IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Как мислиш: "пенсионното" осигуряване, което ти рекламираш - дали не е вид рента?

    Подобна рента може да имаш и много години, преди да си достигнал пенсионна възраст!

    Т.е. - не са само българите, които "лежат на рента" - както ти се изразяваш.

    Всеки търси доход от активите, които притежава!

    Тук става дума за смисъла да се придобият т.нар. "активи" - а той е точно никакъв в случая Точно в Б0стан ще имаш 2 ренти, по-малки хахахаха!
    Аз нищо не рекламирам, в Б-стан ги няма условията, които използвам тук.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Приемливо да набиеш готови пари в прегрял имотен пазар с умряла демография? Ха-ха В главицата на българина е или да забогатее рязко от търкане на билетчета, или да лежи на ренти и да не работи. Малко само му е сложно да си го представи как да стигне дотам... ситуацията е особена, така е.Та чак безсмислена.
      Е, па ти нали се опитваш да докажеш, че си постигнал тази мечта на българина в чужда среда, ама не си я постигнал, а само си мечтаеш да си я постигнал, ти си булгериан прост гастарбайтер в чужда среда

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Приемливо да набиеш готови пари в прегрял имотен пазар с умряла демография? Ха-ха В главицата на българина е или да забогатее рязко от търкане на билетчета, или да лежи на ренти и да не работи. Малко само му е сложно да си го представи как да стигне дотам... ситуацията е особена, така е.Та чак безсмислена.

        Как мислиш: "пенсионното" осигуряване, което ти рекламираш - дали не е вид рента?

        Подобна рента може да имаш и много години, преди да си достигнал пенсионна възраст!

        Т.е. - не са само българите, които "лежат на рента" - както ти се изразяваш.

        Всеки търси доход от активите, които притежава!


        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение

          Повечето нормални хора с едната заплата, пък била тя и висока, няма как да имат готови пари за апартамент. Заем е варианта, но не всеки иска да прибягва до това, тъй като е несигурно. Та ситуацията е особена. Може би е добре ако имаш някакви готови пари и останалата част я изтеглиш. Така е по-приемливо.
          Приемливо да набиеш готови пари в прегрял имотен пазар с умряла демография? Ха-ха В главицата на българина е или да забогатее рязко от търкане на билетчета, или да лежи на ренти и да не работи. Малко само му е сложно да си го представи как да стигне дотам... ситуацията е особена, така е.Та чак безсмислена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
            Каквото и да си говорим притежанието на имот в столицата ще ти е една дългосрочна инвестиция за пасивни доходи, ако го направиш и отдадеш под наем. Но първоначалния капитал е от значение тук - дали го имаш наличен.
            Повечето нормални хора с едната заплата, пък била тя и висока, няма как да имат готови пари за апартамент. Заем е варианта, но не всеки иска да прибягва до това, тъй като е несигурно. Та ситуацията е особена. Може би е добре ако имаш някакви готови пари и останалата част я изтеглиш. Така е по-приемливо.

            Коментар


            • Каквото и да си говорим притежанието на имот в столицата ще ти е една дългосрочна инвестиция за пасивни доходи, ако го направиш и отдадеш под наем. Но първоначалния капитал е от значение тук - дали го имаш наличен.

              Коментар


              • "Аз не искам и не МОГА вече. Таз къща ми разката портфейла. освен ако не дават за по 5к - тогаз ще си взема един "ебалник"....

                Мечтите на Бота156


                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Ма то я нема у списъко.... Да не са я делнали направо щот криза мриза па имотиту не поевтиняват....С всички сили требе да се свалят цените :-)
                  И при мен изчезна от списъка, после се появи, влязох наново в инвестора и се появи, но кликвайки върху нея пак се появява същата дивотия че не съм оторизиран. Да се логна като различен user или да се свържа с администратора.
                  Хахаха, ето що трябва да се ползват и никове под наем.
                  Седларов, дай паролата
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Ехо, модераторите, къде изпържихте темата " Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти". Както бях в нея и изчезна. И излезе notice - you are not authorized to view this page...bla bla bla
                    ИТ тата ли ви избегаха?
                    Ма то я нема у списъко.... Да не са я делнали направо щот криза мриза па имотиту не поевтиняват....С всички сили требе да се свалят цените :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Ехо, модераторите, къде изпържихте темата " Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти". Както бях в нея и изчезна. И излезе notice - you are not authorized to view this page...bla bla bla
                      ИТ тата ли ви избегаха?
                      Омръзна им от глупостите на пенсионирания фатмак със активи : панел + схлупена къщурка
                      Ресурс за такива инвеститори не трябва да се харчи
                      Закривай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Не не са просто толко си могат..
                        А, да, може. Там са ма не знаят що са там.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Ехо, модераторите, къде изпържихте темата " Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти". Както бях в нея и изчезна. И излезе notice - you are not authorized to view this page...bla bla bla
                          ИТ тата ли ви избегаха?
                          Не не са просто толко си могат..

                          Коментар


                          • Ехо, модераторите, къде изпържихте темата " Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти". Както бях в нея и изчезна. И излезе notice - you are not authorized to view this page...bla bla bla
                            ИТ тата ли ви избегаха?
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Тази тема може да се прекръсти на "Гроздето е много кисело!". Аз искам да си купя още едно жилище в София, но не мога да си го позволя,защото в момента притежавам едва 32% от сумата за закупуване. Призовавам всички хейтъри-селяци да напишат техния процент, а не да хейтят София. Все едно аз да псувам Лас Вегас, че са ми малко неприятни цените там......
                              Тринайска - мани, мани, наеш ли ква пустиня е наоколо, а почти нема улично осветление.....
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                много зле ли беше копторчето )
                                Тази тема може да се прекръсти на "Гроздето е много кисело!". Аз искам да си купя още едно жилище в София, но не мога да си го позволя,защото в момента притежавам едва 32% от сумата за закупуване. Призовавам всички хейтъри-селяци да напишат техния процент, а не да хейтят София. Все едно аз да псувам Лас Вегас, че са ми малко неприятни цените там......

                                Коментар

                                Working...
                                X