IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Максимална цена на лимит поръчка - това обичайна практика ли е?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Максимална цена на лимит поръчка - това обичайна практика ли е?

    Тествам една платформа за търговия в демо режим. Направи ми впечатление, че не мога да задам лимитирана поръчка близка до пазарната цена. Около 1,4% трябва да е по-ниска цената, която давам за лимитирана поръчка "купува", за да я приеме системата. Иначе трябва да давам пазарна поръчка, което не е много изгодно (има малко слипидж - даже в демо режим, в реален не знам как е).

    Това обичайна практика ли е при инвестиционните посредници?

    Въпреки този недостатък условията пак са относително добри, защото няма месечни такси, такси за попечителство и т.н. - разходите са включени в спреда (при сметка без лост).

    Става въпрос за покупка на CFD върху сребро без маржин (решил съм да не търгувам с лост, защото не искам да ми изгърмят стоп лосовете и не искам да плащам лихви/swap).
    Last edited by vstoykov; 09.03.2018, 23:02.
    Два прости метода за легално намаляване на данъците
Working...
X