IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Леко са подсилени разходите по апартамента.
    Наистина по-умно е човек да се ориентира към лично усъвършенстване и да прави нещата по модерен начин, по европейски, Да мисли глобално и да не работи на дребно.

    Така си, но зависи на какъв етап от живтоа си, все пак апартаментът носи приходи всеки месец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
      Кои разходи - за дъвки или за имот?

      Лошо няма - ако имат имот, който не им трябва, но не желаят да се разделят с него, ако доходите са ниски, или просто не могат да правят нищо друго и т.н. ОК
      Хора всякакви, едни инвестират в мозък и си продават мозъка, други в имот. Историята е показала, че по-печеливша инвестиция от тази да инвестираш в мозък няма.
      Леко са подсилени разходите по апартамента.
      Наистина по-умно е човек да се ориентира към лично усъвършенстване и да прави нещата по модерен начин, по европейски, Да мисли глобално и да не работи на дребно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Здрасти.
        Леко си увеличил и подсилил разходите. Аз познавам хора, които отдават гарсионерка от 90-те години и с тия пари си запълват дупките в бюджета и не им се налага да работят допълнително. Обичат да мързелуват и карат само със заплата.

        Поздрави
        Кои разходи - за дъвки или за имот?

        Лошо няма - ако имат имот, който не им трябва, но не желаят да се разделят с него, ако доходите са ниски, или просто не могат да правят нищо друго и т.н. ОК
        Хора всякакви, едни инвестират в мозък и си продават мозъка, други в имот. Историята е показала, че по-печеливша инвестиция от тази да инвестираш в мозък няма.
        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

        Коментар


        • re

          Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
          Кое решение? Да си купя имот? Аз имот имам, но нямам намерение да правя компот от имоти.
          А малко сметки, пък ми кажете къде греша Имам тристаен апартамент в Младост 1, но да го приравним към двустаен за цена и наем, ако купя друг имот, а този го оставя като "инвестиция"
          Според имот.бг върви към 100к лв.
          Наема е към 400лв.
          12месеца Х 400=4800лв в най-добрия случай. Ако имам празни месеци сметката отива на ламята в оная дупка, дето слънце не огрява.
          Данък сгради към 200лв
          Данък общ доход 480лв
          Остават към 4100лв /12= 340лв на месец
          един непредвиден ремонт на асансьора и дохода пада под 300лв на месец, или отново на ламята в дупката

          Осигурявам се на максимален доход и по тази причина в сметката не влизат осигуровки.
          Отделно, ако жилището не е основно данъкът е по-висок, нали така?
          За 300лв месечно трябва да се занимавам със всякакъв боклук, да го гоня за наем, режийни и т.н. Че 300лв не ми покриват дъвките и презервативите които купувам месечно Мерси!
          Спаске, мен ми трябват 17 апартамента в младост, които да дават по 340лв месечно за да ми докарат дохода, който имам в момента. Такива като теб се бутат за социални помощи.
          Докато ние събота и неделя ходим до Париж, Рим, Венеция да похарчим някой лев такива като теб връщат кредити*** и ходят до село Медковец (преполагам си от там, а не от Монтана, както си писало при регистрацията) за буркани, че да им е по-евтинко.


          Апартамент ново строителство отново в Младост - данък сгради 450лв, 60лв месечно са си наели фирма за поддръжка на общите части - разход за тези, които не могат да смятат 1170лв на година. Както беше казал един колега в една друга тема - активен пасив

          *** много е възможно изобщо да не знаете какво е банка, щото нямате един лев легален доход. За кредити сигурно се обръщате към институции тип "Златния жабок"
          Здрасти.
          Леко си увеличил и подсилил разходите. Аз познавам хора, които отдават гарсионерка от 90-те години и с тия пари си запълват дупките в бюджета и не им се налага да работят допълнително. Обичат да мързелуват и карат само със заплата.

          Поздрави

          Коментар


          • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
            Тримата опитват да ти помогнат в решението !!!

            но ти не ги слушай.....слушай БеПеСеТе-тата , Митите ,Немитите и безаналоговите майстори..
            после ще си правите компания на борсата за социални помощи !
            Кое решение? Да си купя имот? Аз имот имам, но нямам намерение да правя компот от имоти.
            А малко сметки, пък ми кажете къде греша Имам тристаен апартамент в Младост 1, но да го приравним към двустаен за цена и наем, ако купя друг имот, а този го оставя като "инвестиция"
            Според имот.бг върви към 100к лв.
            Наема е към 400лв.
            12месеца Х 400=4800лв в най-добрия случай. Ако имам празни месеци сметката отива на ламята в оная дупка, дето слънце не огрява.
            Данък сгради към 200лв
            Данък общ доход 480лв
            Остават към 4100лв /12= 340лв на месец
            един непредвиден ремонт на асансьора и дохода пада под 300лв на месец, или отново на ламята в дупката

            Осигурявам се на максимален доход и по тази причина в сметката не влизат осигуровки.
            Отделно, ако жилището не е основно данъкът е по-висок, нали така?
            За 300лв месечно трябва да се занимавам със всякакъв боклук, да го гоня за наем, режийни и т.н. Че 300лв не ми покриват дъвките и презервативите които купувам месечно Мерси!
            Спаске, мен ми трябват 17 апартамента в младост, които да дават по 340лв месечно за да ми докарат дохода, който имам в момента. Такива като теб се бутат за социални помощи.
            Докато ние събота и неделя ходим до Париж, Рим, Венеция да похарчим някой лев такива като теб връщат кредити*** и ходят до село Медковец (преполагам си от там, а не от Монтана, както си писало при регистрацията) за буркани, че да им е по-евтинко.


            Апартамент ново строителство отново в Младост - данък сгради 450лв, 60лв месечно са си наели фирма за поддръжка на общите части - разход за тези, които не могат да смятат 1170лв на година. Както беше казал един колега в една друга тема - активен пасив

            *** много е възможно изобщо да не знаете какво е банка, щото нямате един лев легален доход. За кредити сигурно се обръщате към институции тип "Златния жабок"
            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              ами....ти си я удвоил, още когато преди 7-8 години сложи подписа на ипотечния кредит )))
              Даже 150% вероятно е сложил отгоре с геперето...
              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                Ами губите ги бе леш, губите ги сериозно като не купувате имоти , а само се пените за тях
                Лорде имот се купува когато имаш пари, когато нямаш завъждаш въшки и чакаш да ги продадеш за да купиш имот
                Най добре ти си купи още един -два, пък другите е...и ги в г...а

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  ами....ти си я удвоил, още когато преди 7-8 години сложи подписа на ипотечния кредит )))
                  Якооооооооооооооооо

                  Коментар


                  • тези тримата ,които си изброил опитват да ти помогнат

                    Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                    Не мога да разбера разни лордове, Стефки ли са Спаски ли са защо толкова ги е грижа за нашите пари. Единственото, което усещам е да се надъхват един друг като селски педераси
                    Тримата опитват да ти помогнат в решението !!!

                    но ти не ги слушай.....слушай БеПеСеТе-тата , Митите ,Немитите и безаналоговите майстори..
                    после ще си правите компания на борсата за социални помощи !
                    .
                    .
                    .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                      Страхотен конденз от всичките 82 имотни теми, които Лордът е открил
                      'ша пра'йм комисиона на 4% без дедесе и гепере, да знайте!!

                      ПрИмоцията мИна!!
                      "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                        Не мога да разбера разни лордове, Стефки ли са Спаски ли са защо толкова ги е грижа за нашите пари. Единственото, което усещам е да се надъхват един друг като селски педераси
                        Страхотен конденз от всичките 82 имотни теми, които Лордът е открил

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                          Не мога да разбера разни лордове, Стефки ли са Спаски ли са защо толкова ги е грижа за нашите пари. Единственото, което усещам е да се надъхват един друг като селски педераси
                          Ами губите ги бе леш, губите ги сериозно като не купувате имоти , а само се пените за тях
                          имотеца хляб и вода не иска.

                          Коментар


                          • Не мога да разбера разни лордове, Стефки ли са Спаски ли са защо толкова ги е грижа за нашите пари. Единственото, което усещам е да се надъхват един друг като селски педераси
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                              Точно за 10г. ако растат все по толкова ще съм си удвоил цената на имотята.
                              ами....ти си я удвоил, още когато преди 7-8 години сложи подписа на ипотечния кредит )))
                              препоръка е

                              Коментар


                              • „Европейските банки разпродават имоти, които не им трябват“.....
                                В това изречение не долавям смисъла....какво е „не им трябват“?
                                Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                                Коментар

                                Working...
                                X