IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобал Маркетс

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от proect Разгледай мнение
    Не съм съгласна. Защо говорите без доказателства, ние сме се доказали!
    9.1. За сделки на БФБ комисионна 2 %

    9.2. За сделки в чужбина комисионна 2 %


    това е извадка от тарифата ви..небрежна точка 9.
    да не говорим всички такси...

    в момента търгувам на външните пазари през банка(дето е най-скъпо).. при поръчка (телефон- мейл) плащам 0.6%

    да не говорим колко по-малко е през бенчмарка, карол и тн...


    Ако съм ви клиент ще ми излезе в пъти по-скъпо отколкото ако съм клиент на банка.

    айде у лево... прочети си тарифата.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Не съм съгласна. Защо говорите без доказателства, ние сме се доказали!

      Коментар


      • Ало да, а здравейте! С нетърпение чаках да се обадите. Момент само така да пусна нещо на компютъра, момент...готово съм. Слушам ви с интерес. Какви акции ще ми предложите днес. Да..хм..интересно...момент..(чукате по клавиатурата, но да чуят)...
        да..да...

        Искрено ви благодаря - току що си пуснах ордерите в Бенчмарк/ Карол/ Делта/Еврофинанс...(избора е ваш)... тия смотаняци не могат нищо да ми предложат, но пък за сметка на това комисиона им е 0.2-0.3% .
        Колко се радвам, че има такива свестни и умни момчета/ момичета като вас.

        С нетърпение очаквам следващото ви позвъняване.

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Аз има казах:

          Здрасти, предупреждавам ви, че разговорът се записва. Категорично отказвам да получавам повече обаждания от вас, ако не спрете ще потърся правата си в съда!

          И спряха Колко просто било
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Аз пък от два месеца си коренспондирам с една кака и е много забавно ,ту съм в чужбина,ту на важна среща,ту имам семейни ангажименти,днес дори стигнахме до покана за 8 март.Сега чакам да ми прати снимка.Погледнете го от веселата страна
            За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

            Коментар


            • Спокойно можеш да ги съдиш, само си намери добър адвокат - и като нищо ще ги одереш

              Коментар


              • на мен пъ ми се обади един дето заекваше а и не знаеше що е то фючърс
                телемаркетъри пфуиииииииии
                Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                Коментар


                • Ами трябва да действаш толкова брутално и нагло както и те с теб.
                  Примерно аз им казах че се занимава с форекс и почнаха от другата страна да се заяждат и тук почна шоуто ,30 минути им отделих като ми предложиха няколко малки фирмички уш с голям растеж.
                  Поразгледах ги набързо ( е тук бая време докато намеря в единият ми инвестиционен посредник , защото само той ги предлагаше тези екзотики) .
                  Поразгледах ги и му викам на човека , от 10-те само 3 има мегдан за растеж на цената.( като му и казах според мен до къде ще ходят и познах с 1 долар разлика , едната вместо 32 отиде до 30 и половина долара от 8 от моето включване).
                  Тогава човекът се ядоса и ми затвори. След има няма месец пак същият шемет и веднага влизам да погледна че " и аз съм ги бил познал" и почнах да му казвам колко е смешен защото само 3 е улучил( просто друга дума не се сещам в момента , че техният боб нещо не са го хвърлили като хората ).
                  Пак ми даде едни компании и този път си правя пас с прогнози че няма да го уча как да гледа графиките я !
                  След още един месец звъни и му казах браво ( просто 5 от тях ми харесаха наистина графиките и се възползвах от тях ) и ония побесня
                  И след 10 минути пенене от другата страна ( как съм се бил възползвал от него и прочие) затвори и повече не се обади

                  Коментар


                  • Там е проблемът-винаги от различен номер е позвъняването...до комисията ли да пиша, до тях ли да пиша с копие до някой административен орган, не знам..

                    Коментар


                    • Най-вероятно са платили рушвет на някоя мижитурка в НАП за да им даде списък с телефоните на подходящите хора. Не можеш ли да ги блокираш в телефона си? Предполагам, че се обаждат от определен краен брои номера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fakel Разгледай мнение
                        Нямам идея, мога само да предполагам. А при това-не съм го раздавал наляво-надясно...
                        Откъдето ме зарибяват Еврофинанс без да съм им клиент.

                        Коментар


                        • Нямам идея, мога само да предполагам. А при това-не съм го раздавал наляво-надясно...

                          Коментар


                          • От къде ти имат телефона?

                            Коментар


                            • Глобал Маркетс

                              Здравейте,
                              Вече повече от три години ме притесняват телефонните оператори на Глобал маркет Разбирам ги, хората си търсят таргет групата, и съответния пазар. Най-малко обаче десетина пъти съм ги молил досега, да ме задраскат от списъците си за прозвъняване /зарибяване/.Молих, заплашвах, какво ли не-резултата е пак същия..Понеже съм сигурен, че и други от съфорумците са попадали на тази дивотия и форма на телефонен терор-дайте съвет-как да се справя с таз напаст..Благодаря ви предварително..
                            Working...
                            X