IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Непознати "другарчета", не Ви прави чест да се подигравате на Императора. Убедил съм се от пряка консултация, че покрай инвестиране на БФБ (досега, преди да опита и в Москва), че той е добър специалист в застраховането "живот" и "живот + инвестиция". Имам чувстяото, че изявящите се тези дни с критики към него едва ли имат 1000 лв. сложени на борсата. По-кротко, и по-възпитано!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
      На всичкото отгоре този човек преподава някъде. Клетите деца....
      Ей това от всичко е може би най-страшното. Остави финансовата грамотност, остави инвестиционните познания, ама като се замислиш и какъв му е светогледа... Дано не говори на децата за "специална операция", че вече много ще дойде.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        E....ти с твоето любимо Алтерко....не ти остава кеш за други секси акции, както би казал Импето
        Ахахаха, брутално - турих ти плюс, направо ми дойде като десерт преди обяда
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Аз на 0, щото нямам
          E....ти с твоето любимо Алтерко....не ти остава кеш за други секси акции, както би казал Импето
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Понеже сте развили мнооооого смислена дискусия, която периодично се води .. да попитам....как си изчислявате сега акциите на Телематик?
            Аз на 0, щото нямам
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Понеже сте развили мнооооого смислена дискусия, която периодично се води .. да попитам....как си изчислявате сега акциите на Телематик?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Е, той Импето си е пич, ама нещо напоследък е обиден и не пише, наскоро започна, та да не го притискаме

                В този ред на мисли - като кой как си смята инвестицията, особено на ултра неликвидна борса като БФБ, е нужно малко повече предпазливост. Ето, аз без да се заяждам, ти как си смяташ инвестицията в Лаченото, че то вече е ултра бутикова акция и да излезеш с 10 000 акции е малко кауза пердута, ако не звъннеш някой телефон на брокера. Или пък любимите на много хора Старопланински дирижабли с по 100 акции на ден средна търговия? Та колкото е невъзможно в Рашистан (не съм наясно каква е хавата там), толков ае и доволно трудно да се случи по поне 95% от позициите у нас, ако излизаш с нещо повече от 10 000 лева и ти трябват на мига
                Ами тегаво си е и да продадеш и да купиш големи бройки на нашата слаболиквидна борса, но пък и всички сме наясно с това положение !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Точно така ! Аз нито злорадствам, нито искам някой да губи пари от инвестициите си. Зададох напълно сериозен и резонен въпрос и очаквам отговор от Императора.
                  Е, той Импето си е пич, ама нещо напоследък е обиден и не пише, наскоро започна, та да не го притискаме

                  В този ред на мисли - като кой как си смята инвестицията, особено на ултра неликвидна борса като БФБ, е нужно малко повече предпазливост. Ето, аз без да се заяждам, ти как си смяташ инвестицията в Лаченото, че то вече е ултра бутикова акция и да излезеш с 10 000 акции е малко кауза пердута, ако не звъннеш някой телефон на брокера. Или пък любимите на много хора Старопланински дирижабли с по 100 акции на ден средна търговия? Та колкото е невъзможно в Рашистан (не съм наясно каква е хавата там), толков ае и доволно трудно да се случи по поне 95% от позициите у нас, ако излизаш с нещо повече от 10 000 лева и ти трябват на мига
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Хм, свидетел бях в групата на фейса как в продължение на два месеца преди войната всеки му казваше на импа да продава руските хартии, но той казваше, че там са истинските капиталисти и най-добрия меджмънт, най-добрите дивиденти
                    не можа да разбере само, че в една диктатура собственик на всичко е диктатора и всичко се случва с неговата воля, той просто е отдал собственост на други хора да управляват и да печелят временно, докато той реши и може да прави каквото си иска с тази собственост, ако той разреши ще се листват на запад, ако разреши- ще има дивиденти, ако реши ще се делистват, ако реши- ще се конфискува чуждия дял
                    след китай и путя показа, че това е така
                    Много точно! Доказва го спреният дивидент на Газпром и пренасочването на печалбата за нов данък - явен грабеж на дребните акционери. В групата на фейса задох този въпрос на Импа, докато се хвалеше с колелца и кръгчета. Не отговори. На всичкото отгоре този човек преподава някъде. Клетите деца....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Здравко, и на мен ми е много интересен този въпрос. Въпросът е, че според мен Импето си мисли, че с него злорадстваме и затова не отговаря. Аз не искам нито той, нито който и да е да изгуби пари от Русия! Просто ме интересува какво се случва реално с притежаваните от ес граждани акции и дивиденти от Русия.
                      Точно така ! Аз нито злорадствам, нито искам някой да губи пари от инвестициите си. Зададох напълно сериозен и резонен въпрос и очаквам отговор от Императора.

                      Коментар


                      • ГРИГОР ЛИЛОВ

                        ПЕТИ ПОРЕД ВИСШ МЕНИЖЪР В ГАЗПРОМ - УБИТ
                        *** Този път семейството е оставено живо

                        В басейна във вилата му в елитния затворен комплекс «Морские террасы» до Петербург е открито тялото на бизнесмена Юрий Воронов, чийто бизнес е тясно свързан с „Газпром”.
                        Убит е в изстрел в главата с пистолет Grand Power, като на дъното на басейна са намерени и няколко гилзи.
                        Юрий Воронов е създател и генерален директор на транспортно-логистичната компания «Астра-Шипинг», която е специализирана в дейностите на „Газпром” в Сибир и Арктика.
                        Съпругата му разказва, че е имал конфликт за пари с член на Борда на „Газпром”, прибрал се на 1 юли много ядосан, треснал почти цяла бутилка водка и след това на 2 юли тръгнал към Морските тераси.
                        Според видеонаблюденията на дома обаче никой не е влизал и излизал от него от 1 юли. Патоанатомите определят, че смъртта е настъпила между 1 през нощта и 5 часа сутринта на 4 юли.
                        Това е пето поред убийство на ръководни кадри в „Газпром” за няколко месеца.
                        *** Първият мъртвец беше Леонид Шулман, един от ръководителите на "Газпром инвест".
                        *** Втората смърт беше на Александр Тюляков, който в „Газпром” е заместник генерален директор на Единния разчетен център.
                        *** В Москва в едно от жилищата им намериха телата на вицепрезидент на Газпромбанк Владислава Аваев , неговата жена и дъщери.
                        *** След това в Испания откриха мъртви топ-мениджър на НОВАТЕК Сергей Протосеню, неговата съпруга и дъщеря му.





                        Коментар


                        • Нали Джонсън натири руските бумаги - делистна ги от Лондон, а америте изплискаха няколко китайски с посланието - продължавайте да надувате родните балони, не се захласвайте по чужди курви. Всичко това от бясна завист, която тресеше запада вкл. че китайските и руските се славеха с най-високите дивиденти. Ако искате сега може да проверите - въведете IRAO - интерактив казва само CLOSE уж могат да се продават. В Европа не може

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Импето не инвестира, той колекционира
                            Хм, свидетел бях в групата на фейса как в продължение на два месеца преди войната всеки му казваше на импа да продава руските хартии, но той казваше, че там са истинските капиталисти и най-добрия меджмънт, най-добрите дивиденти
                            не можа да разбере само, че в една диктатура собственик на всичко е диктатора и всичко се случва с неговата воля, той просто е отдал собственост на други хора да управляват и да печелят временно, докато той реши и може да прави каквото си иска с тази собственост, ако той разреши ще се листват на запад, ако разреши- ще има дивиденти, ако реши ще се делистват, ако реши- ще се конфискува чуждия дял
                            след китай и путя показа, че това е така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                              Импе, много си голям..... да следиш толкова много аиции е похвално. Аз лично за повече от 10 макс 15 нямам време... и в портфейла ми повече от 5-6 много рядко присъстват..... в момента примерно имам само 4 компании, а уж се водя професионлен инвеститор
                              Импето не инвестира, той колекционира

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Импе, много си голям..... да следиш толкова много аиции е похвално. Аз лично за повече от 10 макс 15 нямам време... и в портфейла ми повече от 5-6 много рядко присъстват..... в момента примерно имам само 4 компании, а уж се водя професионлен инвеститор
                                Аз имам само 3, днес добавих малко FRD. Така че портфейла в момента е Агрия, Неохим, Friedman, горе-долу поравно
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X