IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиция в облигации вместо в депозит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
    Събирате се на една маса заедно с правителството, останалите облигационери и разни други заинтересовани и правите нова прическа на дълга.
    По-скоро правителството , а ти ядеш бахура.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
      btw: Кво става ако обявят мораториум по плащанията, гориш ли с облигациите или след време пак ще са ти длъжници и все пак ще си ги получиш?
      Събирате се на една маса заедно с правителството, останалите облигационери и разни други заинтересовани и правите нова прическа на дълга.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
        Доста добра оферта, бих искал да си купя, някой знае ли как и от къде мога?

        btw: Кво става ако обявят мораториум по плащанията, гориш ли с облигациите или след време пак ще са ти длъжници и все пак ще си ги получиш?
        Никога не бих купил такива облизвации, давайки заем на изроди, които избиват собственият си народ, пък ако ще и 200% лихва да ми дават.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
          Добра възможност за рисковите играчи

          Лихвата по украинските облигации надхвърли 50%
          http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/12..._nadhvurli_50/
          Доста добра оферта, бих искал да си купя, някой знае ли как и от къде мога?

          btw: Кво става ако обявят мораториум по плащанията, гориш ли с облигациите или след време пак ще са ти длъжници и все пак ще си ги получиш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Не го заяждам бе човек, просто не следях пазара и не знам дали се е изпълнила. А ако не се е, както ти казваш, не мога да разбера защо не си я купи на пазар /което е доста долно според мен/.
            Няма нищо, Процентов и Оракулов: нямах време да я сваля, защото тия дни – доста работа – знаете как е края на годината – доста хора искат да прецакат г-на Горанов – но ще я махна като имам време и ще си я купя заедно със следващата партида, защото мисля да купя поне още малко атерки.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение
              Браво,точно се чудя къде да си загубя парите!
              Точно там няма да си ги загубиш

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                Добра възможност за рисковите играчи

                Лихвата по украинските облигации надхвърли 50%
                http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/12..._nadhvurli_50/
                Браво,точно се чудя къде да си загубя парите!
                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                  стига си го заяждал 15%
                  то неговата бройка си седеше и днес самотно на бида....ама кой да се излъже за нея...все пак има надежда-ако не сега...то след дивидента......може би
                  Не го заяждам бе човек, просто не следях пазара и не знам дали се е изпълнила. А ако не се е, както ти казваш, не мога да разбера защо не си я купи на пазар /което е доста долно според мен/.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Импе, какво стана със "златната" акция при Атерата? Дадоха ли ти и ако не защо просто не я купиш на пазар?
                    стига си го заяждал 15%
                    то неговата бройка си седеше и днес самотно на бида....ама кой да се излъже за нея...все пак има надежда-ако не сега...то след дивидента......може би

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Хе-хе: трудно доста хора ще купуват жабешки облизвации, защото те са малко бройки. А на мен днес ми пъкна втората лихва – 12% годишна лихвица – това е хубаво.
                      Импе, какво стана със "златната" акция при Атерата? Дадоха ли ти и ако не защо просто не я купиш на пазар?
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                        Защо ще си играеш с огъня в България? Доста хора купуват жабоци, ама ако твърдо си решил облигации защо не погледнеш гръцките? Без препоръки.
                        Хе-хе: трудно доста хора ще купуват жабешки облизвации, защото те са малко бройки. А на мен днес ми пъкна втората лихва – 12% годишна лихвица – това е хубаво.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Добра възможност за рисковите играчи

                          Лихвата по украинските облигации надхвърли 50%
                          http://www.dnevnik.bg/biznes/2014/12..._nadhvurli_50/

                          Коментар


                          • Може, но аз предпочитам депозитчето. Може би вече ставам старамоден

                            Коментар


                            • колега повечето държави нищо не връшат . примерно в България е 5% данък дивидент и се удържа от източника .на чужденците нищо не им връщат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                ама то се обезмисля бе колега .колко е ставката в зимбабве. то като там върнат 10% и ти тука платиш 10% кво кяриш
                                Идеята ми беше, че през фонд не плашаш никакви данъци и таксата за управление в голяма част се избива само от тази разлика. Да не говорим за администрацията и работата коята поемаш при връщане на данъци.

                                Коментар

                                Working...
                                X