IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АКБ Корпорация ХАД (AKBHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Банев

    Коментар


    • хаха ще им светнат на някой хора крушките
      Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

      Коментар


      • ...

        Коментар


        • Vijte kakvo otkrih v www.jobs.bg.


          Директор за връзка с инвеститорите
          Ref.No 007
          Описание и
          Изисквания Висше образование, придимство - икономическо,
          добра конпютърна грамотност,
          добри организационни умения,
          комуникативност,
          отговорност

          Описание на длъжността:
          голяма холдингова структура, притежаваща множество акции на частни лица, търси да назначи Директор за връзка с инвеститорите
          Категория Администрация
          Тип Работа Пълен Работен Ден,
          Постоянна
          Ниво Средно управленско ниво
          Населено Място София / Област София - град / България
          Дата 11.04.2007
          Тип Free (безплатна)

          Лице за Контакт Галина Георгиева
          Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"

          Организация ХАД "АКБ Корпорация"
          Тип на
          Организацията Фирма / Организация

          Директно търсеща служители.


          Ne mu zavijdam na toia direktor, moje da si isiade niakoi boi ot investitorite.

          Коментар


          • Е, това се очакваше, още при учредяването им. Аз бях там. Бяха поканали даскалици още от началното им у-ще! И те се биеха в гърдите, колко надарени деца били, колко умни, предприемчиви,... и какви ли не вундеркинзи!! Тогава реших да не играя във фондове, а в конкретни предприятия. Предполагам не съм сгрешил.
            http://georgipiskov.blogspot.com

            Коментар


            • Какви са възможностите според вас да бъдат осъдени от акционерите и да се докаже източването?

              Коментар


              • Отврат! не мога да повярвам на тази наглост, не че не знаем и не сме чували и за други такива.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Егати наглеците, егати парвенютата.

                  Между другото не е само акционерите на АКБ Форес са обрали. Почти всичко които са купили са го източили като са завлекли кредитори, доставчици и служители.

                  Коментар


                  • През 1997г. над 100 хил. българи внесоха инвестиционните си бонове в приватизационен фонд "АКБ Форес". Сега, 10 години по-късно никой от тях не е видял и една стотинка дивидент, наследника на фонда AKBHL e изпразнен, а акциите му са едни от най-евтините на пазара. Ако някой от акционерите си задава въпроса защо се е получило така, има ли виновни и има ли вероятност те да бъдат наказани, смятам че интервюто по-долу ще му даде някои насоки на мислене. За непосветените обяснявам, че Евгения Генчева - Банева е отскоро съпруга на Николай Банев - учредител и основен собственик на активите на АКБ Форес. Ако пък някой акционер се чуди защо прокуратурата или другите държавни органи не се заинтересуват от това къде са отишли парите им, нека обърне внимание на последния отговор на госпожата.


                    Къде се отдавате на шопинг - в България или в чужбина?

                    - Пазарувам от Париж, Лондон, Рим, но напоследък от София, тъй като тук вече има много добри бутици като "Вижън", Emporio Armani. (...) Последната ни мания с моята приятелка (...) е да си купуваме лимитирани чанти и обувки на Lous Vuitton. Тръпката е не че са толкова скъпи, колкото, че е чест да се сдобиеш с тях.

                    Кой е най-големият финансов лукс, който сте си позволявали?

                    - Слабост са ми кожените палта, но с глобалното затопляне усещам, че ще се наложи да се преориентирам. (...) А най-скъпите неща, които мъжът ми ми купува, са колите. Фен съм на спортните автомобили. От две години карам черно Porshe Cayenne, толкова ми харесва, че вече втора година не искам да го сменям.

                    Колко голям е автопаркът ви?

                    - Имаме от всички нови джипове по един, Audi-та, Porshe-та, ML Mercedes, Maybach, наскоро си взехме Rover за планините.

                    Вече изпробвахте ли луксозната яхта, която получихте като сватбен подарък от кумовете ви - семейство Барбукови?

                    - О, да (...). Първият гост, който стъпи на яхтата, беше приятелката на премиера Елена Йончева. Сергей Станишев през това време се гмуркаше около Русалка, а понеже тя си беше навехнала крака от тенис, целия ден прекарахме заедно на яхтата ни. С Елена сме добри познати по фитнес линия, преди ходехме заедно в залата на Правителствена.

                    Скоро ще имаме и самолет, но това за голяма корпорация като нашата е по-скоро необходимост, отколкото лукс - пести време и нерви.



                    Евгения Банева, главен мениджър на курортен комплекс Русалка и съпруга на собственика на "АКБ Форес" Николай Банев, пред списание "Максимум"

                    Коментар


                    • ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от илян
                        БУЛЕВАРД ВИТОШКА НОМЕР 103 ЦЕЛИЯ НОМЕР Е НЕГОВО БАНЕВО
                        ТАМ Е НАЙ СИГУРНО ПОНЕ ША ГО ВИДИШ НА ЖИВО
                        To добре ,ама за 25 акции едва ли ще има повече от 20 лева дивиденти че да се разкарвам до София за тях ,ще намеря телефона на тоя номер
                        Мненията ми не са професионални и не представляват препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

                        Коментар


                        • БУЛЕВАРД ВИТОШКА НОМЕР 103 ЦЕЛИЯ НОМЕР Е НЕГОВО БАНЕВО
                          ТАМ Е НАЙ СИГУРНО ПОНЕ ША ГО ВИДИШ НА ЖИВО

                          Коментар


                          • Някой знае ли да каже къде им е офиса на АКБ- корпорация , че тука - http://www.fsc.bg/PNL_PF_holds_vpisani.htm е посочен телефон на който вече 2 дни не отговаря никой,а не съм от София.
                            Мненията ми не са професионални и не представляват препоръка за покупка или продажба на ценни книжа!

                            Коментар


                            • БАНЕВ Е ГЛУПАК С ТАЯ КЪЩА НА КИНОЦЕНТЪРА УТЕПА И НАЙ ГОЛЕМИТЕ ШАРАНИ ЕБАСИ ГЛУПАКА ОЩЕ ЕДНА ДВЕ ТАКИВА ЗДЕЛКИ И ВЛИЗАМ В АКБ ФОРЕСТЪРА

                              Коментар


                              • ...vsi4ko e pod kontrol s POLIMERI..
                                контрол един път - нема мърдане, братче

                                ..и най-вероятно новата звезда - Краси Космонавта. ..
                                Нетуер, искам да те помоля, ако има некакво развитие по космическата проблематика, да пуснеш инфо в темата СВИЛ. Имам предвид дружеството "СВИЛ", не глагола

                                Коментар

                                Working...
                                X