IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Адашката от офиса в зарата днес ми каза че имали много сметки и в Райфата и в ОББ и в други банки, да не съм се притеснявал.

    п.с. както споделих всеки месец кълват си една таксичка за съхранение на книжата в ЦД, та се чудех в Трейдъра(международната платформа) дали има подобно нещо, защото там съм 100% в акции и нямам парички в платформата.
    Таксичката няма ощо с ЦД, а с http://www.sfund-bg.com/.

    Коментар


    • Адашката от офиса в зарата днес ми каза че имали много сметки и в Райфата и в ОББ и в други банки, да не съм се притеснявал.

      п.с. както споделих всеки месец кълват си една таксичка за съхранение на книжата в ЦД, та се чудех в Трейдъра(международната платформа) дали има подобно нещо, защото там съм 100% в акции и нямам парички в платформата.

      Коментар


      • Колеги, вижте си т.5.1.5. от раздел V. Права и задължения на страните от договора си с Бенч марк, и предлагам да ги атакуваме, всеки с отделно искане до ИП цитат " Да получи изчерпателна и точна информация за паричните средства и финансовите инструменти , които Бенчмарк финанс държи за негова сметка и за условията да договорите". Като пуснем такова искане/жалба/ към Бенчмарк, те трябва да ни отговорят при каква лихва ни държат парите в Райфайзенбанк, защото за финаносивет инструменти си знаем.... Така ще разберем, колко печелят за наша сметка. Ако пък откажат да ни дадат информация, трябва да пишем до КФН. Мисля, че ако сме по активни и по настоятелни може и да успеем.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          абе ще си кажеш ти , ама нали трябваше да ме нахокаш!!!
          Извинявай, че така е излязло!
          Исках просто да кажа, че няма пълно щастие и перфектен ИП. Аз всичко друго им прощавам, ама че махнаха лихвата по кеша - никога.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
            Сметките са сменени отдавна, но известно време работеха и с двете банки.
            Комуникацията с клиентите определено куца. Замерят ме с реклами за неща, които не ме интересуват, но че са спрели лихвите трябва да гадаем. Реално ако не беше платформата, имат толкова трески са дялане, че не бих се задържал при тях. Надали обаче съществува идеален вариант.
            Уеб платформата ползвам предимно на телефона, но там не е пълноценна - някой важни функции (оттегляне на поръчка например) са оставени само в десния бутон на мишката, а телефона ми няма такъв
            абе ще си кажеш ти , ама нали трябваше да ме нахокаш!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              от кога това?
              аз си превеждам в някаква сметка на ОББ за БГтрейдъра и си ми излизат парите, поне до скоро!

              п.с. Иначе Райфата може - хубава банка - имам акции!
              Сметките са сменени отдавна, но известно време работеха и с двете банки.
              Комуникацията с клиентите определено куца. Замерят ме с реклами за неща, които не ме интересуват, но че са спрели лихвите трябва да гадаем. Реално ако не беше платформата, имат толкова трески са дялане, че не бих се задържал при тях. Надали обаче съществува идеален вариант.
              Уеб платформата ползвам предимно на телефона, но там не е пълноценна - някой важни функции (оттегляне на поръчка например) са оставени само в десния бутон на мишката, а телефона ми няма такъв

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                И аз де - ама я виж на сайта им сметките в коя банка са от 1 г.?

                сега видях - че няма ли кой да ни каже?!?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  от кога това?
                  аз си превеждам в някаква сметка на ОББ за БГтрейдъра и си ми излизат парите, поне до скоро!

                  п.с. Иначе Райфата може - хубава банка - имам акции!
                  И аз де - ама я виж на сайта им сметките в коя банка са от 1 г.?
                  Не-заслужил инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    за това говоря де - толкова ли е трудно?!?!
                    Със сигурност не е.Но това си е решение на Бенча.Спомням си Карол как ухажваха клиенти преди 2005-2006 после им наголеме работата и спряха мейли и реклами а като някой иска да им даде пари на доверително управление искаха минимум 25 000.Под 25 000 те "съветват" да ги дадеш в Адванс инвест След 2008 почнаха пак с мейлите и "ухажването"
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      EFOCS-a на Еврофинанс след всяко плащане на дивидент, превод или сделка изпраща мейл за потвърждение.
                      за това говоря де - толкова ли е трудно?!?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        Бяха в ОББ, сега са в райфата.
                        от кога това?
                        аз си превеждам в някаква сметка на ОББ за БГтрейдъра и си ми излизат парите, поне до скоро!

                        п.с. Иначе Райфата може - хубава банка - имам акции!
                        Last edited by tony1975; 20.10.2013, 13:16.

                        Коментар


                        • EFOCS-a на Еврофинанс след всяко плащане на дивидент, превод или сделка изпраща мейл за потвърждение.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            +1
                            сменили са сметките?!?!
                            Бяха в ОББ, сега са в райфата.
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                              Да платформата става - ама Уеб-а е доста бъгав - а напоследък ползвам основно него поради секюрити изгъзици в службата.
                              Взаимоотношенията с клиенти куцат - на два пъти ми изправиха косата.
                              Първия път с прекратяване на лихвата по свободните парични средства, а втория път с едни 20 бона дето им пуснах, а никой не ме беше информирал, че сметките са сменени.
                              Слава богу оправихме се - ама драги Бенчмаркци, ако четете тази тема НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ВИ ЧЕТЕМ ВСЕКИ ДЕН САЙТА - имате мейл листи, имате телефони на клиенти - като правите промени пуснете един мейл или СМС "Драги клиенти така и така....". Мисля че така е редно.
                              +1
                              сменили са сметките?!?!

                              Коментар


                              • Да платформата става - ама Уеб-а е доста бъгав - а напоследък ползвам основно него поради секюрити изгъзици в службата.
                                Взаимоотношенията с клиенти куцат - на два пъти ми изправиха косата.
                                Първия път с прекратяване на лихвата по свободните парични средства, а втория път с едни 20 бона дето им пуснах, а никой не ме беше информирал, че сметките са сменени.
                                Слава богу оправихме се - ама драги Бенчмаркци, ако четете тази тема НИЕ НЕ СМЕ ДЛЪЖНИ ДА ВИ ЧЕТЕМ ВСЕКИ ДЕН САЙТА - имате мейл листи, имате телефони на клиенти - като правите промени пуснете един мейл или СМС "Драги клиенти така и така....". Мисля че така е редно.
                                Не-заслужил инвеститор

                                Коментар

                                Working...
                                X