IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на ИП за град Варна

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз ползвам Бенчмарк, платформата им по мое мнение е категорично най-добрата за търговия на БФБ и като цяло съм доволен от тях.

    И не знам защо реши че трябва да ходиш до София за тях след като имат офис във Варна, който си работи съвсем нормално.
    Не е препоръка за търговия с акции и ЦК !

    Коментар


    • Аз търгувам през Реал Финанс и съм доволен, че мога по всяко време да си говоря с момчетата. Личният контакт е много важен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
        Аз съм клиент на Реал Финанс от 2006 г.Супер съм доволен.Получавам всякакво инфо за пазара и до сега не са ме подвеждавали.Много е важно при избор на ИП да имаш възможност за личен контакт с брокера.Там ще го получиш.Всички знаем,че имаше някакъв проблем при тях преди години,но няма нито един ощетен клиент.Ако желаеш мога да ти дам телефон за контакт.Ако имаш интерес да инвестираш в акции на групата пий вода от извора.
        Сладур.
        Иначе за останалото си прав - познавам лично хората там и сега всичко е ОК след Мистър П
        Last edited by mussi; 14.03.2014, 11:31.
        Only God Can Judge me...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Още един глас за Карол и Велислав !!
          +1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Още един глас за Карол и Велислав !!
            +1

            Коментар


            • Без Варчев!!!!!!!!!!!!!!!
              Доказано и проверено от личен опит както мой така и на колеги! Гарантирам!
              Не съм работил никога за него или което и да е ИП!
              Не е препоръка, а просто лично мнение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                НЕДЕЙ ДА ГАДАЕШ , А ОТИДИ НА АДРЕСА и ще се убедиш сам ! - брокер и агент ПЕТ -ЗВЕЗДИ !!!- действай
                Още един глас за Карол и Велислав !!
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  НЕДЕЙ ДА ГАДАЕШ , А ОТИДИ НА АДРЕСА и ще се убедиш сам ! - брокер и агент ПЕТ -ЗВЕЗДИ !!!- действай
                  На адреса във Варна ще види всичко друго но не и брокера си
                  Mind tricks do not work on me, only money

                  Коментар


                  • НЕДЕЙ ДА ГАДАЕШ , А ОТИДИ НА АДРЕСА и ще се убедиш сам ! - брокер и агент ПЕТ -ЗВЕЗДИ !!!- действай

                    Коментар


                    • Сякаш се насочвам към Карол. Днес говорих и по телефона с човек от офиса, отношението им ми хареса. Но нямах време да отида на място. Лошото на Карол е, че нямат демо версия на платформата за да разгледам какво представлява.

                      А в Карол няма ли брокер във Варна? Понеже съм начинаещ, няма да е зле да има кой да ме ориентира поне като за начало. Разбира се, не знам дали изобщо въпросните брокери се занимават с малките риби като мен.

                      Направих демо сметки в почти всички по-големи фирми. Навсякъде се сблъсках с бъгове и грешки (визирам само уеб-базирания софтуер, понеже съм с Линукс и не ми се занимава с десктоп приложенията).

                      Коментар


                      • Аз съм клиент на Реал Финанс от 2006 г.Супер съм доволен.Получавам всякакво инфо за пазара и до сега не са ме подвеждавали.Много е важно при избор на ИП да имаш възможност за личен контакт с брокера.Там ще го получиш.Всички знаем,че имаше някакъв проблем при тях преди години,но няма нито един ощетен клиент.Ако желаеш мога да ти дам телефон за контакт.Ако имаш интерес да инвестираш в акции на групата пий вода от извора.
                        Last edited by дзаката; 13.03.2014, 19:02.

                        Коментар


                        • Карол като брокер е ОК, като отношение към клиентите също. Аз поне до сега не съм имал никакви проблеми с тях.

                          Само трябва да си дооправят малко платформите, защото:
                          • Десктоп версията от време на време се скапва, когато интернетът прекъсне, дори за малко.
                          • Уеб версията не съм чул някой да е успял да я подкара така, че да показва котировки в реално време или въобще някакви котировки.
                          • Мобилната версия не показва нищо, ако има сделка при аукцион. Също така мобилната версия не показва пълната дълбочина на пазара, а само първите 10 нива.

                          Въпреки изброените недостатъци, отново бих избрал Карол, защото човек може да разчита на наистина качествено обслужване при тях.

                          Коментар


                          • още един глас за карол

                            ------------------------


                            миналата година гледах "платформата на ОББ" (мисля, че не я бъркам с друга банка) и не останах очарован от видяното на монитора

                            - акциите имат нещо като курс купува и курс продава и не можеш да видиш в дълбочина пазара .................... при всеки един друг посредник и дори при кобоса можеш да видиш 10-те най-добри оферти за купува и продава

                            - освен, че акциите имат курс купува и курс продава не можеш да видиш колко акции се купуват/продават на обявената цена

                            щях да проверявам да видя до колко са адекватни обявените цени на ОББ, но като видях гореописаното се разочаровах и прецених, че няма смисъл да си правя труда за каквото и да е повече...

                            с една дума -> МЪКА

                            ----------------------------


                            имаш 4-5 гласа за карол и 1 глас за еБана

                            избора ти е лесен...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                              Да, според мен също са ОК.
                              +1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                                http://www.karollbroker.bg/kontakti/ Офис Варна

                                ул. Преслав 20
                                Работно време: понеделник - петък 09:00 - 18:00 часа
                                Tелефон: 052 / 617 919
                                GSM: 0887 / 810 817
                                Е-mail: office_varna@karoll.bg

                                Програмата не е лоша. Въпрос на вкус. Винаги са били точни, нямам проблеми с тях.
                                Да, според мен също са ОК.

                                Коментар

                                Working...
                                X