IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Файтон, карета, каляска - са най-големите атракции в придвижването по улиците на Виена... Те пестят и време...

    Например: за да се обходят километрите паркове и градини на двореца Шонбрун - задължително се взема карета... Така е гарантирано, че ще остане време за хубавата бира, която произвеждат на място - в разположените в подземията на заведението Salm Bräu - пивоварни...,

    ...шест вида бира /не са единствени!/. Сервират стограмки в началото, за да избереш и поръчаш халба...

    Хапваш, пийваш и разсъждаваш, защо аджеба /за месец/ в цяла Виена си видял само една Тесла - срещу Държавната опера... И я "зареждат" там през ден... Е, да де - нали хората трябва да видят, че има и такова жУотно... И хората го виждат /жУотното/, минавайки край него, ама го НЕкупуват...

    Файтоните превъзхождат най-малко СТОКРАТНО тесличките във Виена. /С извинение на феновете, но тенденцията е явна!/

    Факт: бяла тесла, с един и същ номер - често С ЧАСОВЕ стои с разпънатите кабели и се зарежда в ляво, срещу Държавната опера на Виена... ))

    .
    Аз видях в един мол на главната улица една червена теслъ се продаваше ако не ме лъже паметта за 200000 евро.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Файтон, карета, каляска - са най-големите атракции в придвижването по улиците на Виена... Те пестят и време...

      Например: за да се обходят километрите паркове и градини на двореца Шонбрун - задължително се взема карета... Така е гарантирано, че ще остане време за хубавата бира, която произвеждат на място - в разположените в подземията на заведението Salm Bräu - пивоварни...,

      ...шест вида бира /не са единствени!/. Сервират стограмки в началото, за да избереш и поръчаш халба...

      Хапваш, пийваш и разсъждаваш, защо аджеба /за месец/ в цяла Виена си видял само една Тесла - срещу Държавната опера... И я "зареждат" там през ден... Е, да де - нали хората трябва да видят, че има и такова жУотно... И хората го виждат /жУотното/, минавайки край него, ама го НЕкупуват...

      Файтоните превъзхождат най-малко СТОКРАТНО тесличките във Виена. /С извинение на феновете, но тенденцията е явна!/

      Факт: бяла тесла, с един и същ номер - често С ЧАСОВЕ стои с разпънатите кабели и се зарежда в ляво, срещу Държавната опера на Виена... ))

      .
      С единствената Мисъл го правят:
      - Да докажат, колко си прав. Е, доказаха. Евалла. Много си прав.
      -Да влезе следващия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Да карал съм.Особено зимата като впрегна шейната голям кеф.Ако имах файтон още по голем кеф от електрическия дръгел

        Файтон, карета, каляска - са най-големите атракции в придвижването по улиците на Виена... Те пестят и време...

        Например: за да се обходят километрите паркове и градини на двореца Шонбрун - задължително се взема карета... Така е гарантирано, че ще остане време за хубавата бира, която произвеждат на място - в разположените в подземията на заведението Salm Bräu - пивоварни...,

        ...шест вида бира /не са единствени!/. Сервират стограмки в началото, за да избереш и поръчаш халба...

        Хапваш, пийваш и разсъждаваш, защо аджеба /за месец/ в цяла Виена си видял само една Тесла - срещу Държавната опера... И я "зареждат" там през ден... Е, да де - нали хората трябва да видят, че има и такова жУотно... И хората го виждат /жУотното/, минавайки край него, ама го НЕкупуват...

        Файтоните превъзхождат най-малко СТОКРАТНО тесличките във Виена. /С извинение на феновете, но тенденцията е явна!/

        Факт: бяла тесла, с един и същ номер - често С ЧАСОВЕ стои с разпънатите кабели и се зарежда в ляво, срещу Държавната опера на Виена... ))

        .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

          Бе може и каруца да си карал, кат те четем така,
          И нищо чудно да си я карал, А може и тя да ти се е видела по-арна от електрокара
          Да карал съм.Особено зимата като впрегна шейната голям кеф.Ако имах файтон още по голем кеф от електрическия дръгел

          Коментар


          • https://auto.mail.ru/article/74327-m.../photo/157046/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Бе ти да не си колега на Евгени Минчев?

              Тогаз такива явления не бяха известни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                Не, но като малък харесвах управлението на трамвай. Често висях зад ватмана да наблюдавам действията му.
                Исках да стана космонавт или ватман на трамвай. Явно съм предусещал, че онова копеленце Мъск ще ме изпревари и в двете области.
                ​​​​​​
                Бе ти да не си колега на Евгени Минчев?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Кондуктор?

                  Не, но като малък харесвах управлението на трамвай. Често висях зад ватмана да наблюдавам действията му.
                  Исках да стана космонавт или ватман на трамвай. Явно съм предусещал, че онова копеленце Мъск ще ме изпревари и в двете области.
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                    Возил съм се на тролейбус и на трамвай - добре е.
                    Кондуктор?

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                      А, да!
                      Карал съм и ония блъскащи се електрически колички по панаирите.
                      Бе май и билетчета си късал,

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Аз пък съм карал електрокар и мотокар.Мотокара е класи над електрическия дръгел
                        Бе може и каруца да си карал, кат те четем така,
                        И нищо чудно да си я карал, А може и тя да ти се е видела по-арна от електрокара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
                          Преди време на ЖП гарите имаше електрически шатъли от багажнато да вагоните за багаж.
                          Тъй-тъй. Само как звучи, направо Космически.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                            За първи път влизам в темата. Имали пост на някой който вече е карал (и не само, но и поддържал) електричка (пълна). Интересно ми е да съпоставим цифрите. И по-добре да не намъкваме скритите теми за екология.
                            Преди около седмица и нещо бях пестнал линк към белгийско-холандски форум на собственици на Тесла.S,X,3. Хората дават и доста цифри в коментарите си. Имат направени статистики на базата на даните от форума.

                            Коментар


                            • Преди време на ЖП гарите имаше електрически шатъли от багажнато да вагоните за багаж.

                              Коментар


                              • А, да!
                                Карал съм и ония блъскащи се електрически колички по панаирите.

                                Коментар

                                Working...
                                X