IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • в тия много добри условия къде са ги скрили, не можах да намеря какви са им таксите
    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      Бенча са цопнали едно съобщение в новините на страницата си(които поне аз не чета) и на никого не казват че в края на месеца спират да търгуват на Дойче Бьорзе!!! И който има отворени позиции там какво да прави!?!? Те го канят да продаде(и да им напълни гушката с поредната такса)!!! Е питам какво става с акциите ми ако не продам и има ли някакъв депозитар(подобен на нашия ЦД) където ще ми стоят и ще ми се водят закупените ЕТФ-и и акции??? И как да ги продам след 3-4години?

      м@мка им - за втори път ме дразнят! Миналата година ме караха да попълвам сума ти данъчни декларации за 50стинки сега спират търговията към една от най големите платформи в Европа!!!
      Дайте алтернативи, моля . ИБ нямат високи такси но лапат минимум 10долара всеки месец, а аз не купувам всеки месец и ще ме вътрят - други алтернативи за по рядко търгуващи дребни мишки като мен?

      вие кои платформи ползвате момчета?
      Де Ново предлагат много добри условия. Погледни тук: http://www.denovo.bg/product-3-bg-BG. за разлика от Бенч-а са пряк участник на XETRA, а и комисионите им са прилични.

      Успех

      Коментар


      • Кофти наистина. При Saxo не видях да има промяна.
        Не би трябвало да има проблем да ти стоят. Можеш да ги прехвърлиш при друг, но е доста солено за малки обеми:
        За прехвърляне на акции от БенчМарк Финанс към други посредници или банки се начислява такса в размер на EUR 50 за емисия (но не повече от общо EUR 160).
        ЕФОКС евентуално http://www.eurofinance.bg/retail/exchange-trading/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
          Аз нищо не разбрах.

          Бенча са цопнали едно съобщение в новините на страницата си(които поне аз не чета) и на никого не казват че в края на месеца спират да търгуват на Дойче Бьорзе!!! И който има отворени позиции там какво да прави!?!? Те го канят да продаде(и да им напълни гушката с поредната такса)!!! Е питам какво става с акциите ми ако не продам и има ли някакъв депозитар(подобен на нашия ЦД) където ще ми стоят и ще ми се водят закупените ЕТФ-и и акции??? И как да ги продам след 3-4години?

          м@мка им - за втори път ме дразнят! Миналата година ме караха да попълвам сума ти данъчни декларации за 50стинки сега спират търговията към една от най големите платформи в Европа!!!
          Дайте алтернативи, моля . ИБ нямат високи такси но лапат минимум 10долара всеки месец, а аз не купувам всеки месец и ще ме вътрят - други алтернативи за по рядко търгуващи дребни мишки като мен?

          вие кои платформи ползвате момчета?
          Last edited by tony1975; 24.03.2014, 07:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Тук май го закъсва ИП-то. Почвам да се замислям за смяна!!!
            Това да прекратят сделките към ДБ!?!? Че утре могат да решат и към другите да ги спрат и какво правим тогава дългосрочните, къде да си потърсим дяловете?!?! Някой междонароден ЦД
            Аз нищо не разбрах.

            Коментар


            • Тук май го закъсва ИП-то. Почвам да се замислям за смяна!!!
              Това да прекратят сделките към ДБ!?!? Че утре могат да решат и към другите да ги спрат и какво правим тогава дългосрочните, къде да си потърсим дяловете?!?! Някой междонароден ЦД

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                От Бенчмарк

                Проблеми с връзката на 11/12 февруари
                Е ти загуби парите пък DDoS атаки глупости на² аре нема нужда как при OANDA нема такова нещо и те са маркетмейкър ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                  Това вътрешна информация ли е? Защото на сайта им пише No Dealing Desk изпълнение
                  Сигурно е NDD е прочети в нета какви поръчки и какви размери трябва за изпълнение за ECN и STP брокери. Вътрешна информация не е, просто е очебийно като гледам Screenshota на мадамата и като знам с кой брокер работят с Метатрейдър (Forex Capital Markets (FXCM)) Нашите не знам дали послъгват сигурно малко, малко, ама ония FXCM са маркетмейкър и лъжат бая. И ви казвам зарежете ги тея форекси тва е децентрализиран пазар, и много повече манипулиран от останалите пазари(има статий Deutsche Bank, Barkleys, HSBC и други герои) където ебават форекса. Ето тези те пускат наистина на пазара но има егати условията и т.н.

                  http://currenex.com/trading_services...brokerage.html

                  останалата скрап болшенството са маркетмейкъри рядко някой да не лъже с валутите ...

                  Коментар


                  • От Бенчмарк

                    Проблеми с връзката на 11/12 февруари
                    Уважаеми клиенти,

                    Вчера и днес е възможно да сте изпитали затруднения с връзката към сървърите ни за търговия на платформата MetaTrader – прекъсване, забавена актуализация на цените и други.

                    Причината за смущенията е вероятно най-голямата DDoS атака (denial-of-service attack) осъществявана някога към хостинг центрове по цял свят. Атаката е засегнала и центъра, където се намира и нашия сървър за търговия на платформата MetaTrader 4 в Ню Йорк.

                    Имаме уверението, че поддръжката на хостинг центъра работи с най-висок приоритет по възстановяването на нормалната работа на сървърите след атаката.
                    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      P.S. Бенчмарк е маркетмейкър за форекса, това значи че те ви дават цените вие не търгувате на реалния пазар. За да няма манипулаций брокера трябва да е ECN Electronical Comunication Network или STP Straight Through Processing NDD No dealing desk. Но за тези брокери ви трябват големи суми и т.н.(не че и там не може да се програмират алгоритми които да правят зулуми)

                      Това вътрешна информация ли е? Защото на сайта им пише No Dealing Desk изпълнение
                      Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamamova Разгледай мнение
                        Ами аз приемам всякакви съвети, така че ако искате да споделите, ще се радвам
                        Ами като първо ако не ви се губят повече пари, зарежете форекса сериозен съвет
                        Има достатъчно ETFs - даже и с leverage 3x,2x (leveraged ETFs не са препоръчителни особено inverted leveraged ETFs), Stocks, CFD's on Index, Stocks, etc. които позволяват и short selling. Мое изградено мнение за Shorta това е рискова позиция при Индексите и Акцийте тъй като 2/3 от времето са в Bull Market, но не важи за валутите. Там правила няма(колко време е short/long) зависи от политиката на централните банки и решенията взети от тях.
                        И от screenshots видях, че това са с квотите не на Saxo а на другите FXCM мисля, а те съм чел бая базикат квотите със sipkes, събаряне на стоп и т.н. И не на последно място стойте далече от Метатрейдър, в youtube има достатъчно видеота как се манипулират поръчките на клиентите с него и tools към него които са дадени на брокера.

                        P.S. Бенчмарк е маркетмейкър за форекса, това значи че те ви дават цените вие не търгувате на реалния пазар. За да няма манипулаций брокера трябва да е ECN Electronical Comunication Network или STP Straight Through Processing NDD No dealing desk. Но за тези брокери ви трябват големи суми и т.н.(не че и там не може да се програмират алгоритми които да правят зулуми)
                        Last edited by michaelis; 12.02.2014, 17:36.

                        Коментар


                        • Ами аз приемам всякакви съвети, така че ако искате да споделите, ще се радвам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hamamova Разгледай мнение
                            В петък, предвид новините, които се очакваха, реших да усредня цената и оставих чакаща на 101,53. Секунда преди да излезе новината, ме затвориха служебно. Дори в момента на излизане на съобщението за служебно затворени позиции, графиката беше пресечена от падащата червена линия. Таблото за търговия не беше отчело покачването, а марджина ми си стоеше на 147%. Твърдя, че заради проблеми с платформата не съм имала възможността да реагирам адекватно на ситуацията
                            това не го виждам какво е но ми се струва, че е форекс USD/JPY или се бъркам ? и на този пазар който е децентрализиран, всеки го манипулира както си иска. Хванете ги зарежете тея форекси и без това там човек винаги трябва да е с марджин да изкара нещо ако въобще изкара както в случая. Има достатъчно финансови продукти с които човек може да си докарва прилични печалби без да е на марджин, но това е мое лично мнение както си решите(и аз съм търгувал форекс и то достатъчно) ....

                            Коментар


                            • БенчМарк

                              В петък, предвид новините, които се очакваха, реших да усредня цената и оставих чакаща на 101,53. Секунда преди да излезе новината, ме затвориха служебно. Дори в момента на излизане на съобщението за служебно затворени позиции, графиката беше пресечена от падащата червена линия. Таблото за търговия не беше отчело покачването, а марджина ми си стоеше на 147%. Твърдя, че заради проблеми с платформата не съм имала възможността да реагирам адекватно на ситуацията

                              Коментар


                              • направих тези шотове в продължение на почти 2 минClick image for larger version

Name:	pl3.jpg
Views:	1
Size:	20.3 КБ
ID:	3039478

                                Click image for larger version

Name:	pl5.jpg
Views:	1
Size:	20.8 КБ
ID:	3039479

                                Click image for larger version

Name:	pl6.jpg
Views:	1
Size:	20.9 КБ
ID:	3039480

                                Коментар

                                Working...
                                X