IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Android приложението на Карол за търговия на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Полки,
    колко би плащала конкуренцията - да знам какво мога да заработвам допълнително?

    ето нов (мобилен /IOS) казус - гледам оня ден - четвъртък вечер - някой ми продал 150 рози, поръчката беше за 222 х 2.06 лв; остават 72 демек, викам си пе ги махна, много са малко останали - влизам (мобилно приложение IOS/ от US App Store), Delete на остатъка (72 броя купува) - излиза съобшние "поръчката беше изтрита успешно"или нещо такова, нищо не се рефрешва/не изчезва поръчкат/ в приложението но е и вечер далеч след работно време та и не очаквам такова нещо ...

    Забравям за известно време - и петък вечер или събота беше - влизам в Инфостока - търся Роза - хоп моите 72 броя още стоят най отгоре, че и досега:
    "the trend is your friend until the end..."

    Коментар


    • За протокола - доволен съм от Карол като комуникация за общи проблеми/въпроси, както и по всякакви административни въпроси. Миналата година ми съдействаха и по един казус с НАП, за което съм им благодарен. Общо взето тези по-дребни неща ме задържат все още да съм им клиент, но съм на ръба.

      За протокола - Карол са пълен талашит от гледна точка на софтуер, който предлагат на клиентите си. И никой не ми плаща нищо. Споделям личното си мнение.

      Коментар


      • две теми за Карол една под друга

        някаква акция ли има срещу посредника или конкуренцията плаща да се реве?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Ъп!
          да напомним и за тая тема - че потъна..
          "the trend is your friend until the end..."

          Коментар


          • Това ми напомня за Бенчовата запазена марка на аукцион - показва излишък купува да речем, пък то се окаже, че бил продава.

            Коментар


            • Подобни проблеми и при iOS (пиша по спомен отпреди 2 месеца):

              1) въведени поръчки през мобилното приложение не се виждат в уеб-приложението и съм почти сигурен че имах 1 поръчка която не беше влезла в борсата(а се приема от приложението) поради некакви си там техни (вътрешни?) статуси на поръчките - т.е. аз си мисля че съм пуснал поръчка ама не съм

              2) по гадния проблем обаче - поне 3 пъти ми се случи(но в продължение на няколко месеца, първия път беше през Август) - при промяна на цената на дадена съществуваща поръчка - не се случва промяната: мисля си че съм я променил, така изглежда през приложението - да,ама не ... пак в некакви вътрешни статуси влизала и или ставаше невалидна или на старата цена ... нещо такова

              така че от Декември насам аз вече не разчитам на мобилното приложение за въвеждане на поръчки
              Last edited by Longin; 21.02.2019, 20:39.
              "the trend is your friend until the end..."

              Коментар


              • Проблем с Android приложението на Карол за търговия на БФБ

                Който иска да ме линчува, но аз поставям проблемите тук, защото явно само тук Карол приемат нещата горе-долу сериозно. Предния път обещаха мобилни приложения, които се появиха с голямо закъснение. Не помня вече какво им беше официалното оправдание.

                Хайде сега някой да ми обясни как да сключвам нормални сделки, когато има разминавания в информацията от Android приложението им и реалните данни. Грешката е в приложението на Карол. Отделно, че липсва информация за броя поръчки на дадено ниво и опресняването на офертите е проблематично. Това с опресняването е голям проблем при откриващи/закриващи аукциони. Така на практика човек не може да участва ефективно на тези аукциони.

                Хубава работа, ама Каролска!

                Last edited by Иван Давидов; 21.02.2019, 16:05.
              Working...
              X