IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя застрахователно компания застрахова срещу земетресение?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импе, Прост въпрос!

    Застраховка за 1 мио за колко я презастраховате и къде?

    А за 10мио?

    Коментар


    • Ако обичате, спрете да се заяждате. Други подобни мения ще бъдат трити.
      रादोस्त

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        тая тема стана "двама заядливи безделници-безхаберници спорят"
        Извинявам се за което.


        Безименний, още малко ще ме изкараш, че тайно преподавам на Цвъки Цветанов

        Не - имам щастието и удоволствието да работя в иновативно училище, в което учениците в огромната си част са на доста високо ниво и учат доста икономически и финансови дисциплини... така че не ми съчувствай.

        Да, има едно СОП-че, щото не можем да намерим начин да се отървем от него.

        Освен това съм съвсем напълно спокоен.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Обещавам повече да не противореча на написаното от теб!

          Само - опитай се да оставаш спокоен! Не съм ти враг!

          Коментар


          • тая тема стана "двама заядливи безделници-безхаберници спорят"

            Коментар


            • Останах замислен...

              Ти с дете, със специални образователни потребности /СОП/ - ли се занимаваш?

              Спомена и за психолоЖКА...

              императора - да не би да работиш в училище за деца със СОП?

              Сега си обяснявам и смисъла на избраният от теб ник...

              Това не е обида, моля! Опитвам се да те разбера! Влизам ти в положението, приятелю!

              Коментар


              • Супер. Аре ходи някъде на слънчице и удари едно уискенце.

                Аз въпроси не помня да съм ти задавал... баш пък на тебе ли?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Повече на твоите въпроси ще отговарям с това: ТУК не е мястото, за да те уча.

                  Отговаряй си на въпросите като четеш нормативните документи и като задаваш въпросите си в Компанията.

                  Можеш да ползваш и СОП-чето, за да попълва твоите знания. Разговаряй често с него!

                  Сериозен съм: бързо ще наваксаш пропуснатото!

                  Коментар


                  • Абе, Чичо Чарли - пиеньето тотално ти е разводнило мозъкът - прочети това, което ти написах по-долу, прочети го пет пъти, прочети го ако трябва 38 пъти, за да ти стигне до съзнанието... КЪДЕ казах, че ще взема пари от бамката, за да покривам щети при евентуално земетресение? Как да ти обясня защо дадох пример с бамката, така че да го проумееш?

                    Ти слабоумен ли си? Имам един ученик със СОП, дето в девети клас има затруднения да си напише името, имам чувството, че комуникирам с него, честно !!!


                    Направо съжалявам, че админите ти изтриха куп постове - защото всеки, който би си направил трудът да чете, щеше да ти види нивото - и окончателно да изгубиш дори мъничкото, което си натрупал като някакво реноме в тоя форум.

                    Не съм заслепен от нищо - очевидно е на лична основа от твоя страна - защото не допускам, че дори ти си способен на подобно абсурдно словесно поведение. Непрекъснато манипулираш думите им, безсрамно и очевидно променяш смисъла на казаното от мен според както ти изнася - дори понякога болдваш някое мое твърдение, а после настояваш, че съм казал съвсем друго, често дори обратното. Понякога дори сам на себе си противоречиш по един очеизваждащ начин, само и само да си намериш повод за заяждане, започваш да подскачаш ако веднага не ти отговоря, по което и време на седмицата и денонощието да си изсипал тука поредната намирисваща купчинка... абе ти нещо да не си обсебен от мене? Започваш да ме плашиш вече !!!
                    Last edited by Императорът; 23.04.2018, 12:27. Причина: Ти - опасен психопат ли?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Знам, че "няма смисъл да се занимаваш с мен", защото цялото ти "занимаване" е просто изливане на злоба, лични нападки и абсурдни клевети - като почти непрекъснато ти сам си противоречиш, само и само да намериш повод да ме нападаш - но и не вярвам, че ще спреш, защото - кой знае - може това да ти е единствената скромна радост в живота. Радвам се тогава, че индиректно пазя душевното ти здраве.

                      Всеки, който е прочел това, е разбрал защо давам банката ни за например, защото това доказва, макар и косвено, че Allanz SE стои зад АБХ и всяко негово подразделение. Това че - макар и в рамките на холдингът - застрахователният бизнес е отделен от бамковият, няма абсолютно никакво отношение към примерът... и сам ти разбираш това, но нали за нещо трябва да се захванеш?

                      Черкезов, съжалявам, че ти оспамихме темата


                      Темата не е оспамена! Хората тук си припомниха доста съществени неща, а именно: НЕ ТРЯБВА ДА ИМА преливане между банков и застрахователен капитал!

                      Примерът е АБСОЛЮТНО НЕУДАЧЕН, предвид доскорошни и ВСЕ ОЩЕ ПРОДЪЛЖАВАЩИ ДЕЛА в банковата сфера!!!

                      Не е ясно, при катастрофично събитие, дали императора ще дръпне от банковия капитал, за да обезщети застрахованите, но в същото време - да ощети акционерите на банката /!!!/, ако не - и да ЛИКВИДИРА банката.


                      императоре, императоре - мноооого още имаш да учиш самият ти, преди да стане възможно да ни учиш, самият ти - ТУК! С голямо съжаление казвам - не чуваш петела, императоре..., не го чуваш! Все пак - имаш възможности..., може и да хванеш последния влак..., но първо трябва да си дадеш сметка, че ТЕМАТА НЕ Е ОСПАМЕНА!


                      ако щеш ми вярвай! Темата стана перфектна!

                      Поздрави на разбиращите за какво иде реч!


                      п.п. Заслепен си от спор, който приемаш на лична основа! Не правиш сметка за гафовете, които допускаш! Внимавай! ПОРАДИ НЕПОЗНАВАНЕТО на Нормативната база - ЛИЧНО ОТ ТЕБ /!!!/ - сам ти засягаш МНОГО финансови институции, в които става дума за милиони лева!

                      Коментар


                      • Знам, че "няма смисъл да се занимаваш с мен", защото цялото ти "занимаване" е просто изливане на злоба, лични нападки и абсурдни клевети - като почти непрекъснато ти сам си противоречиш, само и само да намериш повод да ме нападаш - но и не вярвам, че ще спреш, защото - кой знае - може това да ти е единствената скромна радост в живота. Радвам се тогава, че индиректно пазя душевното ти здраве.

                        Всеки, който е прочел това, е разбрал защо давам банката ни за например, защото това доказва, макар и косвено, че Allanz SE стои зад АБХ и всяко негово подразделение. Това че - макар и в рамките на холдингът - застрахователният бизнес е отделен от бамковият, няма абсолютно никакво отношение към примерът... и сам ти разбираш това, но нали за нещо трябва да се захванеш?

                        Черкезов, съжалявам, че ти оспамихме темата
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                          Надолу е абсолютен тюрлю - гювеч, производство - по рецепта на императора...


                          императора - това не е форум на петокласници! Не е форум и за свободни импровизации по сериозните теми!


                          Да ти напомня - ако до сега не си го разбрал. Това е преди всичко форум с икономическа насоченост, в който вземат участие доста и добри специалисти от области, в които ти нямаш познания.

                          Все пак - никога НЕ Е КЪСНО да почнеш да придобиваш знанията си - както учениците: всеки ден трябва да научаваш по нещо..., но без да си обясняваш САМ нещата, които не разбираш. Сигурен съм, че навсякъде има компетентни специалисти. Ти не си такъв!
                          Безимен вие да не би да твърдите че императора е неук човек който изобщо няма понятие от застрахователен бизнес, няма абсолютно никаква инвестиционна култура, и виси по цял ден из форумите да залъгва хората за да изкара някой леФ от неосновната си дейност като застрахователен агент?

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Надолу е абсолютен тюрлю - гювеч, производство - по рецепта на императора...


                            императора - това не е форум на петокласници! Не е форум и за свободни импровизации по сериозните теми!


                            Да ти напомня - ако до сега не си го разбрал. Това е преди всичко форум с икономическа насоченост, в който вземат участие доста и добри специалисти от области, в които ти нямаш познания.

                            Все пак - никога НЕ Е КЪСНО да почнеш да придобиваш знанията си - както учениците: всеки ден трябва да научаваш по нещо..., но без да си обясняваш САМ нещата, които не разбираш. Сигурен съм, че навсякъде има компетентни специалисти. Ти не си такъв!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              .......
                              Апропо - самият факт, че най-малкото ни подразделение дори - Алианц Бамк има кредитен рейтинг по-висок от тоя на държавата, би трябвало да ви наведе на някои мисли... ако не четяхте и не търсехте данни избирателно.

                              .........

                              Тъй като веднъж пишеш едно, после - допълваш "знанията" си - това може да е донякъде похвално. Постовете ти обаче стоят, така че можеш да видиш несъответствията в тях.

                              Въпреки многото забележки, които имам от прочетеното - няма да ти отговарям в подробности, защото виждам, че няма смисъл да се занимавам с теб. Извадил съм само тази част от цитата ти /горе/, защото и тук се дъниш!

                              Само ми разтълкувай какво си писал горе и какво общо имат застрахователите с банката, НЕЗАВИСИМО, че са в един холдинг?

                              Доколкото разбрах, тук до сега говорим за застраховане. Защо намеси и банковата дейност???

                              Предупреждавам те: Внимавай в тълкуването си, защото БАНКОВАТА и ЗАСТРАХОВАТЕЛНАТА дейности са са разделени, вкл. - и счетоводно! Ако не познаваш функциите на КФН по надзора - не импровизирай за пореден път!

                              Ха сега, императора - ПОЗНАЙ ЗАЩО Е ТАКА - защо те са разделени? Дали ще успееш да се справиш?

                              Ако не се сещаш - обърни се утре към психоложката, за да ти обясни някои неща... Сигурен съм, че тя знае /за разлика от теб/! ))



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                Импе я защо бъркаш майката с дъщерното дружество. ако дъщерното го закъса на майката може да не и е изгодно да го спасява
                                Значи все пак вече НЕ СПОРИТЕ, че Алианц България Холдинг е част от Allianz SE ???

                                Браво - имаме все пак напредък.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X