IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алианц България Живот или AIG Life ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продуктите на АБЖ АД са доста и със сигурност ще намериш нещо подходящо за потребностите си. Алианц притежава най-голямата агентска мрежа в страната, които за съжаление обаче са подбирани без ценз и качества /работил съм в Банката и знам каква паплач са/ и повечето от тях изобщо не знаят какво продават /винаги има по 1-2 изключения/. Ето защо ти препоръчвам ако избереш алианц да не се доверяваш на тъп агент, а да намериш стационарен служител /инспектор/ в колкото се може по-голямо представителство.
    Ползвам Т60 с инвестиционен характер - избор на програми и фондове от Алианц глобал инвест - добро е.
    Поздрави!

    Коментар


    • AIG razbira se

      Коментар


      • Aбе Граве не се ли чете "грейв" - т.е. гроб :lol:

        Коментар


        • Re: Алианц България Живот или AIG Life ?

          Първоначално изпратено от mysterious
          Първоначално изпратено от VaninaNik
          Първоначално изпратено от stef
          Ако трябва да отговоря в този стил: Твърдо "Граве"- защото съществуват от 160год., излъчват сигурност, позитивизъм и стил. От Българските- ДЗИ, защото са много гъвкави, а също и Булстрад Живот, защото имат нови идеи. Казвам Ви хора AIG и Alianz, извън България са нещо съвсем различно от това, което виждаме тук.

          Моля ви за повече информация за "Граве" - как се работи там, как се възприема продуктити, които предлагат, авторитета, който имат на БГ пазара...всичко ме интересува за Граве.
          Как да ви кажа, занимавам се с продажба на застраховки Живот на Граве, Алианц и AIG. Аз имам и съветвам моите клиенти да сключат застраховка в Алианц. На лични може да се уговорим и за среща да допълнителни разяснения!


          Питам, защото ме поканиха да работя в "Граве". Никога не съм работила като застраховател, нямам представа как и от къде да си намирам клиенти.....притеснено ми е
          Vanina Nik

          Коментар


          • абе много гости в тая тема бе
            замириса на прясна кръвчица и акулите веднага се събраха
            аз пък ще ти предложа кд живот
            имат застраховка живот наречена фондполица
            основната част от средствата се инвестират в наши и чужди ДФ
            като гледам при теб водещо е спестяването и дохода а не застраховането
            може да ти свърши работа
            нищо че са нови на пазара
            *Не е предложение за покупко-продажба на ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Пес
              Говоря за рента бе...
              out of space ...
              "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

              Коментар


              • Говоря за рента бе...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пес
                  Абе нещо не ме изкефи факта, че за 15 години даваха 7% лихва по рентите ( и то за миналата година, тая сигурно ще е по-зле)
                  като искаш лихви - внасяй си парите в банка,
                  аз си мислех, че имаш застраховка живот ...
                  "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                  Коментар


                  • Абе нещо не ме изкефи факта, че за 15 години даваха 7% лихва по рентите ( и то за миналата година, тая сигурно ще е по-зле)

                    Коментар


                    • Re: Алианц България Живот или AIG Life ?

                      Първоначално изпратено от VaninaNik
                      Първоначално изпратено от stef
                      Ако трябва да отговоря в този стил: Твърдо "Граве"- защото съществуват от 160год., излъчват сигурност, позитивизъм и стил. От Българските- ДЗИ, защото са много гъвкави, а също и Булстрад Живот, защото имат нови идеи. Казвам Ви хора AIG и Alianz, извън България са нещо съвсем различно от това, което виждаме тук.

                      Моля ви за повече информация за "Граве" - как се работи там, как се възприема продуктити, които предлагат, авторитета, който имат на БГ пазара...всичко ме интересува за Граве.
                      Как да ви кажа, занимавам се с продажба на застраховки Живот на Граве, Алианц и AIG. Аз имам и съветвам моите клиенти да сключат застраховка в Алианц. На лични може да се уговорим и за среща да допълнителни разяснения!
                      "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                      Коментар


                      • Re: Алианц България Живот или AIG Life ?

                        Първоначално изпратено от stef
                        Ако трябва да отговоря в този стил: Твърдо "Граве"- защото съществуват от 160год., излъчват сигурност, позитивизъм и стил. От Българските- ДЗИ, защото са много гъвкави, а също и Булстрад Живот, защото имат нови идеи. Казвам Ви хора AIG и Alianz, извън България са нещо съвсем различно от това, което виждаме тук.

                        Моля ви за повече информация за "Граве" - как се работи там, как се възприема продуктити, които предлагат, авторитета, който имат на БГ пазара...всичко ме интересува за Граве.
                        Vanina Nik

                        Коментар


                        • Алианц България Живот или AIG Life ?

                          Това, което се знае от малко хора е:
                          1."Намаляване до 10% облагаемия месечен доход за физически лица при вноска за застраховка "Живот" съгл. ЗОДФЛ чл. 20 (1), (2).
                          2. "Намаляване на данъчната основа на работодателя при вноска за застраховка "Живот" до 40 лв. месечно на служител, съгл. ЗКПО, чл. 36 ал. 4."
                          Така, че хора с високи доходи не бива да остават без такава застраховка (спестовна за повече от 5 г.). Вноските им са почти за сметка на данъка, който и без тожа ще плащат.
                          Успех на всички!

                          Коментар


                          • Алианц България Живот или AIG Life ?

                            Prav e kolegata che zastrahovkata ne moze da bade tolkova oprostencheski sravniavana sas spestoven vlog ili vzaimen fond. Osven tova v momenta premiite po zastrahovkte zivot v momenta(v svetoven mashtab) sa nai-niski za pslednite 20 god.-taka che sega e edin ot nai-dobrite momenti za zakupuvane na zastrahovka zivot. Za danachnite preferencii ne govorim.
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Алианц България Живот или AIG Life ?

                              Новите животозастрахователни продукти от месец на австийската " Wiener Stadtische" /Българската "Български имоти", в която австрийците притежават с немски застраховател 97%/ са много добри. 182 г. история на Европейския застрахователен пазар. Премийни приходи за година - над 4 млд. евро. До 2-3 г. тя ще бъде втората на застрахователния пазар в България след Алианц.
                              Застраховките покриват значителен материалнен риск, възникнал при заболяване, злополука или намаляване на доходите в резултат на загуба на работоспособност, а след това са спестовен влог.
                              Така, че не сравнявайте доходността от застраховка по елеметарен начин със спестовен влог.
                              Ако /не дай си боже/ се случи нещо с вас през този период хората, които ще посочите в полицата ще получат един, два или три пъти застрахователната сума..
                              За повече информация: nik_danev@hotmail.com

                              Коментар


                              • Алианц България Живот или AIG Life ?

                                Ако трябва да отговоря в този стил: Твърдо "Граве"- защото съществуват от 160год., излъчват сигурност, позитивизъм и стил. От Българските- ДЗИ, защото са много гъвкави, а също и Булстрад Живот, защото имат нови идеи. Казвам Ви хора AIG и Alianz, извън България са нещо съвсем различно от това, което виждаме тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X