IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Options trading

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RadostinR Разгледай мнение
    Здравейте на всички,

    Първа тема. Имам въпрос отностно търговията с опции и по-конкретно наличните платформи. Ползвам Invteractive Brokers за дългосрочна търговия с акции. Но за опции имат доста високи финансови изсиквания (които струва ми се са вдигнали след като се преместиха в Ирландия), които за съжаление не покривам, а не ми се попълват неверни данни. Някой има ли опит с други брокери при търговия с опции? Виждам че Ameritrade вече не са вариант за България.

    Благодаря!
    Попълни че имаш по-високи доходи и опит в опциите, за да ти позволят. Ако си с кеш акаунт ще те допуснат до ниво 3, което си е напълно достатъчно.

    Коментар


    • Не вярвам в търговските брокери, затова винаги уча и правя всичко сам.

      Коментар


      • От доста време работя с BlackBull и засега всичко е наред.

        Коментар


        • Options trading

          Здравейте на всички,

          Първа тема. Имам въпрос отностно търговията с опции и по-конкретно наличните платформи. Ползвам Invteractive Brokers за дългосрочна търговия с акции. Но за опции имат доста високи финансови изсиквания (които струва ми се са вдигнали след като се преместиха в Ирландия), които за съжаление не покривам, а не ми се попълват неверни данни. Някой има ли опит с други брокери при търговия с опции? Виждам че Ameritrade вече не са вариант за България.

          Благодаря!

        Working...
        X