IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Граве

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Граве

    Не застраховайте имуществото си в ГРАВЕ БЪЛГАРИЯ.Не изплащат задълженията си срещу нанесени щети-просто те пуската да пиеш една студена вода.Мога да кача и номера на полицата за да не се тълкува като антиреклама.Не знам как е при тях животозастраховането , но не изплащат застраховки при щети на имоти.За мен са една пирамида в застраховането на домашно имущество.

    Коментар


    • Re: Граве

      Първоначално изпратено от psycoholic
      Първоначално изпратено от mysterious
      Първоначално изпратено от VaninaNik
      Здравейте!
      Моля за мнението ви за "ГРАВЕ" - както за авторитета на комапнията на БГ пазара, за това как се приемат от клиентите нейните продукти.........всякаква информация за "Граве" за мен е важна!!
      Благодаря ви!
      пиши ми на лични, може и да се видим да ти обясня!
      Еее, кви са тея ЛС сега? Давай инфото за Граве в темата, пък на ЛС за друго си хортувайте! :-)
      Имат някои интересни програми в общи линии
      "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

      Коментар


      • Re: Граве

        Първоначално изпратено от mysterious
        Първоначално изпратено от VaninaNik
        Здравейте!
        Моля за мнението ви за "ГРАВЕ" - както за авторитета на комапнията на БГ пазара, за това как се приемат от клиентите нейните продукти.........всякаква информация за "Граве" за мен е важна!!
        Благодаря ви!
        пиши ми на лични, може и да се видим да ти обясня!
        Еее, кви са тея ЛС сега? Давай инфото за Граве в темата, пък на ЛС за друго си хортувайте! :-)
        BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

        Коментар


        • Re: Граве

          Първоначално изпратено от VaninaNik
          Здравейте!
          Моля за мнението ви за "ГРАВЕ" - както за авторитета на комапнията на БГ пазара, за това как се приемат от клиентите нейните продукти.........всякаква информация за "Граве" за мен е важна!!
          Благодаря ви!
          пиши ми на лични, може и да се видим да ти обясня!
          "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

          Коментар


          • Граве

            Здравейте!
            Моля за мнението ви за "ГРАВЕ" - както за авторитета на комапнията на БГ пазара, за това как се приемат от клиентите нейните продукти.........всякаква информация за "Граве" за мен е важна!!
            Благодаря ви!
            Vanina Nik
          Working...
          X