IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Направо си го постни тук .....който иска да го прочете
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Благодаря за оценката но, някакъв фактор реши, че каквото дадох, не бива да бъде допуснато да го видите. Съответно, и не бе поместено.
      Мариян сигурно знае, защо но, аз смислен отговор не видях.
      Благодаря отново
      Ще се радвам и аз да го прочета на лични. Конспирациите винаги са привличали вниманието !
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        каквото дадох, не бива да бъде допуснато да го видите
        прати ми на лични да го видя

        на мен ще ми е интересно да го прочета ........... знам, че ще е нещо нестандартно и оригинално поне...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Благодаря за оценката но, някакъв фактор реши, че каквото дадох, не бива да бъде допуснато да го видите. Съответно, и не бе поместено.
          Мариян сигурно знае, защо но, аз смислен отговор не видях.
          Благодаря отново
          гениите никога не са били разбрани приживе и са недооценени ................. на мода винаги са хората-конфекция (малко знания, но за сметка на това знаят как да се продадат и пласират)...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            няма стари и нови .............. има интересни и безинтересни форумни герои

            ти също заслужаваш интервю, но ти си в категорията "оригиналност"

            чест и почитания
            Благодаря за оценката но, някакъв фактор реши, че каквото дадох, не бива да бъде допуснато да го видите. Съответно, и не бе поместено.
            Мариян сигурно знае, защо но, аз смислен отговор не видях.
            Благодаря отново

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              Като гледам тук, ми домиля за вас. Що така няма нови интервюта? Да не би всички стари да бяха допуснати?
              няма стари и нови .............. има интересни и безинтересни форумни герои

              ти също заслужаваш интервю, но ти си в категорията "оригиналност"

              чест и почитания
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Като гледам тук, ми домиля за вас. Що така няма нови интервюта? Да не би всички стари да бяха допуснати?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  няколко участници за да стане по-интересно
                  след интервютата на банковия служител и компютърния спец за да стане още по-интересно трябва да се включат МОНТИ, ташунко сапа, тони12345, -15% и Grosss например, но всички те бледнеят пред гения на Каро...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                    на последък няма интерюта...
                    https://www.theinvestorspodcast.com/...ionaire-moves/
                    Би било добре, ако Мариян или друг от Инвестор каже кои от участниците във форума са отказали интервюта. Имам предвид дали са поканили Равновесие, Биг Беър, Екуити прайвът и т.н.? Има доста знаещи и доказали се хора, които все още не са споделили опита си. Защо не се направят подобни интервюта и с хора от сайта - би било интересно и те да коментират от друга равнина дали имат акции, дали биха си купили и при какви условия. Срещал съм няколок пъти под статии, че Мариян например имал 1 акция оттук, 1 оттам. Та интересно е човек като него например, който е навътре в материята, да сподели какво прави с личните си финанси.
                    Last edited by 15%; 14.01.2017, 19:42.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • аз съм навит за още едно но искам ако може да включва soundcloud и да сме няколко участници за да стане по-интересно
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • на последък няма интерюта...
                        https://www.theinvestorspodcast.com/...ionaire-moves/
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                          Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота. Какво ни пука че ще загубим някакви си пари, при положение че накрая ще загубим живота си
                          "Влагаме в едно губещо предприятие, материалния живот, накрая всичко ще ни бъде отнето", казва един приятел. Дам, но все нещо трябва да правим. Иначе съгласен с теб и в тази част на коментара ти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                            Хазарта,нали казват някои хора,е зараза!!!Не ми се вярва някой да лупка само от любов към спорта!!!
                            Той затова лупка демото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              За интервюто отново казвам, че не съм аз човека, поне на този етап. Това е все едно да интеревюираш олимпийски шампиони /визирам досегашните интервюта/ и изведнъж да се пръкне такова със завършилия на 88-мо място в градското надбягване на Монтана примерно.
                              Ха сега обиди към Монтана . Че ти знаеш ли колко сме добри на 4х100 с препиятствия(салата)?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Загубата е част от играта, а не от печалбата. Загубата си е загуба.
                                Не е така друже Софиански. Алонсо много правилно го е написал. "Загубата е част от печалбата, така както смъртта е част от живота...". Ще ти припомня само следната изпитана, доказана и обрулена от житейските превратности максима:

                                "Никога не знаем какво печелим, когато губим и какво губим, когато печелим..."

                                Помисли върху това!
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X