IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Веск Разгледай мнение
    Съотношението цена-наем в София си е добро. Отдаването под наем е лесно. Града расте и е с перспективи за растеж за сметка на цялата друга България. Въпрос на локация. Мисля да продавам в ПРОВИНЦИЯТА и да купувам в София. Не се майтапя. Нямам как да спася имотите извън София, някои курорти и Черноморието от обезценка така, че е редно да се оттървам от такива лека - полека. Ликвидирам влоговете, връщам малко заем за инвестиция във Варна и после ще обърна поглед към столицата. По-добре е да си оптимист.
    София, но и Черноморието ще расте дългосрочно. Един много костелив орех е учудващо и Стара Загора. Там някакси си докарват заетост и дори демографията не е съвсем катастрофална. Тези заралии са голяма работа, особено заралийките!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
      Записвам си! Имам те за разумен човек
      Ако може и как ще се отрази на имотите в София, че ще купувам явно.
      Имотята у София не ме интересуват имам си.Дори мисля да продам едно дворно място щото не ми трябва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        ...Акциите в момвнта са най голямата измама и балон.До година година и половина балона ще се пукне и всичко ще се сгромоляса.Щатите и Западна Европа са фалирали и задлъжняли до безумни нива.Запомни хубаво какво съм ти написал след време ще си говорим пак...
        Записвам си! Имам те за разумен човек
        Ако може и как ще се отрази на имотите в София, че ще купувам явно.

        Коментар


        • Не искам. За какво ми е?
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            че ти ако знаеш какви хора си заминаха заради дървени философствания от типа равновесни тънки манипулацийки... и то без да има модератори .. бедна ти е фантазията. Значи грубо казано отличник по литература не може да е отличник по математика. По причина, че "позорно" е просто за истински математикът, да е отличник-литератор и да губи концентрация от много приказки . Това което се случва на борсата е извън кръжока по художествена самодейност все пак !!!
            О Прецаканото, ми права си. Определено това което се случва на борсата е извън кръжока по художествена самодейност. Отличниците и по литература и по математика се справяме добре, други си остават прецакани.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Хахахаха - знаеш ли може да потърсиш парцели на луната - все някой продава още - мисля че си точния човек да се възползва от необятните възможности на единствения ни естествен спътник с достатъчно голяма територия.
              Аз продавам парцел на Луната и много евтино. Лукс, локация, комуникации, всички екстри - здравно заведение, детски заведения, много бързо развиващ се район с големи перспективи, в същото време тихо място и чист въздух без много трафик, подходящо е и за дългосрочно или краткосрочно отдаване, възможно е разделяне и надстрояване, има разработен план, ПУП, обаче да те предупредя имам много оферти, така че дай повечко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Веск Разгледай мнение
                Съотношението цена-наем в София си е добро. .
                Хахахаха - знаеш ли може да потърсиш парцели на луната - все някой продава още - мисля че си точния човек да се възползва от необятните възможности на единствения ни естествен спътник с достатъчно голяма територия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Веск Разгледай мнение
                  Съотношението цена-наем в София си е добро. Отдаването под наем е лесно. Града расте и е с перспективи за растеж за сметка на цялата друга България. .
                  Не,София не разте.Много от знаещите се изнасят в чужбина,много бачкатори се върнаха в провинцията.За наемите-тези дни приятел отдаде двустаен в кв.Ив.Вазов/до Южния парк/за 500лв на месец и то със зор /подмени дограми,ел.уреди.../-на чужденци.До сега 6г. вземаше по 650лв......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Веск Разгледай мнение
                    Съотношението цена-наем в София си е добро. Отдаването под наем е лесно. Града расте и е с перспективи за растеж за сметка на цялата друга България. Въпрос на локация. Мисля да продавам в ПРОВИНЦИЯТА и да купувам в София. Не се майтапя. Нямам как да спася имотите извън София, някои курорти и Черноморието от обезценка така, че е редно да се оттървам от такива лека - полека. Ликвидирам влоговете, връщам малко заем за инвестиция във Варна и после ще обърна поглед към столицата. По-добре е да си оптимист.
                    Добро = 3% доходност преди данъци.
                    Не, мерси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Веск Разгледай мнение
                      По-добре е да си оптимист.
                      Най-добре е да си машинист

                      Вървят си оптимист, песимист и реалист по релсите в тунела на влака и що да да видят?
                      Оптимистът вижда светлина в края на тунела.
                      Песимистът вижда просто един безкраен тунел.
                      Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващ се влак.
                      А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите.

                      Коментар


                      • Естествено

                        Съотношението цена-наем в София си е добро. Отдаването под наем е лесно. Града расте и е с перспективи за растеж за сметка на цялата друга България. Въпрос на локация. Мисля да продавам в ПРОВИНЦИЯТА и да купувам в София. Не се майтапя. Нямам как да спася имотите извън София, някои курорти и Черноморието от обезценка така, че е редно да се оттървам от такива лека - полека. Ликвидирам влоговете, връщам малко заем за инвестиция във Варна и после ще обърна поглед към столицата. По-добре е да си оптимист.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
                          Не, нИща!
                          Аз искам да си купя 3 къщи на пъпа на света у село Радомир + всички кокошкарници на оня пристрастен към алкохола шапкар У село Слатина

                          Коментар


                          • Не, нИща!

                            Коментар


                            • Македония

                              Както в България така и в Македония спада на цените в столицата е най-малък.
                              Вярно, че в Скопие много по-малък предвид факта, че там изобщо не е имало балонизиране и такова масово строителство като тук.

                              http://www.focus-news.net/news/2014/...ri-godini.html
                              Last edited by Бедният landlord; 20.08.2014, 14:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                че ти ако знаеш какви хора си заминаха заради дървени философствания от типа равновесни тънки манипулацийки... и то без да има модератори .. бедна ти е фантазията. Значи грубо казано отличник по литература не може да е отличник по математика. По причина, че "позорно" е просто за истински математикът, да е отличник-литератор и да губи концентрация от много приказки . Това което се случва на борсата е извън кръжока по художествена самодейност все пак !!!
                                Никога не забравяй че философията е царицата на науките

                                Коментар

                                Working...
                                X