IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Каква "сладка" дискусия само се води тук ?! Ами защо не пишете и за баМките?! Колко апартамента и бизнеси са изгорели от тях?!? Не защитавам "лихварите" с лиценз от БНБ но ми се вижда малко тъпо да искаме да спрат да се рекламират. За съжаление светът стана ужасен и човек трябва да чете и между редовете когато подписва...нещо което и аз не винаги правя. 50% от рекламите са на "лекарства"-хомеопатични, а другите 50% са на бамки, лихвари с лиценз и хазартни игри...така, че свиквайте и се ПАЗЕТЕ!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
      С две ръце съм и Бялата карта (подпалиха ми телефонът) и всичките Кредисимо и бързи подобни да бъдат забранени или поне под специален и стегнат контрол!
      Трябва всеки който е пострадал от такива фирма да пуска жалба до Комисия за защита на конкуренцията

      до Омбудсман на Република България до икономическа полиция и т.н.
      Форекс блог

      Коментар


      • С две ръце съм и Бялата карта (подпалиха ми телефонът) и всичките Кредисимо и бързи подобни да бъдат забранени или поне под специален и стегнат контрол!

        Коментар


        • Трябва да се пишат статии, теми, блогове, сайтове и всичко което ще помогне>
          Трябва да се публикуват материали във вестници.
          Да се качат клипчета в сайтове за видеосподеляне.
          Ако някои от форума има желание можем да направим видеоуроци.
          Форекс блог

          Коментар


          • Прав си за всичко което си написал.
            Проблема е че лихварите познават много добре какъв е начина на мислене и народопсихологията на българите и много добре се възползват от това.
            Радвам се че има хора като теб!
            Не трябва да се отказваме!
            Прябва да се пише постоянно срещу всички измами и кредити.
            Колкото поче хора прочетат това толкова по-малко ще станат жертви на тези измами.
            Форекс блог

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Кой ще ги забрани ?
              Държавата да ги забрани. Как забраниха Юбер?! Тия фирми за бързи кредити нанасят 100 пъти повече щети от Юбер, при положение, че от Юбер дори имаше полза, само дебелите бакшиши бяха на загуба, а от тези фирми за бързи кредити, всички сме на загуба. Най малко защото губят времето на всички с глупостите си. Защо не се самосезира прокуратурата за тях?!? Какво трябва да се случи??? Всичките им методи са незаконни, аз ако тръгна така да предлагам кредити веднага ще ме опандизят, но тях не ги закачат. Нещо там няма ли да им намерят, примерно нещо относно прането на пари или някоя друга глупост. Те са просто пречка за обществото, никаква полза няма от тях, договорите им нарушават законите, всичките им методи на работа са мутренски. Атакуват най вече уязвимите слоеве на обществото с което нанасят още повече вреди. От къде на къде ще се рекламират по телевизията?! Да им направят там някаква проверка, държавата защо не ги гърчи, кой дебел политик им е зад гърба на тия боклуци???

              Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
              Няма никой да ги забрани.
              Единствения начин да се намалят хората станали жертви на тези фирми е като се пише и се говори по въпроса да знаят хората какво представляват тези фирми.
              До сега има над 100 спечелени дела срещу Профикредит и те не се отказват даже тия дни ги рекламираха по телевизията.
              Аз отделям много време да обяснявам на хората какво представляват но съм сам трябва много хора да се заемат с тази дейност.

              Какво ще се пише и ще се говори, ето пиша и говоря. Звънят ми по телефона и ми губят времето, какво да направя, да ги съдя ли?! От къде ми имат телефона, като ги попитам, не ми отговарят. Какво мога да направя, ето директен въпрос? Казах им 100 пъти да не ми се обаждат. Ако бях адвокат щях да ги съдя, но не съм, ако бях мутра щях да набия този който ми се обажда, но и мутра не съм. Изобщо в България държавата е абдикирала и е оставила всеки сам да се оправя, всеки според възможностите си.
              Last edited by Xman1; 10.12.2016, 00:43.

              Коментар


              • Няма никой да ги забрани.
                Единствения начин да се намалят хората станали жертви на тези фирми е като се пише и се говори по въпроса да знаят хората какво представляват тези фирми.
                До сега има над 100 спечелени дела срещу Профикредит и те не се отказват даже тия дни ги рекламираха по телевизията.
                Аз отделям много време да обяснявам на хората какво представляват но съм сам трябва много хора да се заемат с тази дейност.
                Форекс блог

                Коментар


                • Кой ще ги забрани ?
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Тия фирми за бързи кредити трябва да ги забранят. То иначе идеята е хубава, но това което правят е престъпление след престъпление... и не му се вижда края. Хвъргат луди пари за реклама и непрекъснато всеки ден нарушават законите, освен че рекламират пред малолетни ученици, звънят по телефоните и тормозят хората. Аз директно ги отсвирвам но е изключително дразнещо, обаждат се и ти губят времето, след което ти вдигат кръвното. Аз не обичам да съм груб, но напоследък се усещам, че ставам все по лош към всеки непознат номер, защото повечето са такива за бързи кредити. Омръзна ми от техните "предложения", не искам нищо да ми предлагат, аз не взимам кредити от мошеници. Явно съм в някаква база данни, която някоя банка им е продала. Не знам защо са си решили, че ми трябва някой от глупавите им продукти, да и за "Бяла карта" са ми звъняли. То това е по скоро "Черна карта"... т.е. който я вземе живота му после става черен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                      А ти защо още не си си взел Бяла карта с 50% годишна лихва?
                      А тези 'симпатяги' от Бяла карта се обаждат наред, включително и на ученици, всъщност на всеки с мобилен телефон...

                      Коментар


                      • помагал съм на човек взел кредит от подобна институция (от силно рекламиращите по ТВ) при 1000 лв изтеглени върна 3 или 4 000 не помня точно.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                          Ебало си е на кубик.....влизаш у магазина и на витрината прасешки глави набучени и други черва....а детето ти носи плюшена играчка..живеем в краино побъркан свят

                          Taка е по 10 пъти на ден те съветват от телевизията да подариш на семейството си за Коледа Изикредит.
                          А ти защо още не си си взел Бяла карта с 50% годишна лихва?
                          Форекс блог

                          Коментар


                          • Ебало си е на кубик.....влизаш у магазина и на витрината прасешки глави набучени и други черва....а детето ти носи плюшена играчка..живеем в краино побъркан свят
                            Вся Власть Советам

                            Коментар


                            • Гледам сега няколко дена преди изборите Профикредит разлепиха реклама във почти всяко столично училище и това на никой не му прави впачатление.
                              Дали нещо не са комбина с някой започнах даси мисля????
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Баси, това "елитно" училище щеше много да му пасне на синковеца

                                Тва да учиш два дни седмично си е кеффффффффффф
                                Преди нали нашумя един скандал - пуснаха им в букварите наръчник по Камасутра. Така бяха решили умни глави от Образователното министерство. Та няма отсега с кредити да ги зарибяват...
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X