IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пирамиди, фараони и балъци за милиони

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=8228

    За 500 лева никой нищо ценно не може да те научи за борсата.

    Реално ценото знание да знаеш кое на колко е точно и защо струва стотици хиляди левове а цялото знание да знаеш почти всичко на колко трябва да бъде е един милион лева.

    И каква е тая измислена работа, ами ако акциите ти не мръднат с месеци нали ще пукнеш
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Здравейте приятели!
      Мнението не е препоръка за търговия.

      Коментар


      • Ето ги поредните юнаци, достойни кандидати за тая тема:

        ГДБОП удари брокери - пирати
        Сряда, 14 Декември 2011

        Служители на ГДБОП пресякоха незаконно използване на бизнес софтуер и компютърни програми, съобщиха от МВР. С акцията са предотвратени щети за държавния бюджет за стотици хиляди левове. Над 100 хиляди лева пък са щетите за правоносителите от Сдружението на издателите на бизнес софтуер.
        Спецоперацията е проведена в офиси на фирма в центъра на столицата. Установено е, че чрез пиратския софтуер българско дружество, представител на канадска компания, извършвало нелегална борсова търговия с акции, облигации и други ценни книжа на редица световни борси.

        В продължение на години фирмата управлявала нерегламентирани финансови парични потоци, а собствениците й - канадските граждани Р.Х. (32 г.) и П.Н. (34 г.), са реализирали огромни приходи. Кандидатите за работа във фирмата преминавали задължителен курс на обучение по борсова търговия на три нива, за което плащали 850 лв. След завършването на курса, те депозирали 300 долара „гаранция срещу загуби" и 180 долара всеки месец такса за използване на „търговския софтуер" на дружеството.

        Освен това, служителите на фирмата се подписвали на трудови договори с канадската компания, които по същество нямат правна стойност в България. Изяснено е, че в резултат на престъпната дейност бюджетът на държавата е ощетен със стотици хиляди левове, тъй като липсва каквато и да е финансово-счетоводна отчетност на дружеството. .......................

        ГДБОП удари брокери - пирати

        А ето какво пишат хората за тая фирма още преди година:

        Риам Венчърс ООД

        Пешка, това го разбирай като "Думам ти дъще - сещай се снахо" ..... Да не те потърсят и теб изнервени "обучени" от теб трейдъри .....
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Петър Караиванов
          Факт е и че се оказах прав макар и постфактум след като Дянков обяви за тайното съглашателство между Орешарски и Искров и наливането на 1 милиард лева в една частна банка без обезпечения.
          Где е отишъл той в крайна сметка?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram
            globalmarkets
            започнаха да ни звънят в офиса от 2-3 седмици. Баща ми понеже любезен ги изслушал веднъж и изглежда ни е вкарал техния 'вип' лист с канарчета.
            звъни един юнак надъхан направо се едно гледам бойлер рум.. един смях ме напушва обаче го играя канарче.. послушах послушах ...оня като латерна.
            накрая го уведомих пича, че ще пусна официално оплакване в КФН и заглъхнаха!

            наистина тия писарушки в КФН не знам кво работят .. освен да гонят Пепи Караиванов (е той си го търсеше тогава покрай банките)
            Незнам дали съм си търсил нещо,но е факт че сами прекратиха там каквото бяха започнали срещу мен. Факт е и че се оказах прав макар и постфактум след като Дянков обяви за тайното съглашателство между Орешарски и Искров и наливането на 1 милиард лева в една частна банка без обезпечения.

            Факт е обаче, че казусът "Globalmarkets" също влиза в полезрението ми. Но няма никакво законово основание те да не си търсят клиенти по този начин. Жалко но факт - такъв е закона. Това обаче не ми пречи да ги захапя след Великден.

            Коментар


            • globalmarkets
              започнаха да ни звънят в офиса от 2-3 седмици. Баща ми понеже любезен ги изслушал веднъж и изглежда ни е вкарал техния 'вип' лист с канарчета.
              звъни един юнак надъхан направо се едно гледам бойлер рум.. един смях ме напушва обаче го играя канарче.. послушах послушах ...оня като латерна.
              накрая го уведомих пича, че ще пусна официално оплакване в КФН и заглъхнаха!

              наистина тия писарушки в КФН не знам кво работят .. освен да гонят Пепи Караиванов (е той си го търсеше тогава покрай банките)
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould
                Първоначално изпратено от markov
                Като заговорихме за практиката да звънят по телефоните и да те убеждават да направиш инвестиция в Американски акции с печалба според анализаторите им поне 30% за три месеца да попитима чувал ли е някои за тая компания и какви са резултатите от дейността и:
                http://www.globalmarkets.bg/
                В сайта им пише че са инвестиционен посредник създаден през 2008 г., притежаващ лиценз, издаден от Комисията за Финансов Надзор.
                Но в списъка не ги намирам http://www.fsc.bg/go.idecs?i=4226
                Тези по едно време ми звъняха поне всяка седмица по веднъж. Бяха нападнали и жена ми. Чува се шум сякаш се обаждат от Нюйоркска фондова борса може и да не са измамници, но подобна агресивна кампания нерви.
                Да и при мен беше такава историята, звъняха ми поне 3-4 пъти всяка седмица. Така и не получих ясно обяснение от къде ми е взет телелефонния номер.
                Някакъв човек ми обясняваше как трябва да правим пари заедно , и да съм инвестирал в никому неизвестен производител на фотоволтайчни понели в САЩ , което ще ми донесяло печалба от 30 до 45 % в рамките на следващите три месеца според тяхните анализатори.
                Междувременно в телефона се чуваше някаква гръчка около него, все едно от пода на някоя борса в САЩ...общо взето останах с впечатление че ми се играе някъкъв театър.
                Може и да са читави и коректни но тоя начин на директен маркетинг определено ми светва червената лампичка да бягам надалеч.........
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • именно приемаите го така фирмите които правят пари не ви искат парите щото не им се дели и трябва да се отчитат публично пред външни хора какво са търгували как са го търгували защо са го търгували... което е свързано с мого главоболия пък фимрите които неправят се скъсват да званят туко излъгали някои
                  mWPCloud.com

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov
                    Като заговорихме за практиката да звънят по телефоните и да те убеждават да направиш инвестиция в Американски акции с печалба според анализаторите им поне 30% за три месеца да попитима чувал ли е някои за тая компания и какви са резултатите от дейността и:

                    http://www.globalmarkets.bg/

                    В сайта им пише че са инвестиционен посредник създаден през 2008 г., притежаващ лиценз, издаден от Комисията за Финансов Надзор.
                    Но в списъка не ги намирам http://www.fsc.bg/go.idecs?i=4226
                    Точно от фирма с такова или подобно име са звънили на телефоните на много мои познати и приятели и не казват откъде им имат данните и номерата на GSM-ите!!!??? ставало е дума за инвестиции в акции, злато, форекс... странна работа!

                    Допускам, че може да са и някаква ментраджии с подобно име, но тогава освен КФН и Прокуратурата трябва да пита откъде имат данните нахора и то все с платени данъци или малък, но печеливш бизнес. имам доста безработни и бедни приятели, на които никой не звъни...
                    По телефона се лъже като за световно и НЕ ОСТАВАТ ДОКАЗАТЕЛСТВА!!!

                    Хората са все от София или работят в София - отнякъде май има изтичане на лични данни.... адвокат, инженер, търговец на коли са моите познати и приятели, на които е позвънявано.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov
                      Като заговорихме за практиката да звънят по телефоните и да те убеждават да направиш инвестиция в Американски акции с печалба според анализаторите им поне 30% за три месеца да попитима чувал ли е някои за тая компания и какви са резултатите от дейността и:
                      http://www.globalmarkets.bg/
                      В сайта им пише че са инвестиционен посредник създаден през 2008 г., притежаващ лиценз, издаден от Комисията за Финансов Надзор.
                      Но в списъка не ги намирам http://www.fsc.bg/go.idecs?i=4226
                      Тези по едно време ми звъняха поне всяка седмица по веднъж. Бяха нападнали и жена ми. Чува се шум сякаш се обаждат от Нюйоркска фондова борса може и да не са измамници, но подобна агресивна кампания нерви.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Като заговорихме за практиката да звънят по телефоните и да те убеждават да направиш инвестиция в Американски акции с печалба според анализаторите им поне 30% за три месеца да попитима чувал ли е някои за тая компания и какви са резултатите от дейността и:

                        http://www.globalmarkets.bg/

                        В сайта им пише че са инвестиционен посредник създаден през 2008 г., притежаващ лиценз, издаден от Комисията за Финансов Надзор.
                        Но в списъка не ги намирам http://www.fsc.bg/go.idecs?i=4226
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Даррко = Bullgarian tradin group
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • И в крайна сметка никой ли не знае юридическото лице под което са регистрирани (бившите?) Даррко?

                            Коментар


                            • Пирамиди, фараони и балъци за милиони...........

                              А каква е причината за тяхното съществуване ??? - АЛЧНОСТ !!!
                              Няма нищо по просто от тези 2 неща - големи Обещания и големи Очаквания. Винаги обаче този който обещава е с 1 обиколка преднина пред очакващия !

                              Коментар


                              • Ясно.
                                Еми мойте хора си изкарват парите, но това естествено става, като са изкарали повече пари за фирмата.
                                Бая банки и фондове фалираха по ред други причини, сметам знаеш.
                                А и явно за да инвестираш, трябва да разбереш името на фонда или фондовете, чиито пари въртят, и оттам.
                                Първоначално изпратено от GGeko
                                За сега не смятам да вкарвам нищо пред да разбера повече за операцията им. Какви са им оборотите, колко са изкарали примерно миналата година.
                                Чесно казано съм скептичен към идеята, че изкарват парите си с трейдинг, имайки в предвид, че някои от най-гоемите банки и фондове фалираха, а някаква такава операция в Люлин успява да генерира печалби. И за това съм любопитен да науча повече за тях - но и това явно не е толкова лесно

                                Коментар

                                Working...
                                X