IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лихвари раздават реклами на деца в училище!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не е нормално да се рекламират кредити на деца. Най-малкото е, че те дори не са на възраст, на която могат да изтеглят кредит - още нямат 18 години.
    Last edited by mibova; 24.04.2019, 11:40.

    Коментар


    • Тези са вредни не само за учениците, а за всички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
        Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
        Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
        Да, на мен лично това ми е направило силно впечатление. Въобще ми прави впечатление, че рекламите на лихварите и бързите кредити са много агресивни и са навсякъде. После иди обяснявай на децата, че не е хубаво да се теглят кредити.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
          Гледам сега няколко дена преди изборите Профикредит разлепиха реклама във почти всяко столично училище и това на никой не му прави впачатление.
          Дали нещо не са комбина с някой започнах даси мисля????
          Ауууу, само като си помисля тези Профи кредит откъде тръгнаха навремето...имаше проблеми си спомням. Хубава, нашенска история, от най-дебеловратите си беше.

          Коментар


          • Прави ли ви впечатление, че стълбовете и колоните около всяко училище в София са налепени с реклами на лихвари.
            Вместо да се обяснява на децата, че кредити са нещо много лошо то по цял ден пред очите са им реклами на кредити.
            Форекс блог

            Коментар


            • Много хора вече се надигат срещу тези фирми.
              Важно е всеки да прецеби с какво може да помогне и да не стой безучастен
              http://www.bulnews.bg/article/283396
              Форекс блог

              Коментар


              • Ето още един случай

                http://www.blitz.bg/obshtestvo/manol...ews479540.html
                Мая Манолова е един истински българин и патриот.
                Желая и успех в начинанията. Дано да има взе повече хора като нея.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                  Трябва всеки който е пострадал от такива фирма да пуска жалба до Комисия за защита на конкуренцията

                  до Омбудсман на Република България до икономическа полиция и т.н.
                  Да, пределено, макар тук да нямаме тази практика си мисля. Обичаме да си казваме 'ми то няма нищо да стане, защо да се занимавам', а не е така! Дано това се промени!

                  Коментар


                  • е това е добре, на кого искате да раздават реклами лихварите !? Това е капитализма, поражда съответните процеси и опипва вакума. Това е добре, нека се учат децата от малки какво ги дебне. Вие в инкубатор ли искате да ги гледате!?! По-добре да фалират като деца и си запомнят урока отколкото да изгърмят като родители))))Демокрация - има плюс и минус))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      не тряя просто хората в България да спрат да работят или да напуснат страната и всичкото комунист (сегашен демократ) лихвар, мутраген и банкер ше се бъстардисат сами щото няя от къде да цоцат ..... като в Укрия същата раота спират им подкрепата и сами мрат, но наще кенефи ги поддържат от ЕС щото знаят, че са послушни слуги ала Плевнелиев кретена, ем кат ЕС ги поддържа наще бандзови по-добре да хоим некъде вътре у самото ЕС където поне имат неква грижа за раята. Тогаа наще кенефи ше си раздават бележки за бързи кредити на клетите бежанци в училищата ....
                      Държавата трябва да бъде закрита и толкова. С стари ку..и няма как. И днес в управлението на страната са синовете и дъщерите на шумкарите от Ком партята. Свинетка цачева кунева-пръмова, агенти като доган. Защо ги храним още. Един майдан да ни спретнат американците с кеф ще съм отпред. тогава със снегорините няма да ринем сняг а парламента. Ама нема българите са мишки. Оня ден гледах едно филмче още когато стана инсценировката с подпалването на партииния дом някаки мухльовци заплашват да се самозапалват. Е тва е българина един страхливец които се пали себе си..... е са ми кажи къв тря да си да се запалиш? Щото другите народи правят революции само българина е мишкар от класа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        това дет ще си го произведеш сам не го схванах
                        ми да ядеш например то и енергия моеж сам да си произведеш, нема нужда да плащаш на EVN и да им утрояваш печалбата как пишеше в сайта. На тебе кво ти треа освен да ядеш и да имаш енергия ? - ми нищо, останалото са козметики и снобщина.
                        Ако някой в тоя сайт ми обясни причината за бърз кредит и за кво му е - евалата. Но да речем айде тряя да си в град и да плащаш ок и ако нямаш пари за ядене и за енергия как писах горе и взимаш кредити за тея неща (било бързи или бавни), то значи тая държава треа се напусне и готоо, проблемот е решен .....
                        Last edited by michaelis12; 08.01.2017, 10:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          не, нема никви съмнения за написаното, са Ленин не го знам мноо добре той малко неговата раота е като сегашния Ходорковски, малко еврейски грабежи малко финансиран от вънка за неговите Октомврийски измишльотини, уж имал некви идеи ама структурата на системата остава същата докато дедо ни Маркс е бил определено напред с матрияла и е бил роден още в зората на капитализма, видял го е още тогава това изобретение къв ше му е края и че без кютек не може да вирее. Но странно всеки като чуе Маркс и веднага трак = на Комунизъм, а то не е баш така. Той е писал за равномерно и разумно разпределение на благата произведени от хората, а не че хората ше са равни и всички треа да хоим с една рубашка на гърба си като Мао и Ким Пинг Понг .... но умишлено от Западот това нещо (Марксизма) се подтиска и се ръси яка пропаганда щото на хората ше им светне се некогаш, "я тея банкерите и лихварите нишо не праат, ми ебал съм им майката тогаа що треа да им ползвам хартийте кат еди кво си мое си го произведем и сам" и капитализма в тая му форма дет я знаем приключва негоден в същата минута .....
                          това дет ще си го произведеш сам не го схванах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            Е, Slavi. 12 и michaelis 13, мислите ли че някой вече се съмнява че написаното от Маркс и Ленин се оказа вярно - за империализма, капитализма и че първият е последен стадий на втория.
                            не, нема никви съмнения за написаното, са Ленин не го знам мноо добре той малко неговата раота е като сегашния Ходорковски, малко еврейски грабежи малко финансиран от вънка за неговите Октомврийски измишльотини, уж имал некви идеи ама структурата на системата остава същата докато дедо ни Маркс е бил определено напред с матрияла и е бил роден още в зората на капитализма, видял го е още тогава това изобретение къв ше му е края и че без кютек не може да вирее. Но странно всеки като чуе Маркс и веднага трак = на Комунизъм, а то не е баш така. Той е писал за равномерно и разумно разпределение на благата произведени от хората, а не че хората ше са равни и всички треа да хоим с една рубашка на гърба си като Мао и Ким Пинг Понг .... но умишлено от Западот това нещо (Марксизма) се подтиска и се ръси яка пропаганда щото на хората ше им светне се некогаш, "я тея банкерите и лихварите нишо не праат, ми ебал съм им майката тогаа що треа да им ползвам хартийте кат еди кво си мое си го произведем и сам" и капитализма в тая му форма дет я знаем приключва негоден в същата минута .....

                            Коментар


                            • Е, Slavi. 12 и michaelis 13, мислите ли че някой вече се съмнява че написаното от Маркс и Ленин се оказа вярно - за империализма, капитализма и че първият е последен стадий на втория.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                                Трябва да се пишат статии, теми, блогове, сайтове и всичко което ще помогне>
                                Трябва да се публикуват материали във вестници.
                                Да се качат клипчета в сайтове за видеосподеляне.
                                Ако някои от форума има желание можем да направим видеоуроци.
                                не тряя просто хората в България да спрат да работят или да напуснат страната и всичкото комунист (сегашен демократ) лихвар, мутраген и банкер ше се бъстардисат сами щото няя от къде да цоцат ..... като в Укрия същата раота спират им подкрепата и сами мрат, но наще кенефи ги поддържат от ЕС щото знаят, че са послушни слуги ала Плевнелиев кретена, ем кат ЕС ги поддържа наще бандзови по-добре да хоим некъде вътре у самото ЕС където поне имат неква грижа за раята. Тогаа наще кенефи ше си раздават бележки за бързи кредити на клетите бежанци в училищата ....

                                Коментар

                                Working...
                                X