IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Платформи за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • по инфостока имам и покупки явно !
    16:53:50 8.850 170
    16:53:50 8.700 110
    за 1509,765+960,35=2 470,11
    Last edited by inta53; 02.07.2019, 17:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

      Споко ,брато !

      Пий 1 студена бира !

      Търговията няма да избяга - ний да сме живи и здрави !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта
        Майната им ако не са твойте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          Инта, отказах се и затворих всичко. Няма смисъл. Това си е мъчение...

          Да, ама не...
          Поръчките "продава" стоят - за свежест на пазара!

          пп.- това за днешните атаки по някои тънки предлагания!

          Коментар


          • Инта, отказах се и затворих всичко. Няма смисъл. Това си е мъчение...
            Last edited by margen; 02.07.2019, 16:41.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Портфейла се появи,- макар и с грешни пазарни цени,
              но сега няма и котировки НИКАКВИ !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                Споко ,брато !

                Пий 1 студена бира !

                Търговията няма да избяга - ний да сме живи и здрави !

                Някой да заяви нещо - проблемите , срок ...коментар от източника!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Отново нямаме платформаааа!
                  До когааа?
                  Споко ,брато !

                  Пий 1 студена бира !

                  Търговията няма да избяга - ний да сме живи и здрави !

                  Коментар


                  • Отново нямаме платформаааа!
                    До когааа?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                      Ако вярваме на БФБ, всички проблеми, свързани с клиентските терминали след внедряването на новата търговска платформа, са по вина на самите брокери, които не са имплементирали правилно и навреме промените в техния софтуер. БФБ твърдят, че са им предоставили среда за тестване от средата на февруари. А ако проблемите продължават само и единствено при Карол и техния бъгав софтуер, това не говори никак добре за тях. Недопустимо е да ни поставят в тази ситуация.
                      Проблемите при Карол са факт и се надявам час по-скоро да се решат. Но не са само там - пример нееднократен имам с промяна на мой ордер. Ако го изтрия и въведа наново всичко е наред. Но при промяна - бая време си стоят старите ордери в инфосток и на страницта на БФБ. Но промененият ордер си е променен и си седи гордо в Ксетра (това го проверихме) и може и сделка да стане, въпреки че на страницата на БФБ друго показват.

                      Коментар


                      • А знае ли някой,брокер който предлага търговия на БФБ чрез МетаТрейдър4(МТ4)

                        Коментар


                        • Ако вярваме на БФБ, всички проблеми, свързани с клиентските терминали след внедряването на новата търговска платформа, са по вина на самите брокери, които не са имплементирали правилно и навреме промените в техния софтуер. БФБ твърдят, че са им предоставили среда за тестване от средата на февруари. А ако проблемите продължават само и единствено при Карол и техния бъгав софтуер, това не говори никак добре за тях. Недопустимо е да ни поставят в тази ситуация.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Платформата на Карол върви от зле към много много зле ...

                            Коментар


                            • И при мен е същото! Дори и по зле става от предните дни!
                              С тази новата версия - нищо не отговаря на моментните промени по пазара!
                              При сделки и нововъведени пръчки- изчезват котировки и се появяват след
                              10-15 секунди, -ТОВА НЕ Е РЕНТАБИЛНОСТ - ТОВА СИ Е ВАЛЯК ЗА ПАЗАРА!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                                Да, аз имам проблем Karoll Broker.
                                От поне десет дни се работи по изправяне на проблемите

                                Коментар

                                Working...
                                X