IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кредитни карти с Cashback за плащане онлайн

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Revolut също имат кешбек в платената си версия Revolut Metal. За страни извън Европа е 1%, за страни в Европа е доста по - нисък кешбак-ът 0.1% https://moneezy.com/bg/zaemodatel/revolut

    Коментар


    • DSK имат 1% за стандартна карта и 1.5% за голд карти за клиенти частно банкиране (20 лева на месец за Голд)
      Лимитът е 600 лева кешбек на година от 1 декември (беше 1000). Тоест за плащания над 40 хил/год. нямате кешбек за голд картата

      Коментар


      • Препоръчвам на всички да си свалите на телефона Curve (www.curve.app).

        ​Curve е дигитален портфейл, в който можете да добавите всички ваши кредитни и дебитни карти (VISA, Master Card), като получавате една дебитна карта Curve Master Card, чрез която можете да плащате със своите карти. Голям плюс е, че тегленето на пари в брой от банкомат (лимит до £200 на ден) в цял свят с тази карта е безплатно, а транзакцията минава като онлайн покупка (въпреки че банката вижда MCC кода че е cash).

        При регистрация дават и малък бонус в размер на £5 паунда - бонус код OVHIQ (можете да си потърсите и други кодове в Гугъл).

        ​​​​​​Пиша за Curve в тази тема, понеже те също предлагат cashback в размер на 1% от покупката при избрани 3 търговци в Европа - например можете да изберете IKEA, Shell, Amazon, Booking.com, H&M, Tesco, Lidl и т.н...

        ​​Това е cashback, който се начислява при плащане с Curve картата, като ако картата ви която е свързана към Curve има собствена кешбек програма, то реално вие ще получите кешбек и от нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ppopovv Разгледай мнение

          Никъде не видях карта на А1 да има кешбек, а и не съм им клиент. Пиерос са само за определени магазини в България, а не за чужбина.
          Привет,

          Относно А 1, имах предвид като лихви, такси, условия за теглене. Кеш бек, мисля , че нямат !

          Коментар


          • Бях ги проверявал по-подробно, но преди доста време, така че информацията ми може да не е съвсем актуална към настоящия момент. Бях установил, че на обикновените кредитни карти само ПИБ има кешбек на покупки в чужбина - 0,5%, но също има и такса от 0,25%, така че нетно ефектът е +0,25%. За покупки в България най-големия кешбек е при Райфазен - 1%, но няма за чужбина. Райфазен обаче има 1%, включително и за чужбина, но на Платинената Виза, която обаче е с 260 лв. годишна такса.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ppopovv Разгледай мнение
              Здравейте, опитах се да намеря актуална информация по въпроса, но за съжаление не успях и затова реших да попитам тук.

              Интересува ме коя банка предлага най-висок процент Cashback за плащане онлайн в чужбина? В момента ползвам ПИБ, но там процента е 0.5, като допълнително те взимат 0.25% за всяка изходяща транзакция направена онлайн.

              Хубаво е и другите условия по картата като годишна такса, кешбек за плащания в България на ПОС или онлайн и.т.н. да са добри, но основното което ме интересува е за плащане онлайн в чуждестранни сайтове.

              Благодаря предварително!
              Да на мен ми взеха 0,25% ,като пазарувах от Е-маг т.к се води централата в Румъния /с карта visa наПИБ/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                Не искам да правя реклама, но може би като условия, кредитната на А1 е най добра !
                п.с.
                Нямам карта на А1 !
                Никъде не видях карта на А1 да има кешбек, а и не съм им клиент. Пиерос са само за определени магазини в България, а не за чужбина.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение

                  Според мен първо си отговори на въпроса: кое ти е по-важно сигурността или Cashback? Спомена за плащания към чуждестранни сайтове, в такъв случай препоръчвам виртуална карта (такива имат ДСК, Пощенска, Райфайзен, предполагам и други). Нямат обаче Cashback, но пък зареждането им преди плащане пази от източване. Може би нямат и тези такси, които споменават колегите. Всъщност за пръв път чувам, че има такса при плащане с карта. Виртуалната карта не може да се ползва на ПОС, тя е само за електронни разплащания.
                  Мен сигурността честно казано не ме безпокои много. Тъй като редовно пазаря обаче, кешбека е важен. И да... и аз си мислех че няма подобни такси, но ПИБ имат...

                  Благодаря за предложението!

                  Коментар


                  • Може да погледнеш тук: https://dskbank.bg/%D0%B8%D0%BD%D0%B...80%D1%82%D0%B0

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ppopovv Разгледай мнение
                      Здравейте, опитах се да намеря актуална информация по въпроса, но за съжаление не успях и затова реших да попитам тук.

                      Интересува ме коя банка предлага най-висок процент Cashback за плащане онлайн в чужбина? В момента ползвам ПИБ, но там процента е 0.5, като допълнително те взимат 0.25% за всяка изходяща транзакция направена онлайн.

                      Хубаво е и другите условия по картата като годишна такса, кешбек за плащания в България на ПОС или онлайн и.т.н. да са добри, но основното което ме интересува е за плащане онлайн в чуждестранни сайтове.

                      Благодаря предварително!
                      Според мен първо си отговори на въпроса: кое ти е по-важно сигурността или Cashback? Спомена за плащания към чуждестранни сайтове, в такъв случай препоръчвам виртуална карта (такива имат ДСК, Пощенска, Райфайзен, предполагам и други). Нямат обаче Cashback, но пък зареждането им преди плащане пази от източване. Може би нямат и тези такси, които споменават колегите. Всъщност за пръв път чувам, че има такса при плащане с карта. Виртуалната карта не може да се ползва на ПОС, тя е само за електронни разплащания.

                      Коментар


                      • Не искам да правя реклама, но може би като условия, кредитната на А1 е най добра !
                        п.с.
                        Нямам карта на А1 !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ppopovv Разгледай мнение
                          Здравейте, опитах се да намеря актуална информация по въпроса, но за съжаление не успях и затова реших да попитам тук.

                          Интересува ме коя банка предлага най-висок процент Cashback за плащане онлайн в чужбина? В момента ползвам ПИБ, но там процента е 0.5, като допълнително те взимат 0.25% за всяка изходяща транзакция направена онлайн.

                          Хубаво е и другите условия по картата като годишна такса, кешбек за плащания в България на ПОС или онлайн и.т.н. да са добри, но основното което ме интересува е за плащане онлайн в чуждестранни сайтове.

                          Благодаря предварително!
                          Привет,

                          Пиреос предлагат 1 % кеш бек , но само за хранителни и някои други магазини. При плащане online се плаща 15 ст на транзакция.

                          Коментар


                          • Кредитни карти с Cashback за плащане онлайн

                            Здравейте, опитах се да намеря актуална информация по въпроса, но за съжаление не успях и затова реших да попитам тук.

                            Интересува ме коя банка предлага най-висок процент Cashback за плащане онлайн в чужбина? В момента ползвам ПИБ, но там процента е 0.5, като допълнително те взимат 0.25% за всяка изходяща транзакция направена онлайн.

                            Хубаво е и другите условия по картата като годишна такса, кешбек за плащания в България на ПОС или онлайн и.т.н. да са добри, но основното което ме интересува е за плащане онлайн в чуждестранни сайтове.

                            Благодаря предварително!
                          Working...
                          X