IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя банка ни обслужва най-добре

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коя банка ни обслужва най-добре

    Lucky, а ти защо гласуваш за Биохим? Каква е тази услуга, която другите банки не успяха да ти предложат?

    Коментар


    • Коя банка ни обслужва най-добре

      Е, не е сериозно по личните впечатления на няколко човека да се направи класация и то да се пусне в медиите. Като захванах тази тема имах предвид да сме си полезни с информация. Това за Пощенска не го знаех, никога не съм ги ползвал, но ще ги проверя щом казваш, че даже и бас си спечелил ))

      Коментар


      • Коя банка ни обслужва най-добре

        Лична ПИБ нямам никакви проблеми (на чукна на дърво)
        За разплащания в страната БПБ - железни. Комисионни само за теглене над 2000 лв,
        поддържат празна сметка, превеждат пари без комисионни в страната и то в реално време
        (за това спечелих и бас ))) ).

        Направете после и някаква класация и я пуснете в медиите

        Поздрави

        Коментар


        • Коя банка ни обслужва най-добре

          bankite ne sa samo za horata s beli qkichki
          naprotiv v us bankite sa orientirani kum "prostite" horica
          i si e problem na bankata che ne moje da organizira deinostta si taka che klientite da ne se iznervqt i da se chustvat dobre obslujeni, a ne "neosvedomenite" klienti...

          Коментар


          • Коя банка ни обслужва най-добре

            Съгласен съм понякога може да се попадне на неподходящата служителка, въпрос на опит и преценка. Аз ги заобикалям отдалече.

            Коментар


            • Коя банка ни обслужва най-добре

              Хората с ниска финансова култура обаче искат да извършват елементарни операции, които няма как да отнемат време.

              Коментар


              • Коя банка ни обслужва най-добре

                Да, факт е ниската финансова култура на голяма част от населението. Влизат в банката и могат да скъсат нервите на останалите клиенти с елементарни въпроси и суетене.

                Коментар


                • Коя банка ни обслужва най-добре

                  Незнам например на по-високо ниво - например VIP клиент (корпоративен) дали вече може да се разчита на личен асистент от банката, който да се грижи за всичките ти операции и т.н. Аз може да съм корпоративен клиент, но в никакъв случай не съм значителен уви

                  Коментар


                  • Коя банка ни обслужва най-добре

                    Мисля,че като цяло обслужването в банките у нас е доста по нормалното ниво на култура. Донякъде това зависи от факта кой/коя служител/ка е на гишето. Но не малка е ролята на самите банки - или по-скоро липсата на такава. Не се обръща почти никакво внимание на човешките ресурси и квалификацията им. Стига се до обучение и квалификация на по-висшия мендиджмънт и по-висшите длъжности. Случвал съм на безобразно отношение и в Булбанк, и в ПИБ, и в Прокредитбанк. Май в ПИБ биха рекордите с внасянето на моите парични средства по чужда сметка, поради невниманието на симпатичната /но само до там явно/ девойка зад стъклото. Бях много доволен от обслужването на България инвест, но и там последния път нещо се изложиха. Отдавам го на факта, че служителката беше нова, а останалите не бяха на работните си места - вероятно зради летните жеги и летаргия си пиеха кафето някъде отзад. Въобще като обслужване банките има още доста да се потрудят, въпреки че постоянно се говори за ниската кредитна култура на клиентите.

                    Коментар


                    • Коя банка ни обслужва най-добре

                      Личните контакти с девойките от работа с клиенти ви носят безпроблемно обслужане в повечето банки. Факт.

                      Коментар


                      • Коя банка ни обслужва най-добре

                        Няма съмнение, по отношение на Интернет банкирането най-добри са ОББ, ама истинско интернет банкиране - правиш почти всичко с една паролка.
                        За другите услуги положението навсякъде е различно, какво да се прави. Един знае, може и има пълномощия, а друг няма и се върти като обран евреин и не може да ти свърши работа.

                        А що се отнася до превод паричен, това всеки го прави, забавянията от по половин и един час се дължат основно на това коя лелка е в момента зад гишето.

                        Коментар


                        • Коя банка ни обслужва най-добре

                          За физически лица - ПИБ. Клиент съм им от 3 години и съм много доволен. При интернет банкирането бяха първите, но за съжаление им е малко дървен интерфейса.
                          Е, какво да се прави - не може всичко хубаво на куп. Но иначе интернет банкирането си работи железно. Най-гадната банка за физически лица е Булбанк без никакво съмнение.
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Коя банка ни обслужва най-добре

                            А мен ме кефи интернет банкирането на ОББ!
                            А ако трябва да се изкажа твърдо против някоя банка, това е Булбанк. Разочарован съм тотално в качеството ми на клиент на дребно, с валутни депозити там.

                            Коментар


                            • Коя банка ни обслужва най-добре

                              Да, и аз се съгласявам, че интернет банкирането на ING е доста добро. Макар, че редките случаи, когато трябва да посещавам офиса им служителите малко ми късат нервите. Но както се казва стремя се да ги посещавам възможно най-рядко

                              Коментар


                              • Коя банка ни обслужва най-добре

                                За корпоративна обслужваща банка - Търговска Банка на Гърция - много съм доволен - гъвкави, любезни, експедитивни.
                                За лична обслужваща банка - ПИБ (едва ли има нужда да се обосновавам)

                                Коментар

                                Working...
                                X