IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tracking software / app

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от urindanger Разгледай мнение
    Доста старомодно ми се струва. А и за да е функционално предполагам си трябват сериозни познания.
    edit: което ме кара да потърся някой готов template...
    Старомодно, но извлеченията от банковите сметки се основават на този метод, така че май няма друг по-лесен и достъпен вариант

    Коментар


    • Доста старомодно ми се струва. А и за да е функционално предполагам си трябват сериозни познания.
      edit: което ме кара да потърся някой готов template...
      Last edited by urindanger; 02.06.2016, 21:58.

      Коментар


      • да ексел с импортване на данни, ти защо си против него
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Както Тони Робинс обича да казва - 'качествените въпроси водят до качествени отговори' , ще опитам да перефразирам питането си.

          Как точно следите инвестициите си назад във времето и водите ли подобна статистика.
          Каква част от портфейла са собствени капитали, каква част са изкаране от еди какво си и т.н.?

          Коментар


          • Tracking software / app

            Привет, използвате ли някаква програма за следена на наличните активи. Коя инвестиция каква доходност е донесла във времето и т.н. Нещо различно от екселска таблица или тефтер.

            Единственото което се доближава е personal capital , но още не мога да му схвана всички функции.

            Поздрави
          Working...
          X