IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Ся когато са факти, обидите не са обиди.
    А и проблема не е "наш", никой освен теб не се хвали колко голем изобретател е, никой не говори откровени идиотии за каквото и да било.
    А това което си постигнал досега в живота ти казва всичко за теб. 55 години.
    Пидисе и пет години неудачник-измамник.
    1.Покажи поста, в който съм рекъл "аз съм голем изобретател".
    2.Така нищо и не доказахте за тези "идиотии", освен баснята за "Фурие", който не е приложимият случай и заклинанията тип "Матейко", че такова животно нямало.
    3.Броиш ми годините, нещо? Чудесно заповядай на стотния ми рожден ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Ти ме нахили. Знаеш ли, какви технологии са нужни за там? И Матеев няма такива пари.
      Така и не каза какви технологии са нужни за "там"?
      Също не каза и на Матеев парите кво общо имат с това?
      Last edited by Имхотеп; 02.05.2021, 21:31.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Аха. Удебелих, което смятам за обиди.
        С червено, удебелих "достойнството" на Матеев, не, че се вижда да има такова.

        Относно облога, предлагах но, Матеев не посмя. Всички са свидетели.
        Та,
        Ваш проблем е, убавци. Изкарах ви на видно та, всеки който разбира от хора, да си прави изводите сам.
        "ПОД ДОСТОЙНСТВОТО" МУ БИЛО. А, да се крие като мишка, много "достойно". Е, браво.
        Ся когато са факти, обидите не са обиди.
        А и проблема не е "наш", никой освен теб не се хвали колко голем изобретател е, никой не говори откровени идиотии за каквото и да било.
        А това което си постигнал досега в живота ти казва всичко за теб. 55 години.
        Пидисе и пет години неудачник-измамник.
        Last edited by Имхотеп; 02.05.2021, 21:26.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Под достойнството ми е да се занимавам с такива отрепки като тебе. Би трябвало да си щастлив, че въобще от време на време се занимавам да правя коментар на простотиите ти.

          Ако ще правиш нещо, направи го, и докажи на целия свят колко си велик "гений".

          Ще направиш, ама дръжки. Познаваме те много добре - надут пуяк с мания за величие и с нулева компетентност. Велик си само и единствено в хвалипръцковщината, която обаче не е подкрепена с нищо. Цял живот тотален провал на фона на цял живот хвалипръцковщина по различните форуми.
          Аха. Удебелих, което смятам за обиди.
          С червено, удебелих "достойнството" на Матеев, не, че се вижда да има такова.

          Относно облога, предлагах но, Матеев не посмя. Всички са свидетели.
          Та,
          Ваш проблем е, убавци. Изкарах ви на видно та, всеки който разбира от хора, да си прави изводите сам.
          "ПОД ДОСТОЙНСТВОТО" МУ БИЛО. А, да се крие като мишка, много "достойно". Е, браво.
          Last edited by mibova; 02.05.2021, 20:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Аз ли му гледам в канчето? Казвам, че няма толкова пари т.е., че не е шега работа, като да глаголи из форумите.

            В момента, въпросът е, колко силен е Матеев. Наех се и, ако той каже ОК, правя прототипа и го нося. САМ, ЗА СОБСТВЕНА СМЕТКА. ОТ А ДО Я.
            НИТО МАТЕЕВ, НИТО КОЙТО И ДА Е,
            Нито стотинка не ми дължи, ПО НИКАКЪВ НАЧИН.
            Само извинение -публично! ако прототипът ми работи, плюс ангажимент, следващ път, преди да твърди, че мамя, да се осъществява проверка.

            Не мисля, че го притеснявам, ако е пич, какъвто, се изкарва, че е.

            Въпросът е, дали се притеснява, какво ще покаже проверката.



            Ако ще правиш нещо, направи го, и докажи на целия свят колко си велик "гений".

            Ще направиш, ама дръжки. Велик си само и единствено в хвалипръцковщината, която обаче не е подкрепена с нищо. Цял живот тотален провал на фона на цял живот хвалипръцковщина по различните форуми.
            Last edited by mibova; 02.05.2021, 20:16.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Аз ли му гледам в канчето? Казвам, че няма толкова пари т.е., че не е шега работа, като да глаголи из форумите.

              В момента, въпросът е, колко силен е Матеев. Наех се и, ако той каже ОК, правя прототипа и го нося. САМ, ЗА СОБСТВЕНА СМЕТКА. ОТ А ДО Я.
              НИТО МАТЕЕВ, НИТО КОЙТО И ДА Е,
              Нито стотинка не ми дължи, ПО НИКАКЪВ НАЧИН.
              Само извинение -публично! ако прототипът ми работи, плюс ангажимент, следващ път, преди да твърди, че мамя, да се осъществява проверка.

              Не мисля, че го притеснявам, ако е пич, какъвто, се изкарва, че е.

              Въпросът е, дали се притеснява, какво ще покаже проверката.
              Ми едни десхилки облог можеш ли да сложиш.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Вместо да се охарчваш (щото Матеев няма да ти даде пари), защо не вземеш малко да прочетеш?
                Ще научиш каква е разликата между двата типа батерии, ще разбереш и защо не може да стане в един електролит?
                Ся, това подчертаното... вече сме го виждали как става.
                Аз ли му гледам в канчето? Казвам, че няма толкова пари т.е., че не е шега работа, като да глаголи из форумите.

                В момента, въпросът е, колко силен е Матеев. Наех се и, ако той каже ОК, правя прототипа и го нося. САМ, ЗА СОБСТВЕНА СМЕТКА. ОТ А ДО Я.
                НИТО МАТЕЕВ, НИТО КОЙТО И ДА Е,
                Нито стотинка не ми дължи, ПО НИКАКЪВ НАЧИН.
                Само извинение -публично! ако прототипът ми работи, плюс ангажимент, следващ път, преди да твърди, че мамя, да се осъществява проверка.

                Не мисля, че го притеснявам, ако е пич, какъвто, се изкарва, че е.

                Въпросът е, дали се притеснява, какво ще покаже проверката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Ти ме нахили. Знаеш ли, какви технологии са нужни за там? И Матеев няма такива пари.
                  Какви технологии са нужни за "там"?


                  ПП
                  И спри да гледаш в на другите канчето. Гледай си твоето.
                  Last edited by Имхотеп; 02.05.2021, 19:22.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Мога но, ще ми струва известна сума. Затова, без договорка с Матеев, не си мръдвам пръста.
                    Договорката е следната:
                    1.Аз приемам ПУБЛИЧНО да се извиня на Матеев, АКО прототипът НЕ работи.
                    2.Матеев приема ПУБЛИЧНО да ми се извини, ако работи и още СЕ АНГАЖИРА, преди всяко свое твърдение, че съм бил мамел, да извършва квалифицирана ПРОВЕРКА.
                    АЗ НЯМАМ ПРОБЛЕМ ДА СЕ ИЗВИНЯ, АКО СЪМ СГРЕШИЛ. СИЛЕН СЪМ.
                    Ето, това е. Дори снемам предизвикателството за пари, да не си помисли някой нещо.
                    ПРОСТО Е.
                    СЛЕД като Матеев ми се извини, аз ще си помисля, дали да не му покажа още някои свои наработки но, едва след. До момента, ме е обиждал няколко десетки пъти (напомням че, той започна пръв) и не е редно от моя страна, да се доверявам на човек, на когото вече не вярвам.

                    P.S. За прототипа си, аз си плащам сам. Не ангажирам никого от вас. СПОКО.
                    Вместо да се охарчваш (щото Матеев няма да ти даде пари), защо не вземеш малко да прочетеш?
                    Ще научиш каква е разликата между двата типа батерии, ще разбереш и защо не може да стане в един електролит?
                    Ся, това подчертаното... вече сме го виждали как става.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ти няма защото не можеш, иначе досега да си направил, да си показал, да си завършил микромодула...
                      Абе резултата е известен от самото начало.

                      Ти ме нахили. Знаеш ли, какви технологии са нужни за там? И Матеев няма такива пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        Ти няма защото не можеш, иначе досега да си направил, да си показал, да си завършил микромодула...
                        Абе резултата е известен от самото начало.
                        Мога но, ще ми струва известна сума. Затова, без договорка с Матеев, не си мръдвам пръста.
                        Договорката е следната:
                        1.Аз приемам ПУБЛИЧНО да се извиня на Матеев, АКО прототипът НЕ работи.
                        2.Матеев приема ПУБЛИЧНО да ми се извини, ако работи и още СЕ АНГАЖИРА, преди всяко свое твърдение, че съм бил мамел, да извършва квалифицирана ПРОВЕРКА.
                        АЗ НЯМАМ ПРОБЛЕМ ДА СЕ ИЗВИНЯ, АКО СЪМ СГРЕШИЛ. СИЛЕН СЪМ.
                        Ето, това е. Дори снемам предизвикателството за пари, да не си помисли някой нещо.
                        ПРОСТО Е.
                        СЛЕД като Матеев ми се извини, аз ще си помисля, дали да не му покажа още някои свои наработки но, едва след. До момента, ме е обиждал няколко десетки пъти (напомням че, той започна пръв) и не е редно от моя страна, да се доверявам на човек, на когото вече не вярвам.

                        P.S. За прототипа си, аз си плащам сам. Не ангажирам никого от вас. СПОКО.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Не, няма. Ще правя единствено, ако Матеев каже.
                          Ти няма защото не можеш, иначе досега да си направил, да си показал, да си завършил микромодула...
                          Абе резултата е известен от самото начало.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ми дай снимка на този прототип.
                            Не, няма. Ще правя единствено, ако Матеев каже.

                            Коментар


                            • Днес, 16:27
                              Този коментар от Имхотеп е изтрит от mibova
                              Причина: Пишете по темата!

                              Ма за вас, модераторите, няма ли празник днес?
                              Ми оставете ни малко намира, аман!
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Принципите затова са принципи, защото, се отнасят до много, а не до единствена електрохимична система. Затова, може и да не ти харесва но...
                                Предложих, за кой ли път, прототип. Не да се надвикваме, а да проверим на практика. Кое те притеснява? Щял съм да "измамя"? Затова и предлагам, на дело, от пластмаса и метал, да няма сръдни. За кой пореден път, и аз забравих вече.
                                Ми дай снимка на този прототип.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X