IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    13ADROL, бате ти Пешо на сън се стряска че напрежението пада и честотата на тока се мята, и той изказва на моменти идеи как да се оправи това нещо пък после свири отбой. Не е чак толкова лесно, потърси учебник как да се направи производство на акумулатори и като не откриеш такъв питай да ти кажа как да се снабдиш.
    Добре ще е и ти да се снабдиш. А и не само, ами и да го прочетеш.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=l665eovBlEkq - ето доказателство че клетките не са добре изолирани по електролит, а той е проводник и едно намокряне на повърхността на преградите би довело до късо съединение..но не води.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • 13ADROL, бате ти Пешо на сън се стряска че напрежението пада и честотата на тока се мята, и той изказва на моменти идеи как да се оправи това нещо пък после свири отбой. Не е чак толкова лесно, потърси учебник как да се направи производство на акумулатори и като не откриеш такъв питай да ти кажа как да се снабдиш.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Чакай, чакай. Обърка ме. Вътре, аноди и катоди се допират само до диелектрик. Какъв потенциал търсим у диелектрик?
          Хахахаха' откривателите нещо се сбъгнахте, ти , ако не си разбрал хаотичните мисли в областта на няколко науки в главата на Супертрейдера, бате Пешо отдавна ги е прозрял

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Голям си откривател. Евала. Кога ти връчват Нобела?
            Е що на мен? На теб трябва
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Не знам, не знам, резултатите ти са нула, а пък си гений...
              Голям си откривател. Евала. Кога ти връчват Нобела?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Това, да чете човек, трябва. Ала трябва и да разбира. Не даваш признаци.
                Не знам, не знам, резултатите ти са нула, а пък си гений...

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Pyramid, ще ти напиша съобщение.
                  Видях го, ама нещо има бъгаво е системата. Както и да е, аз също ти пратих ПОРЕДНИЯ отговор.
                  ...Иначе, ЕкЦперДите се изнизаха. Що не им кълвем, като гламави. Хеле. Малко въздух и на нашата улица.

                  Коментар


                  • Pyramid, ще ти напиша съобщение.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      13ADROL, нещо такова, сега остава някой да каже направете и видео като я правите че по него да повторя експеримента. Сега така е модерно и после видеото в тубата.
                      Ти кога ще ми звъннеш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Pyramid, по принцип е рисковано, но като ти трябва пружина и трябва да я направиш за два дена. При тази батерия плочите вътре към които са долепени анодите и катодите - нямат потенциал, потенциала ще излезе чак на крайните плочи.
                        Чакай, чакай. Обърка ме. Вътре, аноди и катоди се допират само до диелектрик. Какъв потенциал търсим у диелектрик?

                        Коментар


                        • Да се върнем на темата: Общият електролит има още да зрее въпреки, че до "запалване" не се стига. Поначало, което си е и описано в патентната документация, има вариант за термосвиваемо стягане на корпуса отвън и отвътре на него, силиконова обмазка. Там, самият електролит, има излаз за дегазиране по центъра и не е точно "общ" но, пак да благодаря на Кокорко, задължен съм му за добрата идея.И много хора отсега нататък-също. Буквално, може да спаси живот.
                          МЕРСИ, "Компетентни"!

                          Коментар


                          • 13ADROL, нещо такова, сега остава някой да каже направете и видео като я правите че по него да повторя експеримента. Сега така е модерно и после видеото в тубата.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Pyramid, по принцип е рисковано, но като ти трябва пружина и трябва да я направиш за два дена. При тази батерия плочите вътре към които са долепени анодите и катодите - нямат потенциал, потенциала ще излезе чак на крайните плочи.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Човек, може да ти пръсне в очите!
                                Абе, вие да не сте в час по трудово?

                                Коментар

                                Working...
                                X