IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
    Пич, едно е вода( демек дъждовна) от канализациата друго е фекални води. В този район всичко е на канализационни ями
    добре, ще поясня. "дъждовната вода" се вливаше в рекичките от канализационна тръба. под налягане, в определени часове и при липса на всякакъв дъжд.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      на планина може

      като каза за фекалиите, сетих се, че като бях на паралиа катерини, там имаше няколко 'рекички" които се вливаха в морето. на самия плаж.
      за който не е ходил, това селище има около 1 500 постоянни жители и квартири по груба моя сметка за около 15-20 хиляди легла.
      та в тия рекички на няколко пъти видях как св влива вода от канализацията...
      Пич, едно е вода( демек дъждовна) от канализациата друго е фекални води. В този район всичко е на канализационни ями
      Last edited by Mito Karamitov; 07.10.2015, 08:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
        Не е проблем. Само че къде на почивка в БГ - на морето с лайната ли ... ?
        на планина може

        като каза за фекалиите, сетих се, че като бях на паралиа катерини, там имаше няколко 'рекички" които се вливаха в морето. на самия плаж.
        за който не е ходил, това селище има около 1 500 постоянни жители и квартири по груба моя сметка за около 15-20 хиляди легла.
        та в тия рекички на няколко пъти видях как св влива вода от канализацията...
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
          И що ми е в София, когато мога по други европейски градове, за същите пари да си купя. Проблема ми е с постоянната работа там, и да си идвам само на почивка в в България.
          Не е проблем. Само че къде на почивка в БГ - на морето с лайната ли ... ?

          Коментар


          • твоят коментар ......

            Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
            И що ми е в София, когато мога по други европейски градове, за същите пари да си купя. Проблема ми е с постоянната работа там, и да си идвам само на почивка в в България.
            е от сорта :

            въпрос : как се казваш ???
            отговор : времето е студено
            ----------

            ако не искаш да купиш в БГ ..защо напомняш за себе си

            ние сме спокойни , че си добре
            .
            .
            .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
              И що ми е в София, когато мога по други европейски градове, за същите пари да си купя. Проблема ми е с постоянната работа там, и да си идвам само на почивка в в България.
              Aми ако ще си идваш само на почивка наистина ще бъде глупаво да си купиш в София.Компромисният варянт е около София но не съм уверен,че и този е правилния
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola_D Разгледай мнение
                И що ми е в София, когато мога по други европейски градове, за същите пари да си купя. Проблема ми е с постоянната работа там, и да си идвам само на почивка в в България.
                прочетох 2-3 пъти докато се уверя, че разбирам какво си написал.

                мисля, че сам си си отговорил с това изречение "Проблема ми е с постоянната работа там"

                накратко, ако не живееш или нямаш намерение да живееш в софия, най-добре не си купувай.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от green hawk Разгледай мнение
                  на апартаменчета у Софето (термин на тарикатите с бели чорапи)

                  лошото е ,че няма да е на 200 евро/кв

                  няма и да е на 800 евро/кв

                  ще е на Повече евро/кв
                  И що ми е в София, когато мога по други европейски градове, за същите пари да си купя. Проблема ми е с постоянната работа там, и да си идвам само на почивка в в България.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                    Хахахах, да не те изключат до тогава
                    АБЕ МИТЕ, МОЖЕ ЛИ ТАКА!!! Да причиниш такова нещо на горката старица само и само за да купиш на безценица някой ден, от лакомия!

                    http://www.blitz.bg/news/article/365954
                    ЕЕЕЕ Лорде не съм толкова жесток бе

                    Аз само чакам на гюме дет се вика - тоя Шишо Бакшишо ми петни името

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                      Кашониеров, има и такива които чакат - точка 2 горе

                      Те накрая бая ще купят а ти можеш да си пишеш глупости на воля
                      Хахахах, да не те изключат до тогава
                      АБЕ МИТЕ, МОЖЕ ЛИ ТАКА!!! Да причиниш такова нещо на горката старица само и само за да купиш на безценица някой ден, от лакомия!

                      http://www.blitz.bg/news/article/365954
                      Last edited by Lord XXXI-ви; 06.10.2015, 16:26.
                      имотеца хляб и вода не иска.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                        ВСИЧКИ ИСКАТ, ПОВЕЧЕТО НЕ МОГАТ

                        Кашониеров, има и такива които чакат - точка 2 горе

                        Те накрая бая ще купят а ти можеш да си пишеш глупости на воля

                        Коментар


                        • ВСИЧКИ ИСКАТ, ПОВЕЧЕТО НЕ МОГАТ
                          имотеца хляб и вода не иска.

                          Коментар


                          • никой не може да те накара да купиш

                            Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                            Е такива като тези долу ще платят цената - това ти е таргета и на теб Пиле

                            Няма логика да купиш коптор точно преди Потопа

                            http://dnes.dir.bg/news/psihini-razs...-20208463?nt=4
                            Тарикатите от отбора на КТБ..........също изчакваха Потопа......
                            имам познат , на когото казваш директно: .."не тичай там където тичат Всички."

                            .
                            там няма мозък , има Алчност и ще плачеш...но той обаче - умен , ИТ инженер ....и ми отговаряше:

                            тая глава знаеш ли какви сложни логически дефиниции пише ??
                            не се безпокой за мен , всичко е под контрол

                            **************
                            не съм го срещам скоро , да го питам още ли нещата са под контрол ??!!
                            .
                            .
                            .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                              защото я четеш от ляво на дясно

                              друга е "технолията" за четене на новини в делови медии

                              така я четат ТЕЗИ : ....http://m.profit.bg/news.php?id=67659

                              а сте в един отбор Сега..и ще сте "заедно" и в катрана

                              ***********

                              виж резултатите от Анкетата ...
                              лошото е ,че голяма част от Първата група са Купили вече..

                              а такива като теб ще платят заради техните Ниски цени
                              Е такива като тези долу ще платят цената - това ти е таргета и на теб Пиле

                              Няма логика да купиш коптор точно преди Потопа

                              http://dnes.dir.bg/news/psihini-razs...-20208463?nt=4

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                                защото я четеш от ляво на дясно

                                друга е "технолията" за четене на новини в делови медии

                                така я четат ТЕЗИ : ....http://m.profit.bg/news.php?id=67659

                                а сте в един отбор Сега..и ще сте "заедно" и в катрана
                                Пиле, озверяло Пиратско аз не съм в стадото и то го знаеш

                                Коментар

                                Working...
                                X