IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://automedia.investor.bg/a/2-no...mnogo-po-dobra
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      https://automedia.investor.bg/a/2-no...-po-dobra...в последното изречение на статията се казва нещо интересно..цък.
      Линка е менте, няма нищо
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • https://automedia.investor.bg/a/2-no...-po-dobra...в последното изречение на статията се казва нещо интересно..цък.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Май микромодула запецна.
          Нищо подобно.

          Коментар


          • Май микромодула запецна.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              И като го нагласиш какво?

              Ще видиш, че разсъжденията ти са грешни, но няма да си го признаеш във форума, а ще започнеш да вадиш вода от 1000 кладенеца.
              Виж, приех и правя, каквото трябва. Изчакай.
              Last edited by X_Y; 03.05.2021, 18:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                Експеримента можеше да се проведе за по-малко от един час. Не ти трябва Пловдивски панаир, за да видиш каква тотална излагация си "изобретил", и после да се оправдаваш с непроведения заради корнавируса панаир.
                Не може. И корпусът, И плочите, СА ДРУГА КОНСТРУКЦИЯ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Споко бе. Ще видите. Наех се, глася прототип.
                  И като го нагласиш какво?

                  Ще видиш, че разсъжденията ти са грешни, но няма да си го признаеш във форума, а ще започнеш да вадиш вода от 1000 кладенеца.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    A какъв е правилният материал?
                    Вълната му пречи ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Не питаш правилния човек но, аз да ти кажа: Издирвам правилния материал за корпуса на прототипа, предвид технологиите, които и аз нямам и химията, с която, ще се срещне. Надявам се до два месеца, да съм готов с бройката, максимум, до изложението , ITI-2021, което, ако не го отменят отмово заради коронавируса, ще трябва да се проведе в Пловдив наесен.
                      Експеримента можеше да се проведе за по-малко от един час. Не ти трябва Пловдивски панаир, за да видиш каква тотална излагация си "изобретил", и после да се оправдаваш с непроведения заради корнавируса панаир.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Не питаш правилния човек но, аз да ти кажа: Издирвам правилния материал за корпуса на прототипа, предвид технологиите, които и аз нямам и химията, с която, ще се срещне. Надявам се до два месеца, да съм готов с бройката, максимум, до изложението , ITI-2021, което, ако не го отменят отмово заради коронавируса, ще трябва да се проведе в Пловдив наесен.
                        A какъв е правилният материал?
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми с общия електролит кво става?
                          Не питаш правилния човек но, аз да ти кажа: Издирвам правилния материал за корпуса на прототипа, предвид технологиите, които и аз нямам и химията, с която, ще се срещне. Надявам се до два месеца, да съм готов с бройката, максимум, до изложението , ITI-2021, което, ако не го отменят отмово заради коронавируса, ще трябва да се проведе в Пловдив наесен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Zaki, по принцип пробивите се самоизолират, в мястото на точката на пробив се получава окисляване и изолация, когато пробивите станат много батерията е деградирала и капацитета и е свършил.
                            Ми с общия електролит кво става?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Zaki, по принцип пробивите се самоизолират, в мястото на точката на пробив се получава окисляване и изолация, когато пробивите станат много батерията е деградирала и капацитета и е свършил.
                              ...мислиш ли? Когато, при КОНДЕНЗАТОРИТЕ, се случва окъсяване на изводите на зареден кондензатор,(или пробив, също под заряд) често, прегаря фолиото на полюса, като останалата свързана към извода част, се скъсява и така, те губят рязко капацитет. За пръв път, чувам за "самоизолиране на пробива" в акумулатори. Което, само по себе си, не го прави неистина, разбира се. Ала да, успя да ме изненадаш.
                              Last edited by Pyramid; 03.05.2021, 17:03.

                              Коментар


                              • Zaki, по принцип пробивите се самоизолират, в мястото на точката на пробив се получава окисляване и изолация, когато пробивите станат много батерията е деградирала и капацитета и е свършил.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X