IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бързите кредити лъжат лекари полицай военни

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivelina11 Разгледай мнение
    Има ли някой тук ПОЛОЖИТЕЛЕН опит с тези институции? Тъй както чета, май не е много добра ситуацията. Опитвам се да намеря отзиви за разните там заемодатели, но почти няма сигурни препоръки в нета.
    Само идиот взема кредити от лихвари.После се сърдете на себе си.

    Коментар


    • Има ли някой тук ПОЛОЖИТЕЛЕН опит с тези институции? Тъй както чета, май не е много добра ситуацията. Опитвам се да намеря отзиви за разните там заемодатели, но почти няма сигурни препоръки в нета.

      Коментар


      • Не знам колко трябва да си глупав и закъсал, че да вземеш пари от подобни лихвари. Това сие направо самоубийство.

        Коментар


        • Служители на фирма за бързи кредити пребиха длъжник
          Форекс блог

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
            Вчера гледам по BTV някакъв военен ама голям чин сигурно е началник на някое поделение или нещо подобно също станал жертва на фирми за бързи кредити.
            Как тия измамници от фирмите на бързи кредити успяват да измамят образовано хора.
            Гледам в нета много лекари също са станали жертва на тези хора.
            Аз си мислех че се лъжат много неграмотни хора или хора с много ниска култура и образование но то не било така???
            Какви измами и скрити условия се използват от тези фирми?

            Шапкарят, макар да е прост, поне помни случаят при който друг шапкар се опита да измами банка в България и дори УМИШЛЕНО УБИ нейна служителка...

            Затова и шапкарят си е въобразил, след като изпил поредната бутилка ФАЛШИВ АЛКОХОЛ, че ще може да измами поне фирма за бързи кредити, но уви те са го ПРЕ..БАЛИ НАПЪЛНО ЗАКОННО...





            https://www.24chasa.bg/Article/4688595

            Коментар


            • mauricio84

              Като няма бавни кредити има бързи кредити - измамници, а те могат да излъжат и образовани хора защото са професионални измамници - школовани и прономеровани дето се вика.
              Всеки ден се случва хора да попадат в екстремни сиуации без оглед на тяхното образование и ценз, има болести има лекари - рекетьори и какви ли още неподозирани рискове по отношение на личните финанси.Та така - някой попада в нужда спешно от пари и онези са на пряката линия да му одерат кожата.
              Така е в точките на глобалната икономика които са 100% донори на капитали, парите се спестяват и не се харчат а банките тихомълком ги изнасят.
              D.Y.F-091066

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                Ами, вземи си ти, ако препоръчваш...
                Аз да не съм беден холивудски артист!!!Ъ-ъ-ъ!Ни ща бе!!!Но смятам,че в определени случаи могат да вършат добра работа!!!Но само с акъл!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                  Е ,дебитна!!!Така всеки го може!!!Друго си е "Златнаааа"!!!
                  Ами, вземи си ти, ако препоръчваш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Може, но предтекста пазаруване не ме грее, имам такава дебитна към Алианц
                    Е ,дебитна!!!Така всеки го може!!!Друго си е "Златнаааа"!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                      Явно, слаба ти е психиката!!!
                      Може, но предтекста пазаруване не ме грее, имам такава дебитна към Алианц

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Днес влязох в ПИБ да изтегля пари. Първото ми впечатление, че удвоили таксата за теглене, второто, че ми предлагат "изгодна" кредитна карта. Отказах я веднага!
                        Явно, слаба ти е психиката!!!

                        Коментар


                        • Днес влязох в ПИБ да изтегля пари. Първото ми впечатление, че удвоили таксата за теглене, второто, че ми предлагат "изгодна" кредитна карта. Отказах я веднага!

                          Коментар


                          • добре, отклонихме се малко от темата...
                            дай сега по същество
                            както ти тежи на душата?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                              И аз като Dimov да питам: като си писал на таблета, защо пипна клавиша "й", вместо клавиша "и"?
                              Да не би да са един до друг, а?
                              Ако се чудиш на въпроса ми, виж заглавието на тази тема...
                              Финансовата грамотност, дядовото, е като граматическата грамотност - липсва ли, не го жали - да е учил
                              И Марицио сигурно има"Вишо"!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
                                Правиш доста груба грешка- приемаш хората с дипломи за хора с образование. Едното е просто парче хартия, другото е наличие на знания и умението да ги прилагаш правилно в подходящия момент.
                                Образовани хора не могат да бъдат подлъгани лесно.
                                Съгласен на 100%

                                Коментар

                                Working...
                                X