IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моделът на Уорън Бъфет е лесен и достъпен дори за хора с 1 000 лв.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    това е приказка май ????
    Не реален факт от втора ръка (роднина на най-добър приятел)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      Мисля си, че моделът на Бъфет не е нещо трудно за копиране. Все пак той го е постигнал за цели 70 години инвестиционна дейност и с управление на чужди пари.

      Почти всеки обаче може да му копира модела в базовата част

      Описал съм защо тук

      http://zaparite.blogspot.com/2015/02/1-000.html

      Ето един пример от родната българска действителност, нещо като български малък Бъфет. Един работник в Плама Плевен се пенсионира около 1990 г. и продава апартамента си в Плевен, след което се преселва в Добруджа в селото на жена си. С парите от апартамента купува земя, започвайки от 60 лв. на декар. Събира над 1 000 дка, използвайки за покупките приходите си от ренти. Сега има активи на стойност над 1 500 000 лв. (цената на хилядата декара) и годишно получава само от ренти 100 000 лв. Всичко това без да е фермер, арендатор и т.н. Само от ренти. На печелившите честито

      Поздрави
      това е приказка май ????

      Коментар


      • Моделът на Уорън Бъфет е лесен и достъпен дори за хора с 1 000 лв.

        Мисля си, че моделът на Бъфет не е нещо трудно за копиране. Все пак той го е постигнал за цели 70 години инвестиционна дейност и с управление на чужди пари.

        Почти всеки обаче може да му копира модела в базовата част

        Описал съм защо тук

        http://zaparite.blogspot.com/2015/02/1-000.html

        Ето един пример от родната българска действителност, нещо като български малък Бъфет. Един работник в Плама Плевен се пенсионира около 1990 г. и продава апартамента си в Плевен, след което се преселва в Добруджа в селото на жена си. С парите от апартамента купува земя, започвайки от 60 лв. на декар. Събира над 1 000 дка, използвайки за покупките приходите си от ренти. Сега има активи на стойност над 1 500 000 лв. (цената на хилядата декара) и годишно получава само от ренти 100 000 лв. Всичко това без да е фермер, арендатор и т.н. Само от ренти. На печелившите честито

        Поздрави
      Working...
      X