IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиции Peer to Peer

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от investor4fun Разгледай мнение
    Аз от 10 различни платформи. Отне ми средно по 3-4 месеца на платформа.
    т.е. да разбирам, че си се отказал от Р2Р инвестициите или си преструктурирал?

    Коментар


    • Аз от 10 различни платформи. Отне ми средно по 3-4 месеца на платформа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

        Аз не мога да изляза само от инвестицията си на БФБ, за съжаление...
        Там сме много набълбуканите :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
          Мен силно ме интересува някой успял ли е да излезе с повече от 50% от сметката си и за колко време? Или всички се радват на едни виртуални парички които не е ясно дали ще ги видят някога?
          Аз не мога да изляза само от инвестицията си на БФБ, за съжаление...

          Коментар


          • Мен силно ме интересува някой успял ли е да излезе с повече от 50% от сметката си и за колко време? Или всички се радват на едни виртуални парички които не е ясно дали ще ги видят някога?

            Коментар


            • Въпрос за 1 милион юро

              Коментар


              • колко % са забавените и неплащаните кредити до сега

                Коментар


                • Най-доходната българска Р2Р платформа е Cashlend.bg доходността е от 18 до 24% годишно в зависимост от това колко дългосрочни кредити купуваш. Няма реферална програма. Зад платформата стои оригинатора "Моят Кредит" ЕООД, регистриран в БНБ като небанкова финансова институция. Който желае може да опита. Аз съм много доволен. В момента съм инвестирал в над 1100 кредита.

                  Коментар


                  • Благодаря за отговорите.
                    Някой може ли да поясни какво значи следното:
                    "-The bonuses of up to EUR 1 000 will be rewarded based on your outstanding investment amount at the end of the Bonus Period (first 14 days after registration on Mintos)."

                    Ако инвестирам на 7-мия ден 1000 Евро, след 14-тия, ще бъде изплатен бонус за 1000 Евро или се има предвид всеки от дните каква сума се инвестира и се смята средно аритметично?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от StoyanM Разгледай мнение
                      Здравейте,
                      Дали може да се заредят средства в Mintos от акаунт в Paysera, който е на друго име?
                      Не може! В Paysera, обаче, можеш да получиш превод от сметка или акаунт, който не е твой.

                      Коментар


                      • Вероятно може, т.к. в основанието изрично се указва кой акаунт в Минтос се захранва.

                        Но после може да има проблеми с обратното теглене.
                        А и има голяма вероятност да не приемат парите и да ги върнат обратно. Заради силните изисквания срещу пране на пари.

                        Коментар


                        • Здравейте,
                          Дали може да се заредят средства в Mintos от акаунт в Paysera, който е на друго име?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

                            Това са бързи креити с много по-висок от 12% реален лихвен процент (ГПР). У нас той е ограничен до 50% и почти всички такива заеми са с над 49%. Просто това са малки и много краткосрочни заеми (най-често под 3 месеца), като креитополучателите изобщо не усещат високия лихвен процент. Много печеливша ниша е. А за държавите, в които тази конкретна платформа, дори няма ограничение до 50%.


                            Даже в доста случаи ГПР-то може да е в пъти по-малко от 50%. Ако теглиш за първи път от компании за бързи кредити, получаваш бърз кредит с 0% лихва. Даже доста хора могат да се изхитрят и да си изтеглят първи кредити от всички фирми, предлагащи първи безлихвен заем. Реално всеки път кандидатстваш в нова фирма за първи път и всеки път получаваш кредит с 0% лихва. И така докато се превъртят всички такива фирми и се вземат безлихвени първи кредити от всяка една от тях

                            Иначе да, това определено си е печеливша ниша, няма никакво съмнение в това.
                            Last edited by mibova; 24.04.2019, 12:09.

                            Коментар


                            • Ново сериозно постижение за Mintos - заеми за над €2,000,000,000 (два милиарда евро!) са финансирани чрез платформата! И това е постигнато само с 125,000 инвеститори. Представям си потенциал, който има P2P, когато стане масово. Лошото е, че тогава доходността сигурно ще падне, затова по-добре да не е скоро.
                              www.wavetrader.eu

                              Коментар


                              • Печелившият от специалната томбола на Grupeer – Симеон Радев споделя опита си в инвестициите. Защо предпочита P2P, в кои платформи инвестира, какво харесва и какво може да се подобри.
                                Симеон Радев беше любезен да сподели своя опит в инвестиции, които е правил и защо предпочита P2P инвестициите. В кои P2P платформи инвестира и защо.
                                www.wavetrader.eu

                                Коментар

                                Working...
                                X