IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и впечатления КТБ и предлаганите депозити

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Съгласна съм за лихвите, абсолютно! Хубаво е поне, че депозитите ще връщат.....уж

    Коментар


    • Babbitt

      Лихвите на НУЛА , защото иначе така се получава че който си тегли парите ще изтегли като лихви парите на другия който си държи парите и закъснее.Лихвите в момента са отрицателни, ръста и той е на отрицателна територия - откъде пари за лихви ?
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Докато пия бири и се плицикам на басейна на Дианабад ЛОШ впривкус ми остави транспаранта на КТБ "клиентите са ни скъпи" май ние сме им евтини

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
          Ще вземат от бюджета за да ги изплатят... после ще вземат от теб да си възстановят бюджета... така добре ли е?!


          Голям гърч ни чака зимата...
          Дай банкова сметка да ти преведа лихвата след промяната, само ще поспадна разходите за банковия трансфер - смятай, че вече съм го направил. Всъщност, дължиш ми 2 лева
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
            А какво ще се случи с обявените от БНБ лихви на КТБ в сила от 1.7.14г
            Ще вземат от бюджета за да ги изплатят... после ще вземат от теб да си възстановят бюджета... така добре ли е?!


            Голям гърч ни чака зимата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
              Знанията и Мненията са ти повече,но да те питам и друго- днес отново ли е предпоследно като решение според теб или най-вече е окончателно или до следващият петък...
              Не се връзвай на мнения. Те затова са такива, а не нещо по-солидно!

              Що касае лихвите е окончателно.
              Колкото и да ти е голям влога разликата в доходността е малка за кратък период, а и говорим за морален казус!
              Предвид създалото се положение, предполагам, за теб е най-важно да си вземеш главницата. Така че, е нормално на там да са ти насочени дертовете?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Ще важат, ако положиш обществено полезен труд и метеш листа или не питаш очевидни неща
                Знанията и Мненията са ти повече,но да те питам и друго- днес отново ли е предпоследно като решение според теб или най-вече е окончателно или до следващият петък...
                Last edited by xaro; 11.07.2014, 22:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от xaro Разгледай мнение
                  А какво ще се случи с обявените от БНБ лихви на КТБ в сила от 1.7.14г
                  Ще важат, ако положиш обществено полезен труд и метеш листа или не питаш очевидни неща

                  Коментар


                  • А какво ще се случи с обявените от БНБ лихви на КТБ в сила от 1.7.14г

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                      "Отново подчертаваме, работим оздравената държавна банка да бъде отворена на 21 юли."

                      Това до сега беше сигурно... а сега се работим да бъде отворена?!
                      И на мен това ми направи впечатление, но хубавото е, че този израз, макар и витиеват, е по-близо до реалността...
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gtomm Разгледай мнение
                        Какво става с десет дневния срок?!
                        Блажени бедните духом, защото тяхно е царството небесно.

                        Коментар


                        • "Отново подчертаваме, работим оздравената държавна банка да бъде отворена на 21 юли."

                          Това до сега беше сигурно... а сега се работим да бъде отворена?!
                          Смачкай боклука!

                          Коментар


                          • Всички добри новини идват в петък. Трябва да подобрят системата обаче, да е след 17:00 например.

                            Коментар


                            • За съжаление бях прав, че има голяма вероятност да бъде отнет лиценза, а някой ми спореха тука!
                              Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                              Коментар


                              • Отнемат лиценза на КТБ, прехвърлят сметките в Креди Агрикол

                                http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1294654

                                Коментар

                                Working...
                                X