IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето лорда е друга бира - милионер от недвижими имоти, така вече одобрявам! При него активите не всички са мъртви
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
      Прав си за доста голяма част от нещата, само че повечето хора като мен не виждат идеи за перспективен бизнес или виждат, но не могат да ги реализират, или пък не биха се отказали от хубава работа, за да рискуват...
      Тогава почваш да се чудиш жилище ли, земеделска земя ли, акции ли, депозит ли и така поставени нещата жилището изглежда ОК. Още повече то си е имот... някаква форма на инвестиция (с много условности).

      Ако трябваше да взимам кредит обаче щях да живея под наем...
      Вече на депозитния пазар е екзотика лихва от над 6%, а тази доходност си докарвам с лекота от НИ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
        което ме навежда на мисълта, че анкетата не е направена като хората. За това явно още не съм я попълнил - не мога да си намеря моя отговор сред опциите
        Според мен много ти ляга втория отговор..., както и на повече от половината форум.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          И аз ако искам мога да си купя жилище, но НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ (може да купя с цел да отдавам под наем, и след 5 години например да го продам, но това вече си е чиста инвестиция). Ще си направя парите първо х5, х10 и тогава пак ще мисля дали да си купя, защото това е заличаване на много голяма част от възможностите, на някои за цял живот.
          Всеки си има приоритети - ти искаш да имаш къде да живееш, нищо че преди това не си живял на улицата, аз искам пари...
          Аз отлагам за бъдеще време това, което мога да направя сега. Но в бъдеще ще мога да направя и това което съм отложил днес, и да продължа напред...
          Само че много малко хора мислят като мен. А и аз не бедя никой - "живей сега, не утре" е най-голямото послание на съвременния свят. То е направено с цел де. Щото тия дето искаме да живеем утре а не сега, трябва от някъде да го вземем това утре, то е точно от тези които искат да живеят сега
          Прав си за доста голяма част от нещата, само че повечето хора като мен не виждат идеи за перспективен бизнес или виждат, но не могат да ги реализират, или пък не биха се отказали от хубава работа, за да рискуват...
          Тогава почваш да се чудиш жилище ли, земеделска земя ли, акции ли, депозит ли и така поставени нещата жилището изглежда ОК. Още повече то си е имот... някаква форма на инвестиция (с много условности).

          Ако трябваше да взимам кредит обаче щях да живея под наем...

          Коментар


          • което ме навежда на мисълта, че анкетата не е направена като хората. За това явно още не съм я попълнил - не мога да си намеря моя отговор сред опциите
            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
            не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VP Разгледай мнение
              Ами аз съм от тези 19%... Кое са мъртви активи... някои хора трябва да живеем някъде Сигурно си прав, че не всеки гледа на сделката си като на ивестиция, но 100% всеки гледа да не се прецака плащайки повече от необходимото, което си г/д като при инвестиция
              И аз ако искам мога да си купя жилище, но НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ (може да купя с цел да отдавам под наем, и след 5 години например да го продам, но това вече си е чиста инвестиция). Ще си направя парите първо х5, х10 и тогава пак ще мисля дали да си купя, защото това е заличаване на много голяма част от възможностите, на някои за цял живот.
              Всеки си има приоритети - ти искаш да имаш къде да живееш, нищо че преди това не си живял на улицата, аз искам пари...
              Аз отлагам за бъдеще време това, което мога да направя сега. Но в бъдеще ще мога да направя и това което съм отложил днес, и да продължа напред...
              Само че много малко хора мислят като мен. А и аз не бедя никой - "живей сега, не утре" е най-голямото послание на съвременния свят. То е направено с цел де. Щото тия дето искаме да живеем утре а не сега, трябва от някъде да го вземем това утре, то е точно от тези които искат да живеят сега
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                [SZE="5"][SIE="4"][COOR="Red"] Старшинка, не може всички да са толкова мъдри като теб ..... и да купуват и да купуват имоти... кредити
                [/COOR][/SZE][/SZE]
                Който купил, купил......теб, обаче какво те притесняват кредитите като не получаваш такива?

                Коментар


                • Ами аз съм от тези 19%... Кое са мъртви активи... някои хора трябва да живеем някъде Сигурно си прав, че не всеки гледа на сделката си като на ивестиция, но 100% всеки гледа да не се прецака плащайки повече от необходимото, което си г/д като при инвестиция

                  Коментар


                  • Освен ако не са го купили с цел инвестиция, в което се съмнявам че дори и 5-6% от тия почти 19 са направили
                    Ех, мъртви активи, мъртви активиии
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • почти 19% са си купили наскоро. Т.е. или са взели ипотека и са се заробили за цял живот, или са си изхарчили последните спестявания, което е заробване за 75% от живота
                      The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                      не е препоръка

                      Коментар


                      • Не искам
                        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Същата работа, ако са малко повече парите и проблем - дават те дребни суми, я им дай чувствителна за банката им сума да видим. Аз съм подвел хора, които като продават акции на сток пазара или купуват цената им се движи яко, те банкерката така ще я изпържат че да стяга куфарите за юар.Нямате си на идея за какви прости и безпринципни хора става въпрос - тия бангстери.Един тиквеник им е заложил хотел с 50 стаи супер лукс в наш курорт за 7 000 000 лв., сметни по колко пари е стаята - сингапурска цена в наш курорт направо.Тоя е изнесъл плячката в Мекедония и Сърбия, ето откъде им придойдоха на сърбите инвестиции и ми разправя тези да си търсели парите от тази ненормалната тук. Ти ми говориш за лихви пък тя прави пробни оферти да върнели половината пари на онези само - дават лихви ! кой казва дават !
                          Тези са културни хора, ама знам има едни наливачи на пари в БГ с пари с петролен произход и ми е много любопитно, когато разберат че са се гръмнали какво ще стане.
                          Ле-ле тия дето си ги подвел сигурно са абсолютно неграмотни.В противен случай щаха да са прочели поне една от супер прогнозите ти и нямаше да си ги подвел
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • И цените на жилищата падали, щото било по ценно парите да ги дадеш на бангстери за лихви. Абсурд !
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • LuckyYou

                              Същата работа, ако са малко повече парите и проблем - дават те дребни суми, я им дай чувствителна за банката им сума да видим. Аз съм подвел хора, които като продават акции на сток пазара или купуват цената им се движи яко, те банкерката така ще я изпържат че да стяга куфарите за юар.Нямате си на идея за какви прости и безпринципни хора става въпрос - тия бангстери.Един тиквеник им е заложил хотел с 50 стаи супер лукс в наш курорт за 7 000 000 лв., сметни по колко пари е стаята - сингапурска цена в наш курорт направо.Тоя е изнесъл плячката в Мекедония и Сърбия, ето откъде им придойдоха на сърбите инвестиции и ми разправя тези да си търсели парите от тази ненормалната тук. Ти ми говориш за лихви пък тя прави пробни оферти да върнели половината пари на онези само - дават лихви ! кой казва дават !
                              Тези са културни хора, ама знам има едни наливачи на пари в БГ с пари с петролен произход и ми е много любопитно, когато разберат че са се гръмнали какво ще стане.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Искам да изкупя всички жилища които са за продан в столицата и в големите градове, пари не ми трябват защото жилища които да не са поне по 2 пъти ипотекирани на две различни банки няма и са възбранени, пък банките ще се разберат кой да продава след мноого време. Една банкерка има да ми дава доста пари и ми казва, че нея я устройвало да не ми връща тези пари..мен пък ме устройва да се гръмне. На такива пари не давайте, че много са прилепчиви..те всички бамки са такива.Слагат големи лихви, и аз и слагам на тази супернаказателни лихви и ще и взема нещо..проблема е че тя нищо няма.
                                Ха, честито на всички които са си дали пари в банките като мен !
                                Ти си дал пари на банкерка, не на банката. Ако беше дал пари на банката, тя щеше да ти е платила и лихвата до сега. В момента, поне, няма банка, която да не си плаща депозитите, и лихвите по депозитите
                                The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                                не е препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X