IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Превод на пари от чужбина до БГ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sonia.georgieva.750 Разгледай мнение
    Имам въпрос?Как в ЕС от Германия за България ти трябва Задграничен паспорт за да изпратиш пари в БГ
    ужаааааас

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sonia.georgieva.750 Разгледай мнение
      Имам въпрос?Как в ЕС от Германия за България ти трябва Задграничен паспорт за да изпратиш пари в БГ
      А ти с бележник от училище ли искаш?????????
      Друг е въпроса,че никой не ебава нашите лични карти,особено старите...
      Only God Can Judge me...

      Коментар


      • ужас

        Имам въпрос?Как в ЕС от Германия за България ти трябва Задграничен паспорт за да изпратиш пари в БГ

        Коментар


        • Според директива 2560/2001 на ЕС от 1 юли 2003 г., ако правите паричен превод в границите на ЕС, той не би трябвало да струва повече от стойността на вътрешнопаричен превод в страната, от която изпращате парите.

          Конкретен пример:
          Изпращам месечно пари от Германия (Deutsche Bank) до БГ в размер на 300-600 евро. Сметката на получателя е в Първа инвестиционна банка и такси не сам плащал нито в Германия, нито в БГ. Проучете на страниците на БГ банки, дали самите те ударжат комисионни, тъй като съм попадал на доста фрапантни случаи.

          Коментар


          • Re: Превод на пари от чужбина до БГ

            Първоначално изпратено от pips_hunter
            Zdraveite,

            moje li nqkoi da mi pomogne za slednoto:
            tursq nai eftinia na4in da prehvurliam vseki mesetz okolo 300 EUR v BG. Za sega tova koeto pravq e da gi teglq ot bankomat s Visa card... No v BG bankomatite imat limit - 400 lv (nqkoi moje bi znae bankomat koito puska po pove4e )

            Blagodarq
            Bobi
            Подобни теми винаги са ме изумявали. Човекът не може да си опише проблема, а вие бързате със съветите??!!!
            Къде му е проблема на човека - в прехвърлянето на парите или в тегленето им??!!

            Коментар


            • Re: Преводи от чужбина

              Първоначално изпратено от pupsf
              Първоначално изпратено от nevermind
              Първоначално изпратено от pupsf
              Чета във форума, че търсите информация как да си превеждате пари от чужбина. Мога да ви обясня за Централна Кооперативна Банка понеже съм запознат. Имате няколко варианта за преводи: Уестърн Юнион, Мъни Грам и Суифт валутни преводи. Най добре е да си разкриете валутни сметки там, които са безплатни и да си превеждате парите.
              t.k. sum polzval purvite 2, ste poqsnq, 4e pri Western Union i Money Gram NE E neobhodimo da se otkriva kakvato i da bilo smetka!

              novacite da 4etat vnimatelno!
              Не ми харесва тона ти колега, ужасно прав си за бързите парични преводи, но комисионните по тях съвсем не са безобидни! Сметка е необходима за обикновен, значително по евтин валутен превод.
              Мисля, че нещо друго се е опитал да каже на "новаците"

              Коментар


              • Re: Преводи от чужбина

                Първоначално изпратено от nevermind
                Първоначално изпратено от pupsf
                Чета във форума, че търсите информация как да си превеждате пари от чужбина. Мога да ви обясня за Централна Кооперативна Банка понеже съм запознат. Имате няколко варианта за преводи: Уестърн Юнион, Мъни Грам и Суифт валутни преводи. Най добре е да си разкриете валутни сметки там, които са безплатни и да си превеждате парите.
                t.k. sum polzval purvite 2, ste poqsnq, 4e pri Western Union i Money Gram NE E neobhodimo da se otkriva kakvato i da bilo smetka!

                novacite da 4etat vnimatelno!
                Не ми харесва тона ти колега, ужасно прав си за бързите парични преводи, но комисионните по тях съвсем не са безобидни! Сметка е необходима за обикновен, значително по евтин валутен превод.

                Коментар


                • Re: Превод на пари от чужбина до БГ

                  Първоначално изпратено от pips_hunter
                  Zdraveite,

                  moje li nqkoi da mi pomogne za slednoto:
                  tursq nai eftinia na4in da prehvurliam vseki mesetz okolo 300 EUR v BG. Za sega tova koeto pravq e da gi teglq ot bankomat s Visa card... No v BG bankomatite imat limit - 400 lv (nqkoi moje bi znae bankomat koito puska po pove4e )

                  Blagodarq
                  Bobi
                  Това, че в България банкоматите имат лимит 400лв са пълни глупости! Лимитирани са картите на различните банки издатели на дебитни карти и Маестро картите! Виза картите позволяват да се тегли до 10х400лв

                  Коментар


                  • Re: Преводи от чужбина

                    Първоначално изпратено от pupsf
                    Чета във форума, че търсите информация как да си превеждате пари от чужбина. Мога да ви обясня за Централна Кооперативна Банка понеже съм запознат. Имате няколко варианта за преводи: Уестърн Юнион, Мъни Грам и Суифт валутни преводи. Най добре е да си разкриете валутни сметки там, които са безплатни и да си превеждате парите.
                    t.k. sum polzval purvite 2, ste poqsnq, 4e pri Western Union i Money Gram NE E neobhodimo da se otkriva kakvato i da bilo smetka!

                    novacite da 4etat vnimatelno!

                    Коментар


                    • Преводи от чужбина

                      Чета във форума, че търсите информация как да си превеждате пари от чужбина. Мога да ви обясня за Централна Кооперативна Банка понеже съм запознат. Имате няколко варианта за преводи: Уестърн Юнион, Мъни Грам и Суифт валутни преводи. Най добре е да си разкриете валутни сметки там, които са безплатни и да си превеждате парите.

                      Коментар


                      • E всеки на ДСК но сметката и картата трябва да ти е в ДСК. Питай ги от ДСК имат Call Center.

                        Коментар


                        • Merci mnogo za tova info, chte probvam da vidq dali stava. Po Pirncip parite sa v Societe Generale, France. A slucaino da znaesh nqkoi takuv bankomat koito puska po pove4e, nqkude v tzentura na Sofia (da ne gi obikalqm vsickite )

                          Tks

                          Коментар


                          • Банкоматите на Банка ДСК пускат по 800лв. на ден, защото имат собствен авторизационен център и не са директно към БОРИКА.

                            И много зависи от къде чакаш пари, от коя държава и коя банка. Повечето български банки имат специфични споразумения с чуждите.

                            Коментар


                            • imat li nekuv site tia Monty ?

                              tks

                              Коментар


                              • ako превода ти е от Франция или Испания има едни преводи MONTY-много по евтини са от Western Union i Moneygram

                                Коментар

                                Working...
                                X