IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А забелязал ли си, че платформата /не мобилната/ от началото на седмицата се влачи с 2 минути закъснение?

    Коментар


    • Известно развитие, дано са решили досегашните проблеми.

      https://savvyprofits.adobeconnect.co...&pbMode=normal

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Аз излизам и влизам в платформата, мислех си че проблема е в и-нета... това от няколко дни
        А не, това е от месеци.
        Аукциона пускаш поръчка, махаш я и си виси до 17 ч., а ти си я махнал в 16:56.
        Сутринта ПДНГ - излишък купува 5 800 бр., почва търговията - изненада, 5 600 ВИСЯТ ПРОДАВА.
        Не е за сефте, а вече си е начин на работа.
        Казват - така идва от Сетрата, проблема е у БФБ. Е да, ама на БФБ това, което ти виждаш, те не го виждат.
        Но никой не е ревал, викам си аз ли много искам, другите ли не ги е еня...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
          Само за мен ли е проблем замръзването на аукционите и некоректно отразяването на излишъка?
          Аз излизам и влизам в платформата, мислех си че проблема е в и-нета... това от няколко дни

          Коментар


          • Само за мен ли е проблем замръзването на аукционите и некоректно отразяването на излишъка?

            Коментар


            • Ало инвестиционния посредник, защо нямаме в портфейлите си акциите на М+С хидравлика? Били блокирани от ЦД -, имало минуси , плюсове и не знам какви какви си още глупости ми отговориха по телефона.
              Къде КФН - да се намеси? за какво получават тези заплати, а щели да им ги увеличават...
              Едно увеличение на капитала не могат да впишат като хората, ама заплатите им европейски.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                На мен ми издаде, при поискване!
                Мерси, ще направя, като теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Да попитам, тази година дали Бенчмарк издава служебни бележки за доходи от лихФи, бонуси и тем подобни
                  На мен ми издаде, при поискване!

                  Коментар


                  • Да попитам, тази година дали Бенчмарк издава служебни бележки за доходи от лихФи, бонуси и тем подобни

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                      пак не ми стана ясно тия такси за бфб ли са или за ксетра
                      колко е таксата да си купиш некоя немска акция?
                      ...за БФБ и за XETRA.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pitancho Разгледай мнение
                        пак не ми стана ясно тия такси за бфб ли са или за ксетра
                        колко е таксата да си купиш некоя немска акция?
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          в тия много добри условия къде са ги скрили, не можах да намеря какви са им таксите
                          [ЦЪК]

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            благодаря ти - и аз така направих - отидох при Елана. Вчера ми активираха платформата, но днес ми дава някаква грешка на входа - ще трябва пак да им звъня
                            те тея всичките ползват квотите на Saxo Bank моите бастуни, аз си преместих от там позицийте на акцийте при IB че от такси ме заболя главата, оставих акаунта при Саксонците само заради CFDta DAX, SP500 и Co. И в Саксо нямам информация да прекратяват някакви търговии на Xetra, не знам що Бенча се праат на интересни, ше им пратим мутрите най накрая ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                              Виж Елана дали спират тази търговия. И ако не, може да се преместиш там. Такова спиране е доста странно и особено, ако те накарат зорлем да си затвориш позициите... пишат, че след това можело ръчно - това е някакъв вариант, но...
                              благодаря ти - и аз така направих - отидох при Елана. Вчера ми активираха платформата, но днес ми дава някаква грешка на входа - ще трябва пак да им звъня

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Бенча са цопнали едно съобщение в новините на страницата си(които поне аз не чета) и на никого не казват че в края на месеца спират да търгуват на Дойче Бьорзе!!! И който има отворени позиции там какво да прави!?!? Те го канят да продаде(и да им напълни гушката с поредната такса)!!! Е питам какво става с акциите ми ако не продам и има ли някакъв депозитар(подобен на нашия ЦД) където ще ми стоят и ще ми се водят закупените ЕТФ-и и акции??? И как да ги продам след 3-4години?

                                м@мка им - за втори път ме дразнят! Миналата година ме караха да попълвам сума ти данъчни декларации за 50стинки сега спират търговията към една от най големите платформи в Европа!!!
                                Дайте алтернативи, моля . ИБ нямат високи такси но лапат минимум 10долара всеки месец, а аз не купувам всеки месец и ще ме вътрят - други алтернативи за по рядко търгуващи дребни мишки като мен?

                                вие кои платформи ползвате момчета?
                                Виж Елана дали спират тази търговия. И ако не, може да се преместиш там. Такова спиране е доста странно и особено, ако те накарат зорлем да си затвориш позициите... пишат, че след това можело ръчно - това е някакъв вариант, но...

                                Коментар

                                Working...
                                X