IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бяла Карта без такса, струва ли си?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а за лихвите попита ли

    Коментар


    • Приятно набутване...Да не си агент на Бялата карта..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
        Е то картата може да е VISA, MasterCard или JCB, то е ясно че няма да е някаква тукашна като Транскарт която навън е световно неизвестна. За типа карта нямам съмнение, но не ми е ясно коя е банката която ще ги обслужва и дали има уловка за това че е напълно безплатна, четох че за промоцията до края на месеца няма такси нито за откриване, нито за обслужване, нито за теглене от чужбина. Което е върха, ако наистина е безплатно може да си направя за лятото и наесен да я закрия, реално ще я ползвам като дебитна карта. Някой ползвал ли е?
        имах познат, който преди време страдаше от притежанието на бяла карта
        като са толкова готини и вярваш в безплатните неща, намери ако успеееш общи условия/тарифа прочети и действай
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
          Е то картата може да е VISA, MasterCard или JCB, то е ясно че няма да е някаква тукашна като Транскарт която навън е световно неизвестна. За типа карта нямам съмнение, но не ми е ясно коя е банката която ще ги обслужва и дали има уловка за това че е напълно безплатна, четох че за промоцията до края на месеца няма такси нито за откриване, нито за обслужване, нито за теглене от чужбина. Което е върха, ако наистина е безплатно може да си направя за лятото и наесен да я закрия, реално ще я ползвам като дебитна карта. Някой ползвал ли е?
          Хората тук ти казват, че е дръво! Какво още питаш!? Вземи си, пък наесен ела тук да се оплачеш!

          Коментар


          • Е то картата може да е VISA, MasterCard или JCB, то е ясно че няма да е някаква тукашна като Транскарт която навън е световно неизвестна. За типа карта нямам съмнение, но не ми е ясно коя е банката която ще ги обслужва и дали има уловка за това че е напълно безплатна, четох че за промоцията до края на месеца няма такси нито за откриване, нито за обслужване, нито за теглене от чужбина. Което е върха, ако наистина е безплатно може да си направя за лятото и наесен да я закрия, реално ще я ползвам като дебитна карта. Някой ползвал ли е?

            Коментар


            • НЕ КА ТЕГОРИЧНО- ПОДОБРЕ ВИЗА ИЛИ МАСТЕРКАРТ..
              Last edited by Kiro; 28.06.2017, 14:11.

              Коментар


              • Да не говорим за условията. Толкова тежко заробващи че, по-зверски не съм виждал.
                НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА.
                The Mumy is alive, do not care about it !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
                  Един малко личен въпрос, но нали сме финансов форум.
                  Тези дни се загледах в една реклама по ТВ-то за Бяла Карта без такси за издаване, обслужване теглене от терминал в чужбина и т.н. Идеалнот предложение за сезона на отпуските. Аз си имам кредитни карти, обаче по тях винаги имам такси, и за обслужване и за теглене и т.н.
                  Та въпросът е наистина ли стои така върпсът с белите карти? Идеята ми е да си направя една за пътуванията в чужбина за морето и да си я ползвам ако наистина е без такси. Да си я заредя с нужната сума и да мога да тегля навън без да ми дерат кожата. Някоий има ли идея коя е обслужващата банка?
                  според мен, накрая ще ти излезе по-скъпо от кредитна карта
                  “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                  Коментар


                  • Бяла Карта без такса, струва ли си?

                    Един малко личен въпрос, но нали сме финансов форум.
                    Тези дни се загледах в една реклама по ТВ-то за Бяла Карта без такси за издаване, обслужване теглене от терминал в чужбина и т.н. Идеалнот предложение за сезона на отпуските. Аз си имам кредитни карти, обаче по тях винаги имам такси, и за обслужване и за теглене и т.н.
                    Та въпросът е наистина ли стои така върпсът с белите карти? Идеята ми е да си направя една за пътуванията в чужбина за морето и да си я ползвам ако наистина е без такси. Да си я заредя с нужната сума и да мога да тегля навън без да ми дерат кожата. Някоий има ли идея коя е обслужващата банка?
                  Working...
                  X