IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Харесва ли ти? Иди питай Лордович за нея, тая бих я купил с една надница - само заради парцела. Макар че не си струва предвид разходите по разчистването
    По-добра е от твоето ново местообитание в каравана или фургон. Старите строители са били майстори на климата, по-топло през зимата и по-хладно през лятото, ама това няма как да го знаеш, защото никога не си имал какъвто и да е било имот, камо ли толкова стар строен с мерак.
    имотеца хляб и вода не иска.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
      Харесва ли ти? Иди питай Лордович за нея, тая бих я купил с една надница - само заради парцела. Макар че не си струва предвид разходите по разчистването
      природата е страхотна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Това вече е друг отговор
        А как приемат наемателите ти вдигането на наема?
        Имам приятел, който дава няколко апартамента под наем на единия наема не е променян от години и наемателите са все едни и същи. Той доволен, предполагам и те!
        по мое мнение, наема е добре да се сменя когато сменяш и наемателите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
          за тая ли ще ходиш в банката? добра е много.
          Харесва ли ти? Иди питай Лордович за нея, тая бих я купил с една надница - само заради парцела. Макар че не си струва предвид разходите по разчистването

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
            Мдаааа...
            за тая ли ще ходиш в банката? добра е много.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
              На този въпрос няма как да ти отговоря, освен да го обясня с локацията. За разлика от един хейтър-мигрант тук, аз гледам реалистично по въпроса. На най-оборотния ми имот, когато се редяха през половин час кандидат наематели /стигал съм до десет огледа на ден/ преминаваха по улицата по не повече от 3 коли за половин час. Става въпрос за тихо място, близо до центъра. Сега същят брой коли преминава в пиковите часове за 30 секунди, през мъртвите за 3 минути. Въпреки трафика, наемодателите са вдигнали летвата до около двойно за същия период, а кредита за собствено жилище които усвояват се е повишил от 58 К евра, на 75К евра.
              Забрави да споменеш за мармота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Това вече е друг отговор
                А как приемат наемателите ти вдигането на наема.
                Имам приятел, който дава няколко апартамента под наем на единия наема не е променян от години и наемателите са все едни и същи. Той доволен, предполагам и те!
                На този въпрос няма как да ти отговоря, освен да го обясня с локацията. За разлика от един хейтър-мигрант тук, аз гледам реалистично по въпроса. На най-оборотния ми имот, когато се редяха през половин час кандидат наематели /стигал съм до десет огледа на ден/ преминаваха по улицата по не повече от 3 коли за половин час. Става въпрос за тихо място, близо до центъра. Сега същят брой коли преминава в пиковите часове за 30 секунди, през мъртвите за 3 минути. Въпреки трафика, наемодателите са вдигнали летвата до около двойно за същия период, а кредита за собствено жилище които усвояват се е повишил от 58 К евра, на 75К евра.
                имотеца хляб и вода не иска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                  Ами конкретно има правопропроционална корелация между цените на имотите и цените на които същите се отдават. Цените на имотите се вдигнаха от последната година и половина и цените на наемите ги следват. От имоти от които печелих до миналата година 5% годишно от наеми, в момента печеля 6%. Мога да ти предоставя данни от договор за наем и догодина март от данъчна декларация, но при условие за конфиденциалност. Къде отидоха през това време доходите от депозит, може сам да провериш.
                  Това вече е друг отговор
                  А как приемат наемателите ти вдигането на наема?
                  Имам приятел, който дава няколко апартамента под наем на единия наема не е променян от години и наемателите са все едни и същи. Той доволен, предполагам и те!
                  Last edited by polax; 29.09.2015, 22:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    ......и нищо не каза.
                    Хората живеещи в чужбина са си го избрали живота и сигурно са доволни за да го живеят по този начин, не си Ти човека, който ще каже какви са безродници или не.
                    А те питам какво печелиш .....щото твоето обяснение не струва според мен.
                    Би спечелил, ако продадеш имот и вземеш повече за него, а тази печалба на хартия .........не е печалба докато не е в джоба.
                    Никой не го интересува националното богатство всеки си гледа джоба, дори и ти
                    Ами конкретно има правопропроционална корелация между цените на имотите и цените на които същите се отдават. Цените на имотите се вдигнаха от последната година и половина и цените на наемите ги следват. От имоти от които печелих до миналата година 5% годишно от наеми, в момента печеля 6%. Мога да ти предоставя данни от договор за наем и догодина март от данъчна декларация, но при условие за конфиденциалност. Къде отидоха през това време доходите от депозит, може сам да провериш.
                    имотеца хляб и вода не иска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                      Лесно е за отговор, но не прави добър атестат за питащия по този начин, 90% от народонаселението притежава някакъв тип имот., дори ти да нямаш собствено жилище в столицата, дори да имаш в някоя забравена паланка в Балкана или в махалите в дълбокия прованс, ти с твоето притежание имаш част от националното богатство (National Wealth). Когато имотите поскъпват, аз и другите които инвестират или просто притежават имоти би трябвало да се радваме, а това сме 90% от народонаселението на тази страна. Обратно , тези безродници които се радват на спад на този актив (National Wealth), са само безродниците-бежанци, на които не им дреме дали се обезценява това национално богатство, те предпочитат тук да настане апокалипсис, за да оправдаят собственото си бежанско съществуване пред две поколения за които са отговорни-тези преди тях и тези след тях.
                      Мдаааа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                        Лесно е за отговор, но не прави добър атестат за питащия по този начин, 90% от народонаселението притежава някакте питах ъв тип имот., дори ти да нямаш собствено жилище в столицата, дори да имаш в някоя забравена паланка в Балкана или в махалите в дълбокия прованс, ти с твоето притежание имаш част от националното богатство (National Wealth). Когато имотите поскъпват, аз и другите които инвестират или просто притежават имоти би трябвало да се радваме, а това сме 90% от народонаселението на тази страна. Обратно , тези безродници които се радват на спад на този актив (National Wealth), са само безродниците-бежанци, на които не им дреме дали се обезценява това национално богатство, те предпочитат тук да настане апокалипсис, за да оправдаят собственото си бежанско съществуване пред две поколения за които са отговорни-тези преди тях и тези след тях.
                        ......и нищо не каза.
                        Хората живеещи в чужбина са си го избрали живота и сигурно са доволни за да го живеят по този начин, не си Ти човека, който ще каже какви са безродници или не.
                        А те питам какво печелиш .....щото твоето обяснение не струва според мен.
                        Би спечелил, ако продадеш имот и вземеш повече за него, а тази печалба на хартия .........не е печалба докато не е в джоба.
                        Никой не го интересува националното богатство всеки си гледа джоба, дори и ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Лорде,
                          я кажи ти кво печелиш от поскъпването не имотите?
                          Лесно е за отговор, но не прави добър атестат за питащия по този начин, 90% от народонаселението притежава някакъв тип имот., дори ти да нямаш собствено жилище в столицата, дори да имаш в някоя забравена паланка в Балкана или в махалите в дълбокия прованс, ти с твоето притежание имаш част от националното богатство (National Wealth). Когато имотите поскъпват, аз и другите които инвестират или просто притежават имоти би трябвало да се радваме, а това сме 90% от народонаселението на тази страна. Обратно , тези безродници които се радват на спад на този актив (National Wealth), са само безродниците-бежанци, на които не им дреме дали се обезценява това национално богатство, те предпочитат тук да настане апокалипсис, за да оправдаят собственото си бежанско съществуване пред две поколения за които са отговорни-тези преди тях и тези след тях.
                          имотеца хляб и вода не иска.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                            Много мерене тука, а няма смисъл, имотите поскъпват в България, в немско да си пишете бежанците с германците за вашите проблеми с имотите. Същото важи за всички останали бежанци в страни от Западна Европа.
                            Лорде,
                            я кажи ти кво печелиш от поскъпването не имотите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                              Много мерене тука, а няма смисъл, имотите поскъпват в България, в немско да си пишете бежанците с германците за вашите проблеми с имотите. Същото важи за всички останали бежанци в страни от Западна Европа.
                              Не ни мисли нас, утре баш имам срещичка с банката си за да снесе пари за имотче в немско
                              Гаргарата е тук, колко мангусти пусна под наем в панеляка през последната година? Разкажи за "ръста" де

                              Коментар


                              • Много мерене тука, а няма смисъл, имотите поскъпват в България, в немско да си пишете бежанците с германците за вашите проблеми с имотите. Същото важи за всички останали бежанци в страни от Западна Европа.
                                имотеца хляб и вода не иска.

                                Коментар

                                Working...
                                X