късият фонд щеше да е пълен с поръчки.....всички , които се правят на мечки са си чистокръвни бикове, но под прикритие ....
              Last edited by radon222a; 19.04.2021, 11:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Няма по-прецакано същество от професионалният БФБ инвеститор- под 1 млн е твърде малко за да се издържаш, а над 2 млн са твърде много за да търгуваш на този пазар, заключен си в твърде тясно пространство
                На мен ми е добре на бефебе. "Идялно" даже . Дупе знае 2 и 200
                В петък направих 100% профид, но имам заем. Боли ме обаче щепсела. Нема такъв як бизнес като
                Бефебе, щом реши да расте. Забравих да кажа, че сега не съм мечка и яко бича
                Бефебе фoревър
                Last edited by mecka_stryvnica; 19.04.2021, 10:11.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                  Хей D, не зная с колко средства оперираш, и явно си милионер в акции, за което пълен респект, но така мисля, че не трябва да се омаловажава това което е инвестирал някой друг. Изненадан съм че 200к портфейл за теб са нищо но както казах респект и поздрави.
                  Няма по-прецакано същество от професионалният БФБ инвеститор- под 1 млн е твърде малко за да се издържаш, а над 2 млн са твърде много за да търгуваш на този пазар, заключен си в твърде тясно пространство

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Че какво са 20 хиляди лева в позиция? Дори да си силно диверсифициран и най-тежкото да е 10 процента тегло това пак прави 200 хиляди портфейл. Каквито и методи да ползваш 20к на позиция е нищо.
                    Хей D, не зная с колко средства оперираш, и явно си милионер в акции, за което пълен респект, но така мисля, че не трябва да се омаловажава това което е инвестирал някой друг. Изненадан съм че 200к портфейл за теб са нищо но както казах респект и поздрави.
                    Аз съм:
                    А4L 52.33%
                    DUH 40.4%
                    NEOH 7.07%
                    Cash 0.2%

                    За сега 58.99% нагоре с доста по-скромен портфейл от твоя. И това го казвам с най-добри чувства.
                    Успех на всички

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      София Комерс - Заложни къщи
                      Мерси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Коя е СКЗК?
                        София Комерс - Заложни къщи

                        Коментар


                        • Коя е СКЗК?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Че какво са 20 хиляди лева в позиция? Дори да си силно диверсифициран и най-тежкото да е 10 процента тегло това пак прави 200 хиляди портфейл. Каквито и методи да ползваш 20к на позиция е нищо.
                            4д имам предвид друго. Не е въпросът дали залагаш 20к, 200, 2к. Въпроса е къде ги залагаш ? Уважавам мнението ти.
                            Ти лично къде би ги инвестирал средствата ако са ти ограничени за БФБ?
                            1 'високо рискови' технологични ( алтерко, тбс, илевън, Сирма , Бианор холдинг и други. )
                            2 Една ниско рискова ( Спиди, Атера, Неохим, СКЗК ) ?
                            3 Част от порфейла ' рискови ', а другата 'ниско рискови '.
                            ?
                            Last edited by MrSi; 17.04.2021, 14:02.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                              Аз съм даже с повече... Но моята стратегия е така да се влиза с много в малко компании които отговарят на критериите
                              Да. Минах на тази стратегия в последните няколко месеца, преди имах доста тежка позиция, доста над 20к която ми донесе добри печалби и извади портфейла ми на огромен + въпреки мечия пазар (СКЗК е въпросната компания ). Продадох малко от нея за да влезна в други позиции които мисля че ще поскъпнат повече. При първа възможност разбира се веднага ще си ги върна.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                                Имах късмета да вляза на 16.6 NOK водят е growth... Може да върне до 20 NOK и е добре за влизане.имат супер разрастване за 2 години. .. Много е важно да продължат растежа от мин. година. Успех!
                                Да, определено е интересна компания. Имат голям ръст през последните пет години на оборота, нетната печалба и т.н. Определено ще е една от компаниите които ще спечелят от развитието на технологиите. При бума на ел. автомобили, мобилни устройства, чиста енергия, интернет и т.н. Всички компании свързани с производството на чипове, сензори, роботи, полезни изкопаеми и софтуер ще спечелят. Kitron обхваща няколко основни сфери в които ще има голямо развитие през следващите години: Connectivity, Electrification, Industry, Medical devices, Defence / Aerospace.

                                Коментар

                                Working...
                                X