IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продадох Уникредит и част от Nexans, купих Fonar и Flow Traders. годината нещо почва изненадващо добре предвид, че мислех че строя дефанзивен портфейл

    Berry Global Group 20.2%
    БАКБ 14.8%
    Aercap 10.8%
    Loma Negra 9.9%
    Flow Traders 9.4%
    E-L Financial 8.8%
    Fonar 8.8%
    Nexans 8.6%
    Tree Island Steel 8.2%
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Искаш да кажеш, че си силно впечатлен от хора, които печелят от имоти и не можеш да си обясниш този факт.
      Не само впечатлен,аз съм вцепенен от "успеха" на хора притежаващи подобни дворци.

      Last edited by danetha; 21.04.2024, 11:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

        Ако толкова се впечатляваш от лъжи влез в темата за имотите ,там направо ще се вцепениш от впечатления
        Има масивни инвеститори "притежаващи" 40-50 имота ,а са с няколко потребителски кредита...
        Искаш да кажеш, че си силно впечатлен от хора, които печелят от имоти и не можеш да си обясниш този факт.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Това за всички суровини, ви ли е мнението или само за определени?
          не, пич. това важи за всички продукти, при които няма особена диференциация и се изисква значително време за да се промени предлагането, например DRAM или самолети. разбира се, може да купиш при покачващ се пазар както направих при трансформаторите ама това е далеч по-рисково
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Не си прав, има чудесни продукти. pdbc e бая популярен, но на мен особено ми е любим com
            Това?
            https://seekingalpha.com/symbol/PDBC?s=pdbc
            сигурно се шегуваш, NAV since inception 0.93%, forward yield 4.08%

            https://seekingalpha.com/symbol/COM?s=com
            com, NAV since inception 5.33%, forward yield 4.04%


            за сравнение една Силвания от 2017 въпреки спиха при PGMs сега
            https://seekingalpha.com/article/412...rom-mine-dumps
            Stock Covered
            SAPLF
            Analyst's rating at publication
            BUY
            Price at publication
            $0.16
            Change
            393.75%
            Total Return
            414.05%
            S&P 500 change
            101.43%
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

              Не си прав, има чудесни продукти. pdbc e бая популярен, но на мен особено ми е любим com
              Е, щом в БГ , всички са милионери, избягващите суровини, съм склонен да повярвам, не, че някои не искат, не могат. Аз съм склонен да си вложа още един суровинен ETF, ако ще и да отиде на бунището..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                Пич, суровини не се купуват за дивидент. Взимат се при капитулация за капиталова. Единственото място, където сме близо до това, са PGMs
                Не си прав, има чудесни продукти. pdbc e бая популярен, но на мен особено ми е любим com

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  Пич, суровини не се купуват за дивидент. Взимат се при капитулация за капиталова. Единственото място, където сме близо до това, са PGMs
                  Това за всички суровини, ви ли е мнението или само за определени?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Благодаря за мнението, прав сте, годишния дивидент, който получих е под 3%, по-точно 2,94%. Капиталовата за периода от покупката още едва 2%.
                    Пич, суровини не се купуват за дивидент. Взимат се при капитулация за капиталова. Единственото място, където сме близо до това, са PGMs
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                      Това RIO и с такъв процент е направо като котва от Титаник към рибарска лодка
                      Едва ли има инвеститор по света в RIO изпил повече домашна ракия от тоя на който си отговорил.

                      Нашенско момче,ракиджия ,ги е налазило

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Това RIO и с такъв процент е направо като котва от Титаник към рибарска лодка
                        Благодаря за мнението, прав сте, годишния дивидент, който получих е под 3%, по-точно 2,94%. Капиталовата за периода от покупката още едва 2%.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          В чуждестранни, портфейла ми е следния вече:

                          RIO-49, 58%
                          SXR8-26, 62%
                          IWDA-23, 8%
                          Коментирайте...
                          Това RIO и с такъв процент е направо като котва от Титаник към рибарска лодка

                          Коментар


                          • В чуждестранни, портфейла ми е следния вече:

                            RIO-49, 58%
                            SXR8-26, 62%
                            IWDA-23, 8%
                            Коментирайте...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scotty Разгледай мнение
                              Това е впечатляващо
                              Ако толкова се впечатляваш от лъжи влез в темата за имотите ,там направо ще се вцепениш от впечатления
                              Има масивни инвеститори "притежаващи" 40-50 имота ,а са с няколко потребителски кредита...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Веселият_мелничар Разгледай мнение
                                9.5 биткойн
                                81 етериум
                                190 SXR8.DE / S&P 500 /
                                94 SXRV.DE / NASDAQ /
                                142 MSFT
                                381 GOOG
                                635 TSLA
                                Това е впечатляващо - вероятно е най-голямото портфолио в целия форум. Браво!

                                Коментар

                                Working...
                                X