IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    Отлична година !!!!
    Поживях си !!!!!!!!
    все така да е
    Би ли споделил и твоят портфейл

    Коментар


    • Soho, направи си труда, струва си за четящите. Особено ако направиш съпоставка за 1-2 години назад

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

        Soho, дай да го видим тоя портфейл. Ползваш ли репо? Ако желаеш, разбира се.
        Поздрави
        Не ми се смятат проценти и т.н.
        За акции на БФБ които харесвам в момента от списъка на Батя са всички над 3% без Прайм всъщност дори Прайм ако го взема на покупната цена на Батя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Браво Батя !!! Бия те по процентна доходност НО твоят портфейл е по голям та резултата ти е по добър

          Успех! ! ! Имаме не малко сходни позиции
          Soho, дай да го видим тоя портфейл. Ползваш ли репо? Ако желаеш, разбира се.
          Поздрави

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

            по-скоро е въпрос за това да можеш да си сменяш перспективата бързо, не смиреност

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Мда, още има да учим как да ставаме смирени и хитро дебнещи за нов сгоден момент, при такива условия..
              по-скоро е въпрос за това да можеш да си сменяш перспективата бързо, не смиреност
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Ето го и моя, доходност за годината 25%
                SFARM 12,14%
                ALB 1,51%
                MCH 13,64%
                HES 12,39%
                LACH 16,47%
                ATERA 11,23%
                CHIM 7,52%
                MONBAT 7,35%
                SOFCOM2 7,17%
                SFTRD 10,57%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  тея надъханите и смелите не ги бива много при мечи пазар обаче
                  Мда, още има да учим как да ставаме смирени и хитро дебнещи за нов сгоден момент, при такива условия..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Много се кефя когато позитивни, умни и смели играчи печелят добре. Просто заслужават да бъдат възнаградени!
                    тея надъханите и смелите не ги бива много при мечи пазар обаче
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Ето и моят портфейл:

                      Еврохолд - 35%
                      Трейс - 17%
                      Свилоза -14%
                      Химимпорт -10%
                      Софарма -10%

                      Останалото - кеш(продадени Монбат и ИХЛБЛ)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Айде ето и моя микс

                        CCB 4,30%
                        ATERA 32,32%
                        CHIM 16,75%
                        SOFCOM2 6,32%
                        0EA 21,37%
                        6SOP 10,25%
                        харесва ми

                        Коментар


                        • Айде ето и моя микс

                          CCB 4,30%
                          ATERA 32,32%
                          CHIM 16,75%
                          SOFCOM2 6,32%
                          0EA 21,37%
                          6SOP 10,25%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                            Интересно ми е как си говорите за размер след като никой нищо конкретно не казва за неговия размер. И защо всички решиха, че на Батя му е най-голям.
                            Е, Иване.Ти ли не знаеш размера на портфейла на Батя.Той е на платформа на Карол,пък те нали са с дупки в защитата.Явно си ги хакнал ама се правиш на улав.. Това естствено е шега /ако някой не е разбрал /.
                            Аз съм в ХИМ-84%/имам и репо/, Зрънчо-13% и дреболи другото.

                            Коментар


                            • Интересно ми е как си говорите за размер след като никой нищо конкретно не казва за неговия размер. И защо всички решиха, че на Батя му е най-голям.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Браво Батя !!! Бия те по процентна доходност НО твоят портфейл е по голям та резултата ти е по добър

                                Успех! ! ! Имаме не малко сходни позиции
                                Браво и на теб! Ако продължаваш в същия дух, скоро може и по размер да ме задминеш
                                Много се кефя когато позитивни, умни и смели играчи печелят добре. Просто заслужават да бъдат възнаградени!

                                Коментар

                                Working...
                                X