IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Финансова литература

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте търся да купя книгата на Сузан Леверман - Как и защо се случва успехът на борсата .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fackelmann17 Разгледай мнение
      Здравейте , търся да закупя Антикрехкост- Насим Талеб .
      На английски е лесна работа, но виж на български не мога да помогна

      Коментар


      • Здравейте , търся да закупя Антикрехкост- Насим Талеб .

        Коментар


        • Здравейте!
          Не съм убеден, че е тук мястото, но реших да споделя тази информация, защото отстъпките са ограничени във времето - до 02.11.2018 и 05.11.2018, а мисля, че книгите са подходящи за инвеститори (и кандидат такива) с различно ниво на познания и интереси. Отстъпките са 20, 50 и 77% и си заслужават.
          Трите книги са подходящи за различен тип хора, с различно ниво на финансови познания. Всяка от тях предлага знания, които ще ви направят успешен ивеститор.
          www.wavetrader.eu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            +1!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
              Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието
              Някой успя ли вече да я прочете и да сподели Ще се радвам да видя мнение на някой от безспорните форумавторитети като Jekata, Niki5, Чичо Уорън.

              Сега гледам, че миналата година "мистериозният" питал нещо - някой има ли мнение за "Цената на неравенството", защото и аз отдавна я гледам.
              hmm. на ква тематика?

              Barbarian at the Gates.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Кака Дечка Разгледай мнение
                Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието
                Някой успя ли вече да я прочете и да сподели Ще се радвам да видя мнение на някой от безспорните форумавторитети като Jekata, Niki5, Чичо Уорън.

                Сега гледам, че миналата година "мистериозният" питал нещо - някой има ли мнение за "Цената на неравенството", защото и аз отдавна я гледам.
                Определено би трябвало да е от полза тази нейна книга. Тя има и мъдри мисли за парите, като:Да имаш дупенце и да не правиш любов в него, все едно да имаш порше и да го държиш в гаража

                Коментар


                • Margin of safety

                  https://torontoinvestclub.files.word...-of-safety.pdf

                  Коментар


                  • Ходих вчера то Т Маркет, те там нали и книги продават, и какво да видя - "Психология на изобилието" с автор Наталия Кобилкина. Моля, не ме поправяйте защо пиша за книгата в тази тема, то е ясно, че финансите търсят изобилието
                    Някой успя ли вече да я прочете и да сподели Ще се радвам да видя мнение на някой от безспорните форумавторитети като Jekata, Niki5, Чичо Уорън.

                    Сега гледам, че миналата година "мистериозният" питал нещо - някой има ли мнение за "Цената на неравенството", защото и аз отдавна я гледам.

                    Коментар


                    • Здравейте,
                      Някой чел ли е "Цената на неравенството", и може ли даде мнение за нея.

                      Също така искам да попитам, някой може ли да препоръча някоя актуална икономическа книга, излязла на българския пазар.

                      П.П. Моля без коментари - "чети на английски" - чета на английски, но не е проблем да чета и на български. "Но то има думи, които ги няма на български, как разбираш текста", чувам следващия въпрос - като пише някоя глупост се ориентирам какво е било казано в оригиналния текст и последващо се ориентирам какво да разбирам

                      Благодаря
                      "Силата е нищо без контрол" ... не е Pirrelli

                      Коментар


                      • Ако искаш ксерокопие в pdf формат пиши на bld_89@abv.bg

                        Коментар


                        • Ако някой ще се подготвя за изпита CFSA и си търси учебниците нека пише, продавам комплект, почти неупотребявани

                          Коментар


                          • Учебник по инвестиции

                            Здравейте. Продавам учебника на Зви Боди - Инвестиции - ксерокопие, както и Мишкин - Теория на парите, банковото дело и финансовите пазари. Цена 70 лв. Който се интересува 0898 71 39 85 или на nocorr@mail.bg . Моля не ми пишете лс.

                            Коментар


                            • Финансова литература

                              Zastoto ima mnogo figuri i tablici, koito smqtam, 4e nima da izliazat dobre!

                              Коментар


                              • Финансова литература

                                Стига бе, тая книга е вече остаряла. А и преводът на места куца.

                                Коментар

                                Working...
                                X