IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IUVO group - мнение

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от viking_17 Разгледай мнение
    В момента отново им тече промоцията препоръчай на приятел. ..., ако някой иска да се регистрира и инвестира може да спечели от това ... Не забравяйте, че както всяко нещо има риск ... дори и банки фалират и не са сигурни ...
    Разбира се, че съществува риск. В момента според мен се намираме в пика все още...показателно е как напоследък от iuvo почти не се листват кредити с висок рисков профил / висока доходност от 8% нагоре. Това ме кара да правя заключение, че и там вече повечето са prime клиенти, както през "далечната" 2007г.-2008г. Да видим.

    Коментар


    • В момента отново им тече промоцията препоръчай на приятел. ..., ако някой иска да се регистрира и инвестира може да спечели от това ... Не забравяйте, че както всяко нещо има риск ... дори и банки фалират и не са сигурни ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от xavaeca Разгледай мнение
        Здравейте на всички!

        Искам да попитам някой вече теглил ли си е пари обратно от платформата на iuvo?
        Някой срещал ли е някакви затруднения да си получи парите обратно?

        ПП
        viking_17 Благодаря за отговора, не ти благодарих преди, за да не спамя излишно.
        Моля пак заповядай, радвам се, че съм бил полезен. Аз си изтеглих в началото на тази година почти цялата инвестиция за да проверя, какво ще се случи. Парите ми бяха изплатени по сметка в българска банка и в paysera (защото имам и евро). Отне им малко по малко от 2 дни. Останах много доволен от бързата им реакция. След това отново ги върнах в платформата и продължавам да си печеля. ... ако мога да помогна с нещо може на лично ...

        Коментар


        • Меко казано това са глупости, mashina

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mashina Разгледай мнение
            IUVO е платформа на Изи Кредит ако не знаете. Парите, които внасяте там за "доходност" се взимат и се раздават през Изи КРедит на техни клиенти. Т.е. по този начин се финансират, скрити зад Финтех компания. Незнам, колко е ок или редно, но явно никой им няма вяра на тия измамници
            Ами не, не знаем. Би ли ни споделил информацията, с която разполагаш?
            А е напълно нормално парите да се "взимат и раздават" за кредити, защото ние ги даваме там именно с тази цел, за което получаваме и малка част от лихвата. Не виждам проблем да се финансират по този начин. И други платформи получават кинти по този начин. Twino, Klear, Bondora и т.н. А като гледам не е да им нямат вяра. Хубавите кредити изчезват достатъчно бързо. Не е като в twino, дето инвеститорите се ръфаме като псета за кокал, но пак не им е зле.

            Коментар


            • IUVO е платформа на Изи Кредит ако не знаете. Парите, които внасяте там за "доходност" се взимат и се раздават през Изи КРедит на техни клиенти. Т.е. по този начин се финансират, скрити зад Финтех компания. Незнам, колко е ок или редно, но явно никой им няма вяра на тия измамници

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xavaeca Разгледай мнение
                Здравейте на всички!

                Искам да попитам някой вече теглил ли си е пари обратно от платформата на iuvo?
                Някой срещал ли е някакви затруднения да си получи парите обратно?

                ПП
                viking_17 Благодаря за отговора, не ти благодарих преди, за да не спамя излишно.
                Аз преди време изтеглих 1 евро за да видя колко време им отнема. Направих го през Paysera, защото няма такси. На другия ден еврото беше налично. Доколкото разбирам можеш да получаваш плащане само към сметката от която си внасял.

                Коментар


                • Здравейте на всички!

                  Искам да попитам някой вече теглил ли си е пари обратно от платформата на iuvo?
                  Някой срещал ли е някакви затруднения да си получи парите обратно?

                  ПП
                  viking_17 Благодаря за отговора, не ти благодарих преди, за да не спамя излишно.

                  Коментар


                  • От 12 месеца инвестирам и в iuvo и в klear. Не мога да споделя публикация от блога си, тъй като админите ги изтриват. Който има желание да пише на лично, ще му изпратя линк да прочете и да види снимки от таблата. https://bit.ly/2JQxFbj
                    Last edited by Irina Yanakieva; 16.06.2018, 08:47.

                    Коментар


                    • IU
                      Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение
                      Привет,

                      Като чета по-долу, колко и при каква доходност и риск инвестирате, имам следните въпроси :

                      1. Не е ли по-доходоносно да инвестирате в дивидентни акции ?
                      2. Тук рискът не е ли по-голям за около 8 % доходност ?

                      Отдавна следя този тип инвестиции, но за сега не се навивам.
                      Ако гледаш 8-те% тук не си заслужава особено. Но има доста други, по-доказани платформи, на които без проблем се правят 11-13%, има ликвиден вторирен пазари можеш да си излезеш от инвестицията. Предимството пред дивидентните акции е това, че получаваш парите доста по-регулярно, не 1- пъти в годината. Риска е от типа всичко или нищо - тоест ако гръмне платформата гориш. Дали е оправдан риска - всеки да си преценява. Но дивидентни акции с такава доходност трудно се намират.

                      Коментар


                      • Привет,

                        Като чета по-долу, колко и при каква доходност и риск инвестирате, имам следните въпроси :

                        1. Не е ли по-доходоносно да инвестирате в дивидентни акции ?
                        2. Тук рискът не е ли по-голям за около 8 % доходност ?

                        Отдавна следя този тип инвестиции, но за сега не се навивам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Мога да отговоря за Iuvo - инвестицията ми е в лв, преведени по тяхна българска сметка и инвестирани в български ординатори - т.е. моя доход не е от чужбина. ЕИК го има на сайта им.
                          В сайта им не успях да намеря ЕИК, и се принудих да им пиша писмо.
                          Отговора е следният:

                          "Здравейте,



                          Изпращаме номер по ДДС: EE101965141 и с регистров номер 14063375 в Централния Търговския регистър на Естония.



                          Оставам на разположение!"

                          Опитах се да попълня Приложение № 6 на данъчната декларация и вместо ЕИК написах този момер "ЕЕ101965141", но файла ми дава "невалиден Булстат"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dalivali Разгледай мнение
                            Здравейте,

                            Aз имам акаунти в Iuvo group и в Klear. Както някой от колегите написа по-горе " за сега всичко изглежда ОК", на хартия се виждат някакви приходи. Но до кога и аз не знам.
                            Искам да попитам дали някой е наясно и може да помогне с данъчните деклараций за края на годината.
                            Писах писмо на Klear и те ми отговориха, че приложението което трябва да попълня е "Приложение № 6", до тук добре. Обаче ми иска ЕИК на компанията, писах отново до Klear и за сега не ми върнаха отговор. Ще бъда благодарен ако някой внесе малко светлина.

                            Относто Iuvo-
                            В приложение № 6 има графа " Облагаем доход по чл. 35 от ЗДДФЛ от източници в чужбина". До колкото съм наясно Iuvo е регистрирана в Естония и предполагам, че именно тук трябва да се зададе сумата която трябва да се обложи с данък? От което автоматично следва, че не ми трябва ЕИК на компанията.
                            Ще бъда благодарен за всякакви мнения, понеже както сте наясно крайният срок е 31-ви Април.
                            Ако някой изрази мнение, че не е нужно този доход да се рекларира, нека поне бъде обяснителен и изчерпателен. Аз лични предпочиам да го декларирам и да платя огромният данък от около 10 лева.

                            Поздрави,
                            Христо
                            Клиър Лендинг АД, ЕИК: 203914736
                            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                            Коментар


                            • Мога да отговоря за Iuvo - инвестицията ми е в лв, преведени по тяхна българска сметка и инвестирани в български ординатори - т.е. моя доход не е от чужбина. ЕИК го има на сайта им.

                              Коментар


                              • Здравейте,

                                Aз имам акаунти в Iuvo group и в Klear. Както някой от колегите написа по-горе " за сега всичко изглежда ОК", на хартия се виждат някакви приходи. Но до кога и аз не знам.
                                Искам да попитам дали някой е наясно и може да помогне с данъчните деклараций за края на годината.
                                Писах писмо на Klear и те ми отговориха, че приложението което трябва да попълня е "Приложение № 6", до тук добре. Обаче ми иска ЕИК на компанията, писах отново до Klear и за сега не ми върнаха отговор. Ще бъда благодарен ако някой внесе малко светлина.

                                Относто Iuvo-
                                В приложение № 6 има графа " Облагаем доход по чл. 35 от ЗДДФЛ от източници в чужбина". До колкото съм наясно Iuvo е регистрирана в Естония и предполагам, че именно тук трябва да се зададе сумата която трябва да се обложи с данък? От което автоматично следва, че не ми трябва ЕИК на компанията.
                                Ще бъда благодарен за всякакви мнения, понеже както сте наясно крайният срок е 31-ви Април.
                                Ако някой изрази мнение, че не е нужно този доход да се рекларира, нека поне бъде обяснителен и изчерпателен. Аз лични предпочиам да го декларирам и да платя огромният данък от около 10 лева.

                                Поздрави,
                                Христо

                                Коментар

                                Working...
                                X