IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FOREX акаунт Англия или България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • щом досега не си плащал данъци, какво го мислиш....

    Коментар


    • Набързо прегледах нещата, при търгувията с нормален брокер се плаща данък в/у печалбата по нормалния ред като за всеки приход, който данък има таван 40% над определена сума, но има и не облагаем праг който тази година е 11 500£ под който не се плаща нищо. Сега в бързото си проучване не можах да разбера дали се сборуват и всички останали приходи като заплата към този минимален праг, довечера пак ще погледна. Но има и друго, ако се търгува чрез spreadbetting което е подобно на нормалната търгувия но с явни разлики няма да влизам в подробности, та този вид приходи са не облагаеми без значение колко са.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
        Ами тук ги плащам, те ги удържат от заплатата преди да ми я преведат, то възможно ли е да ги плащам в България като работя тук
        не

        Коментар


        • Ами тук ги плащам, те ги удържат от заплатата преди да ми я преведат, то възможно ли е да ги плащам в България като работя тук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
            Забравих малкото уточнение че живея в Англия... сега го добавих
            чувал съм, че в англия данъците са по-високи. А ти къде си плащаш данъците?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              Няма значение къде ти е регистриран акаунтът, ти си декларираш и плащаш данъците тук.
              Забравих малкото уточнение че живея в Англия... сега го добавих

              Коментар


              • Няма значение къде ти е регистриран акаунтът, ти си декларираш и плащаш данъците тук.
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • FOREX акаунт Англия или България

                  Къде ще ми е по-изгодно да си отворя акаунт като данъци говоря, търгувал съм с 2 посредника в България последните 3 години и от двата нямам оплаквания затова само от към данъци ми е въпроса къде е по-добре, в България знам че трябва 10% на печалбата да се плати за годината макар че... аз не съм плащал, тук във форума така ми казаха да направя , а печалбата ми надвишава загубите за целия период, но в Англия как е понеже сега живея там ?
                  Last edited by Shadow1; 21.07.2016, 20:07.
                Working...
                X